reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witaj Wera i widzę czekasz na dziewczynkę, super:tak:
Tonya odpoczywałam w cieniu i dlatego wydaje mi się to dziwne, ale naszczęście przeszło...kurcze ja sobie nie wyobrażam teraz leżeć na słońcu:no:
 
reklama
czesc
u nas w Gdyni tez piekna pogoda oby taka juz pozostala jak najdluzej, zabralam dzis malenstwo na spacer nad morze i zjedlismy pierwsze w tym roku lody z maszyny ;-)
pozalatwialam pare spraw: komornik, spoldzielnia
jutro na 15.30 mam spotkanie u dobrego prawnika- trzymajcie kciuki

do uslyszenia
 
czesc
u nas w Gdyni tez piekna pogoda oby taka juz pozostala jak najdluzej, zabralam dzis malenstwo na spacer nad morze i zjedlismy pierwsze w tym roku lody z maszyny ;-)
pozalatwialam pare spraw: komornik, spoldzielnia
jutro na 15.30 mam spotkanie u dobrego prawnika- trzymajcie kciuki

do uslyszenia

Powodzenia jutro !
 
Tworzę instrukcję użytkowania terenu zewnętrznego. Za jakiś miesiąc planujemy oddać naszą ostatnią inwestycję, gdzie m.in. i ja zakupiłam mieszkanko i gdzie przy dobrych wiatrach wprowadzę się pod koniec maja:-)
 
Czyli jednym słowem jest nad czym pracować, powodzonka. Nie ma to jak swoje M:)

A ja na all; znów powrócił u mnie temat wózka. Zastanawiam się czy ja kiedyś się na coś zdecyduję:eek:
 
reklama
Tonya odpoczywałam w cieniu i dlatego wydaje mi się to dziwne, ale naszczęście przeszło...kurcze ja sobie nie wyobrażam teraz leżeć na słońcu:no:

Najważniejsze, że przeszło :) Może to jeden z problemów wywołanych uciskiem macicy na przeponę Cię dopadł...

Wera witaj wśród nas :-)

Karolap powodzenia u prawnika!

Właśnie popijam moje pierwsze w tym sezonie piwko bezalkoholowe z sokiem (bez soku niestety było beznadziejne) i całkiem całkiem muszę przyznać...
 
Do góry