reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

JJ mam to samo, jakby mi się żołądek skurczył...obiady często jem na raty a potem obowiązkowe leżenie...;-)

Szuszu czyli wyglądasz wciąż jak atrakcyjna szczuplutka kobietka :-) Ciesz się ciesz, bo wcześniej czy później dobijesz do nas brzuchatek bez wcięca w talii...;-)
 
reklama
Tonya, wcięcia w talii to niestety już mi brakuje, ale wszyscy mówią, że bardzo na twarzy wyszczuplałam i że ładnie mi z tym:-)
Słyszałyście co się dzieje w Japonii, maskara jakaś...przerażona jestem..
 
szuszu co z tą Japonią??? nic nie słyszałam

A ja dziś barszcz biały i ..... kopytka. Tak jak pisałam z miesiąc się do nich zbieram. Wczoraj obrałam ziemniaki :-D dziś ugotowałam, więc jest szansa, że je zrobię w końcu :-D
 
Tonya, wcięcia w talii to niestety już mi brakuje, ale wszyscy mówią, że bardzo na twarzy wyszczuplałam i że ładnie mi z tym:-)
Słyszałyście co się dzieje w Japonii, maskara jakaś...przerażona jestem..
szuszu-mi też talia poszła już też w niepamięć:-D i dupcia jak u LOPEZKI:-D całe szczęście ja na buzi nie zeszczuplałam bo u mnie to nie wskazane wyglądałabym jak kościotrup:-D ale przytyć to jak najbardziej chcę na buźce:tak:A na wadze około 4,5 na +:-)
 
Monila idziemy z nim dziś do kontroli i zobaczymy, trochę się martwię bo 3 dni nic nie jadł, chyba przez to gardło :-( odmawia nawet swoich zupek które tak lubi.

Ja już lepiej dziękuję, ten cholerny katar mnie męczy
 
reklama
Do góry