reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

i ja sie witam po weekendzie..sredni humor mialm przez ostanie 2 dni wiec tu nie wchodziłam Wam smecic :/
Dzis ide na warsztaty dla młodych mam organizowanych przez Jonhsonn&Jonhsonn :D A jutro lecimy na usg 3d/4d :D
Dzis odebralm tez wyniki morflogi o moczu- krwinki czerwone nie znacznie ponizej normy ...czyzby pocztaki anemi?? I w moczu licznie bakterie :/ W czwartek wizyta to zobaczymy co ginka powie.

Dali- powodzenia na wizycie :)

Miłego dnia
 
reklama
CZĘŚC BABECZKI:-)-ja juz też po I śniadanku za chwilę pewnie będzie II :-D.
Zimno jest okropnie,szaro,buro i ponuro -czy ta zima nie ma litości,kiedy w końcu wiosna przyjdzie :-(
Dali-siuśki musza być z nocy czyli ten pierwszy mocz jak wstaniesz
 
cześć gwiazdeczki :-) U mnie na śniadanko berlinki z bagietką i chrzanem :-)

Dali zrób zaraz po prostu. Ja ostatnio też zapomniałam poszłam na 10.00 na badania Panie dały mi kubeczek i luz :-).

Byłam dziś na morfologii brrrr ale zimno -15, dobrze, że samochodem pojechałam, bo przychodnia od 9.00,a mi się godziny pomyliły i byłam już o 8.00

devi humorek już lepszy??
 
Hej Dziewczynki:)

Mniam, Oli u mnie tez dzisiaj berlinki na sniadanie i oczywiscie z chrzanem:)-az mi slinka pociekla jak o tym wspomniałam...może repetka będzie ;-).

Dali-kciuki za wizyte zaciśnięte. Ktos jeszcze dzis ma?
 
Ja tez sie witam porannie ;-) u mnie tez humorek ronzy jak i samopoczucie od piatku boli mnie podbrzusze...jutro wizyta wiec zbaczymy co lekarz powie....
Dali 3 mam kciuki;-)
 
dziewczynki ja słyszałam że to już ostatni tydzień zimy i wiosna ma przyjść szybciej bo już w pierwszym tyg marca :)
 
hejka, i znowu się miło witam po przerwie, ale w końcu mam l4 co prawda na tyg, ale zobaczymy jak to będzie dalej.

wizytę miałam u gina w śr, a l4 przez wysokie ciśnienie. Dziwne bo w domku jak mierzę mam ok, a nawet niskie a na wizycie 130/100 i od razu dopegyt, ale boję się brać, bo bez leku mam niskie wieczorami 105/57

cieszę się że w końcu w domku, bo już za bardzo męczyła mnie praca.

ale zimno dziś, dobrze że synka w cały kombinezon ubrałam do przedszkola.

dajcie znać co tam po wizytach u gina, trzymam kciuki

mnie też ostatnio pobolewało podbrzusze, ale gin powiedział ze jest wszystko ok

macie nr tel do Labera, chcę się na usg umówić, na przepływy, kiedy wy robicie? w którym to było tygodniu?
 
reklama
Witam się i ja :)
Już po śniadanku pierwszym, drugim i lekturze gazety prawie całej :-)
U mnie też zimno, ale za to jakie słońce - błękit nieba bez chmurki - cudnie. Jak tak świeci to nawet zimno zniosę :-)
Devi właśnie miałam Cię pytac o te warsztaty czy warto się wybrać, mam nadzieję, ze zdasz relację ;-)
Czytałam, że niektóre miały fajne weekendy, super :-) Oli korzystaj póki możesz!
a85
powodzenia w załatwianiu formalności ślubnych - bardzo miło wspominam swój dzień ślubu - wyjątkowy czas...

A ja zaliczyłam wczoraj udany wypad do kina i obiecałam sobie, że póki dobrze się czuję trzeba jak najwięcej ruszać się z domu na różne wyjścia i imprezy, bo potem już tak łatwo nie będzie...teraz marzy mi się teatr...
A i jeszcze Wam powiem, że poczułam wczoraj wieczorem lekkie puknięcie w brzuch...nie wiem czy to to o czym myślę, czekam na następne, żeby się upewnić :-D
Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze!!!!
 
Do góry