reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Oto nasza perełka :
mediayg.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Dominic - zazdroszczę przeprowadzki do własnego. My też się przeprowadzamy na koniec maja ,ale niestety do jakiegoś wynajętego mieszkania...
 
Witajcie dziewuszki.
Wizytę opisałam w lekarzowym wątku.
Padam na twarz.
Dziś była wystawa w Grudziądzu więc zaraz po wizycie leciałam na nią.
Przyjechała znajoma aż spod Lublina i potem poszłyśmy na spacer z jej suką.
Crom był przeszczęśliwy.
Napstrykałam se fotek full m.in:

DSC00124.jpg
Wróciłam po 16tej zmęczona.. przez ten piach nie czuję nóg :)
Potem zadzwoniła do mnie znajoma forumowa psiowa, z którą nigdy nie gadałam i spędziłam z nią na słuchawce 2 godzin.
Mam czerwone puliki od słuchania i przegrzany mózg heheheh

Czekam aż wróci małż.. dostał już rozkaz przywiezenia mi pysznych lodów ! o !

Taycia- gratulacje, kiedy oblewanie Picolo ? ;-)
 
Witam.
Mam pytanie, bo wlasnie szukam jakichs ladnych kołysanek dla dzidzusia i moze macie jakies fajne, ulubione kolysanki, ktore spiewacie badz odtwarzacie swoim maluszkom? Mi sie bardzo podoba ta Grzegorz Turnau, Magda Umer- Kołysanka, A, a kotki dwa oraz Spij kochanie

Ja mojej córci puszczam kołysanki z płyty "mini mini" :-) bardzo je lubi :-) mi też się podobają;-)

Marcelinaa fajna fotka!:-)
Taycia Oby autko służyło jak najdłużej ;-)
 
Ostatnia edycja:
taycia autko ładnie się prezentuje...

Marcelinaa pieski niesamowite, a Ty nie masz czasem szkoły bądź kursu fotografii skończonej? Zdjęcia same w sobie robią wrażenie:tak:

jaskółka problemy z lokatorami?
 
reklama
witam wieczorkiem

KAROLAP5 super ze dobre wiesci sie pojawiaja w sprawie mieszkania<7dlugow! oby wszystko poszlo teraz z gorki!

MLODAM ja tez mialam wczoraj placzliwy dzien a wlasciwie wieczor..........

JASKOLKA zycze rozwiazania problemow!

TAYCIA gratki dla fajowej fury!

MARCELINAA no fotka boska i pieski tez, ale mialas fajny dzien!

my dzis pojechalismy do fajnego miejsca gdzie sa zwierzeta rozne i place zabaw i inne atrakcje- cala rodzinka zadowolona!!!
kurcze a teraz za duzo zjadlam M&msow i mi troche za slodko.....
 
Do góry