reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

taa właśnie we Wrocławskim radiu sie śmieja ze w cłaej polsce mówia ze u nas dzis tak pieknie a póki co słonko nie smiało sie przebija i szalu nie ma z tempertaura:)
 
reklama
Witajcie:-)

U mnie również piękne słoneczko, robię kakao i uciekam na leżak czytać...
Dominic każdej następnej, pięknej rocznicy Ci życzę!

EDIT Życzonka ślę do Pflaume, ale i każdej z nas:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam w upalny dzionek!:D
U nas tak gorąco, że nie daję rady... Słonko grzeje od samego rańca a w cieniu ponad 20 stopni...
Szalerństwooooooo!:-)
Wiecie co? Mówicie o wadze dzidziusia... a ja dalej się martwie tym, że moja Frania podobno waży 200g...:-(



Pflaume najlepszego:D
 
Witam w upalny dzionek!:D
U nas tak gorąco, że nie daję rady... Słonko grzeje od samego rańca a w cieniu ponad 20 stopni...
Szalerństwooooooo!:-)
Wiecie co? Mówicie o wadze dzidziusia... a ja dalej się martwie tym, że moja Frania podobno waży 200g...:-(Pflaume najlepszego:D

Mój w 18t2d ważył 246g,a to ja jestem tą co nie przytyła nic do tej pory.
Mi się wydaje, że lekarz marny i źle pomierzył. Kiedy masz usg u tego drugiego lekarza?
 
witam kochana
EWCIA dobrze ze sie odezwalas, teraz juz rozumiem czemu troiche milczalas, zycze pozytywnego zalatwienia wszystkich spraw!

PFLAUME WSZYSTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI ROCZNICY!!!! a czemu masz nie siwtowac?

AKUTAN jejku az mi sie cisnienie podnioslo po Twoim opisie szpitala, dlaczego jak ma sie rodzic po ludzku trzeba placic? jak dla mnie to chamstwo i rozboj w bialy dzien!mam nadzieje ze te inne ktore zamierzasz zobaczyc beda bardzij ludzkie...
ja tez za pare tygodni ide na takie zwiedzanie szpitala...zobaczymy...

DOMINIC fajnie ze sie wyspalas i ze troche mozesz popracowac!

MARCELINA 17dni mowisz...niezle, mi zostalo ok 80 dni jak dobrze pojdzie, a jak lepiej to 65...he he

TONYA no wlasnie dzialac- ja musze wymyc ostatnie okna, w tym balkonowe, bo pogoda jak bardziej do mycia okien...poki co siedze na balkonie w polcieniu i pisze do WAS;-)

KAROLINKAZ Twoja Frania na pewno nie wazy 200g, lekarz cos pomylil, na pewno!!!!!!!
 
Witam kochane
Ładna pogoda dzis rzeczywiscie chyba zaraz przejde sie na spacer.
Co do wagi dzieciaczka to nie ma sie czym przejmowac, normy dla tygodni sa umowne i kazdy dzieciaczek rozwija sie indywidualnie, pozatym waga dzieciaczka jest obliczana przez program w sprzęcie USG na podstawie wymiarów wykonanych przez lekarza takich jak obwody brzuszka, glowy, dlugość kości udowej itp, przy źle wykonanych pomiarach, czy kiepskim sprzecie podana waga moze byc wiec niedokladna, a i nie zawsze tak jest ze te wymiary daja rzeczywista wage bo wszystko moze sie naprawde roznić. To tak jak z wyliczaniem wagi dziecka z USG tuz przed porodem czesto okazuje sie ze dzieciaczek rodzi sie ciezszy lub lzejszy w stosunku do tego co obliczono na ostatnim USG tuz przed porodem
 
reklama
Szuszu przepraszam, że tak napisałam, ale nie chciało mi się wyruszać w poszukiwania wśród tego gąszczu postów, mam nadzieję, że nie jesteś zła:zawstydzona/y:
A te USG będę miała za niecałe 4 tyg... bo terminów wcześniejszych nie ma... tyle ciężarnych...
 
Do góry