reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

saga a my znów wizyty razem :-), ja na 16.30
małgosia mam nadzieję, że masz rację z tą wiosną, byle do przyszłego tygodnia
Tonya korzystamy :-), ale już mi się zaczyna tęsknić za łobuziakiem
 
reklama
Tonya - fajnie ze już ruchy czujesz :)

miałam Wam napisać, ze też właśnie maleństwo zaczęło fikać już jakiś czas temu a że ma dni, że wierci się bardzo wiem już na pewno ze to nasze maleństwo - cudowne uczucie :)
prawda Tonya
 
Ja również witam się serdecznie. Czytam Was codziennie ale nie za bardzo się udzielam. Widzę, że apetyt mam równie wielki ja wy. Ja równiez jadłam już dwa śniadania ale ja zajadam sałatkę śledziową. Pychota ;-))). Chciałam sie Was
 
Pluszaczek to moja pierwsza ciąża więc trochę nie jestem pewna czy to co poczułam to był maluszek, czekam na ciąg dalszy, a jak się potwierdzi, że to właśnie tak się to czuje, to będę się bardzo cieszyć :-D Bo już od dawna nie mogę się tego doczekać...
 
OOOO co ja narobiłam, no ale dokończę. Chciałam Was o cos zapytać. Wiem,że wielkie piersi to urok bycia w ciaży ale zauwazyłam dzisiaj, że najnormalniej w świecie moje brodawki sa spuchnięte i w ogóle bolą. Czy to normalne?




 
OOOO co ja narobiłam, no ale dokończę. Chciałam Was o cos zapytać. Wiem,że wielkie piersi to urok bycia w ciaży ale zauwazyłam dzisiaj, że najnormalniej w świecie moje brodawki sa spuchnięte i w ogóle bolą. Czy to normalne?
moniek ja nie mam napuchniętych, ale mnie boli jedna od wczoraj :(
 
hej dziewczynki :) fajnie ze znowu tu ruch od rana:-D
Musze Wam powiedziec ze dzis czuje sie dobrze pierwszy chyba raz od 3 miesiecy oby tak zostalo przynajmniej do wieczora :tak::tak:
Ale jeden ciazowy objaw mnie dopadl nagle i niespodziewanie :) do tej pory sie smieje z siebie. Zaplanowalam gotowac dzis rosól bo mam smaka od 2 dni ale oczywiscie Dziadek (partner mojej mamy) wszystko wiedzial lepiej jak co mam robic zeby nie byl mętny. No i sam zaczal mi tam mieszac w garach. Wie ja z wiiiieeeeelkim placzem wrocilam do pokoju, B. sie przerazil ze cos z dzieckiem sie stalo albo conajmniej ktos umarl. A ja tak ryczalam ze nie moglam mowic, jak w koncu sie w miare uspokoilam powiedzialam ze placze bo Dziadek dal jedna marchewke do rosolu a ja chcialam wiecej:-D Jak tylko to powiedzialam to sama zaczelam sie smiac z siebie a B. myslalam ze sie posika ze smiechu.Stwierdzil ze to jest urocze :-) A ja caly czas zdawalam sobie sprawe ze zachowuje sie jak idiotka kompletnie nie moglam nad tym zapanowac.
Takze zycze nam dzis usmiechu i sloneczka. Ja tez czekam na wiosne bo sie w kurtce juz nie dopinam:zawstydzona/y:
 
Zawsze miałam duże piersi ale teraz to mam gigantyczne i bolą. AJAJAJ, no ale co 3ba to wytrzymać. Ja również czekam na pierwsze ruchy ;-))

 
EwaK - świetna opowieść. Ja też tak czasami mam, że moglabym plakać cały dzień.
Wiecie co czasami mnie boli kość ogonowa. Nie wiedziałam, że ona może boleć:szok:

 
reklama
Ewa ale się uśmiałam Twoją opowieścią :-D Oby dobre samopoczucie trwało dalej u Ciebie....
Idę na słoneczko, na spacerek...
moniek moje piersi nie są napuchnięte i bolą tylko czasami, ale chyba to normalne, że różne rzeczy się z nimi dzieją w czasie ciąży...
 
Do góry