reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dzin dobry kochane;) u mnie snieg..;/ wczoraj wieczorem zaczęły lecieć takie duże płaty ze szok... no i niestety dziś jeszcze tak troszkę sypie.. ehhh jakos sie nie wyspałam...


Ewak przykro mi kochana ze musisz isc do szpitala ...mam nadzieje ze nie bedziesz tam długo
 
reklama
Ewa-trzymaj się kochana, to moze byc kilka dni i wszystko się unormuje, bądz dobrej myśli

Tonya- ciesze sie ze wróciłaś do nas :)

a poza tym wszystkim dzien doberek:)
mimo pogody życze wam miłego dzionka i weekendu

a ja w nocy tez nie mogłam spać, masakra około drugiej wymiotowałam (zauważyłam że mam tendencje do wymiotów w nocy) i co najgorsze nic mi się nie chce jeść i już mój M. krzyczy co będzie dziecko jeść jak będę się głodzić!!!
 
dzieki kochane za wsparcie :*
Niko zostaje z B. babcia i dziadkiem. Wprawdzie moja mama pracuje ale panowie siedza w domu a mlody 5 godzin bedzie i tak w przedszkolu. Najbardziej mi ciezko z tym ze musze go zostawic bo wiadomo co mama to mama :(
cookies- zdrowia zycze, a moj gin mowi ze nic sie nie dzieje jak sie czasem nie zje albo zje mniej bo mamy zapasy (nawet te szczuplutkie mamusie) i dzidzia glodna nie bedzie. Ale wiadomo swieze lepsze;)
 
Lemoniada - ja tez na cisnienie glownie siedze na L4 i biore leki i wogole. W pierwszej ciazy sie nic nie wydarzylo a teraz jednak pomimo dbania o siebie wyszlo :( Moja mama miala w ciazy zatrucie ciazawe ktore doprowadzilo do rzucawki i zagrozenia zycia i jej i mojego. Na szczescie dobrze sie skonczylo. Ale jezeli masz takie problemy to uwazj na siebie i kontroluj cisnienie.
 
witam wszystkie sierpniówki:tak:

przedstawilam wam sie na wątku poznajmy się i na tym z mojej strony sie skończyło :-( a to dlatego że niestety moje dolegliwości początkowe mojej ciązy były całodniowe i nie pozwalały na siedzenie przy kompie było okropnie brrrrrrrr ale naszczęście nastały teraz dobre dni które pozwalają na cieszenie sie stanem odmiennym :-)

Niestety nie jestem wstanie nadrobić postów dlatego w miare mozliwości od teraz bede Was poznawać i brac udział w Waszych pogawędkach.
 
dzieki trzeciego mam nadzieje nie bedzie :))

U nas duzo sniegu a tydzien temu piękna wiosna.

A ja mam takiego lenia do sprzatania brrr niech mnie któras pocieszy ze też ma :-D
 
reklama
kubusiowa no to ja cie pociesze bo mam takiego lenia ze :szok: najchętniej to leżałabym dziś cały dzień w łóżku:-D i chyba tak zrobię jak ograne mieszkanie :-D
 
Do góry