reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hejka!

A mi nic nie leci jeszcze... czy powinnam się martwić?
U mnie dzisiaj ciepełko,ale bez słoneczka. Jedziemy na poszukiwanie samochodu,bo ten nasz już ledwo co zipie,a tak bardzo uwielbiałam nim jeździć :-:)-( może uda Nam się coś znaleźć w miarę normalnej cenie... zobaczymy...
Reportaże piękne... uroniłam łezki...
Wydaje mi się,że Marcelinaa ma dzisiaj wizytę,więc trzymam kciuki...
Już dawno nie było EwyK, Marzenixx, Megamarion ... dziewczyny, gdzie się chowacie?
A Wy nadal musicie chodzić często do toalety? mój Mały chyba siedzi mi na pęcherzu,bo WC odwiedzam co dwie godziny...
Miłego dzionka!
 
reklama
czesc
taycia ja zawsze czesto chodzilam do WC jeszcze przed ciaza a teraz to co godz to na bank musze a czasami zdarza sie ze wyjde i zastanawiam sie czy nie wrocic bo czuje ze znow musze, zastanawiam sie co to bedzie przy koncu ciazy - albo pampersy dla doroslych albo zero wychodzenia z domu....:-(

mnie dzis obudzily dobre wiesci - przyszedl szwagier i dal mi umowe najmu mieszkania w ktorym wczesniej byl zameldowany moj maz( nie wiem czy pamietacie sprawe) chyba czeka nas sprawa w sadzie zeby nie placic tego dlugu co tam powstal....
 
Hej Dziewczyny. Dawno mnie nie było, a Wy się strasznie rozpisałyście ;-) Jak tam Wasze samopoczucie?
U nas, w sumie wszystko dobrze. Wczoraj trochę się strachu najadłam..., ale o tym w odpowiednim wątku.
 
Witam!

wpadlam w przerwie sprzątania się przywitac :-) Wczoraj miałam kiepski dzień, płakałam jak bóbr... wiem, że to nie dobre dla dzidzi ale czasem nie mamy wpływu na pewne zachowanie.

Chciałam życzyć Wam miłej soboty i słonecznego jak dziś całego weckendziku.
DOczekałam się swojego meża, wrócił dziś w nocy i będę go miała ponad tydzień, huraa ;-)
 
czesc
taycia ja zawsze czesto chodzilam do WC jeszcze przed ciaza a teraz to co godz to na bank musze a czasami zdarza sie ze wyjde i zastanawiam sie czy nie wrocic bo czuje ze znow musze, zastanawiam sie co to bedzie przy koncu ciazy - albo pampersy dla doroslych albo zero wychodzenia z domu....:-(
To tak jakbyś o mnie mówiła, przed snem to co 10 min latam. A jak wyjeżdżam gdzieś to obmyślam plan odwiedzania toalet, żeby dojechać na miejsce. Ech.

A cieszę się, że masz dobre wieści. Oby tak dalej. Trzymam kciuki

A teraz jedziemy na Rynek pospacerować, może jakieś lodziki zjeść. Tylko słoneczko się chowa....
 
Witam.
Mam pytanie, bo wlasnie szukam jakichs ladnych kołysanek dla dzidzusia i moze macie jakies fajne, ulubione kolysanki, ktore spiewacie badz odtwarzacie swoim maluszkom? Mi sie bardzo podoba ta Grzegorz Turnau, Magda Umer- Kołysanka, A, a kotki dwa oraz Spij kochanie
 
Mi ten Turnau nie podpasował :/ Dla mnie za mało kołysankowy :) ale chyba jakaś wymagjąca jestem bo prawie każda piosenka wydaje mi sie nie odpowiedania..wszytskie mam wrażenie że sa za mało wyciszając-wręcz pobudzją..choć po długich poszukiwanaich znalzłam jeden utwór który puszczam Mikołajowi...jest tylko instrumentalny, trwa 8 minut (wiec mozna zdarzyc zasnac) i głównie sklada sie z tak jakby dzowneczków...mnie usypia :)
 
To tak jakbyś o mnie mówiła, przed snem to co 10 min latam. A jak wyjeżdżam gdzieś to obmyślam plan odwiedzania toalet, żeby dojechać na miejsce. Ech.

A cieszę się, że masz dobre wieści. Oby tak dalej. Trzymam kciuki

A teraz jedziemy na Rynek pospacerować, może jakieś lodziki zjeść. Tylko słoneczko się chowa....

Akutan, Karolap
- mam identycznie ! nawet czasami idę sobie siusiu i za 5 min . wychodzę i już na klatce czuję,że poszłabym jeszcze raz... a na mieście zawsze szukam McDonaldów i innych w razie w :-)
Kupiliśmy samochód... yeah,yeah :-D:-D do odbioru w poniedziałek... bardzo się cieszę.... oby tylko Nam służył....
 
reklama
Witam wszystkie Kobietki.
Pod częstym sikaniem mogę podpisać się rękami i stopami. Jak gdzieś jedziemy to moje kochanie śmieje się, że znaczę teren i każdy kibelek muszę odwiedzić.
Taycia gratuluję nowego nabytku motoryzacyjnego. Pochwal się :-)
Ja dzisiaj od rana biegałam po jakichś castoramach ale efekt taki, że kafelki do kuchni kupione i kibelek z deską samo opadającą w bardzo fajnej cenie. Przy dobrych wiatrach pod koniec maja czeka mnie przeprowadzka do mojego pierwszego, własnego M \o/
 
Do góry