reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Oli zdrówka jak najszybciej życzę...

Ja talii to już też nie mam :-D 20 tydzień więc macica do pępka doszła. Już fajnie czuć jak co tydzień jest wyżej i wyżej. Wczoraj się ważyłam nago nażarta to 3,5 kg na plus. Ale ja mam w zasadzie trochę brzucha, cycki jak kamloty a biodra ten sam wymiar jak przed ciążą.

O Japonii tylko w onecie czytałam.....straszne :no:.

A ja mam dziś wychodne - w końcu - z koleżankami. Idziemy do klubu one na drinki a ja na soczki :-D i ploteczki. Teraz się nie pali w pomieszczeniach więc super czas dla ciężarnych.
 
reklama
Ojoj,Oli jaka ty chudzinka jesteś.A ile masz wzrostu do tej wagi??
Kurcze jak to przykro czytać jak dzieciaki chorują...A tantum może brać Piotruś? Aaa i wiesz co jest jeszcze świetne LIPOMAL,nie wiem czy znasz....to jest po prostu ekstrakt z lipy wiec mozesz podawać bez obaw,a klatke piersiową i plecki smaruj PULMEX BABY-też baardzo nam zawsze pomaga przy wszelkich chorobach. Pewnie to wszystko znasz,bo ty masz starszego synka od mojej Nati,ale co dwie głowy to nie jedna i może o czyms ci przypomnę:). Ty tez dbaj o siebie Oli. A jedzeniem a włascicie niejedzeniem Piotusia sie nie stresuj,pilnuj eby pił to najwazniejsze. Organizm czesto jak choruje to nie chce pożywienia bo wszystkie siły są skierowane na walke z chorobą i jak by to powiedziec nie chce tracic sił na proces trawienia...o! Ucałuj Piotreczka od ciotek forumowych:) i daj znac po kontroli! koniecznie!
 
Oli jak w zeszłym tygodniu zobaczyłam kg mniej na wadze, to tak się przejęłam, że teraz prawie dwa do przodu :szok: Nic tylko zacząć wcinać...pewnie to po tej infekcji Ci zleciało...
 
jak ja bym chaiła zeby mi troche zleciało niz poszłodo góry...
Oli- ty ze swoja waga piórkowa...nie głodz synka ;P
 
reklama
natt 158, także jaki wzrost, taka waga, a mój K 196 :-D, syropek odpada wszystkim pluje, resztę preparatów mam, ale jakoś nie pomyślałam o dodatkowych stosuję to co lekarz dał

no widzicie dziewczyny, jedne chcą przytyć, większe cycki mieć, a drugie odwrotnie, oj chyba nie ma tej równowagi w przyrodzie :-)
 
Do góry