reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Mucha, mało wiesz :-D u nas w domu to fala panuje, rzadzi itp. :-D Wszak ostatni głos mam ja :cool2: to jednak wole nie świrowac, bo to człowiek wie co głupiemu strzeli do głowy ? :-D
Dobra, bawcie sie dobrze, nie piszcie za duzo, bo jutro wejde chyba dopiero po południu. Miłej nocy :-D Ja spadam stąd.
 
cała jestem w nerwach - nic nie wiem jak tam poród u mojej sis. ostatnie info o 8 rano miałam, moja mama coś koło 14 (wtedy miała jakieś pzreciwbólowe podane i miała trochę odpocząć) a od tamtej pory nic. pisałam sms do szwagra żeby nie przeszkadzać koło 17 - zero odzewu. teraz już się wkurzyłam dzwonię - nie odbiera. moja mama też dzwoniła i też nie odbierał ani jednego ani drugiego tel. teściowie siostry też nic nie wiedzą...
 
flower, faktycznie nerwowke masz. To juz sporo godzin. Jesli nikt nie odbiera, to moze rozgrywa sie najwazniejsza akcja?:confused:
 
właśnie Megmarion już o tym myślę bo moi rodzice też już świrują a ja jak zaczne bardziej to jeszcze też urodzę:crazy:
żeby zabić sobie czas oczekiwania jakoś pomalowałam paznokcie u stóp - ledwo oddycham teraz tak się zasapałam...
 
kurcze FLOWER ale nerwowa...trzymamy nadal kciuki!

TATUS DZIEKI WIELKIE ZA INFO; jutro bedziemy oczekiwac kolejnych dobrych wiesci!!!
 
reklama
Do góry