reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Monila trzymam kciuki, żeby się wszystko pozytywnie zakończyło

A ja bym chciała raczka, no ale raczej nie ma szans
 
reklama
Monila przykro mi, moj B. juz od sierpnia szuka pracy :-( masakra jest, tylko ze on pedagog wiec ciezka branza jezeli chodzi o prace.
 
Monila miejmy nadzieję, że te pogłoski się nie sprawdzą...a gdyby nawet to musi się jakaś praca znaleźć - trzymam kciuki &&&&

A propos coli to czasami skuszę się na pół szklanki lekko wygazowanej, bo mi pomaga w trawieniu...ale wole z nią nie przesadzać, to już chyba lepsza jest filiżanka kawy

Mi się raczej synek lew trafi, bo musiałby się bardzo bardzo spóźnić jakby miał być panną. Nie znam zbyt wielu lwów, pewnie dlatego, że z koziorożcami się nie dogadują ;-) No ale mam nadzieję, że z synkiem się jakoś ułoży :-)
 
Cześć Dziewczyny!!!

My z narzeczonym oboje jesteśmy panny :) chciałabym trzecia panne:) to musiałoby być ciekawe :))
Moj narzeczony to jest dopiero uparty!!!ja przy nim jestem oazą spokoju :))
ale nasz Dzieciaczek pewnie będzie lwiatkiem :)

Monila głowa do góry!!!nic jeszcze nie wiadomo, a nie ma co martwić się na zapas! Napewno będzie dobrze!!!:*

odebralam wczoraj wszystkie wyniki, Biedroneczka wiesz co mogą oznaczać b. Liczne fosforany w moczu? może to być od mydla?:p bo ja do higieny intymnej używam ostatnio mydla biały jelen, moja gin mówiła, ze jest najlepsze :)

Tez się tak szybko mecze! Pracuje na 3 piętrze i co chwile muszę zejść po schodach na dół, a jak wchodze to polowe wolniej i dysze jak pies :p na szczęście mamy windę, ale nie zawsze chce mi się na nią czekać:)
 
Witam u mnie za oknem pochmurno... ja własnie przy sniadanku..:-) dziękuje dziewczyny za słowa otuchy jesteście kochane:tak: no niestety u niego w firmie jest 6 kierowców a po stracie tego kontraktu maja zostać tylko 2 ...jednego juz zwolnili w tym tygodniu..... no coz ale mam nadzieje ze szybko coś znajdzie . miłego dnia dziewczyny


a maleństwo w nocy dawało o sobie znać i teraz tez daje :-)
 
Ostatnia edycja:
a85 - ja mialam ostatnio tez tak z moczem, lekarz powiedzial ze to od diety ale na wszelki wypadek zapisal mi FEMINISEPT URO - jest bez recepty.
tonya- niko jest lwiatkiem a ja i jego ojciec to koziorozce :) narazie dajemy rade, chociaz czasami wkurza mnie niemilosiernie i ja jego tez:-D czasem sie boje co bedzie pozniej, zreszta Nadia tez bedzie lwiatko.
 
u nas maleństwo zapewne będzie lwiątkiem... :-) ja jestem bykiem a mężuś rakiem hahah kazdy z innej "parafii:-D"
 
CZĘŚĆ KOBITKI :-)
Mąż wczoraj odebrał moje wyniczki i wszystko niby o.k mieszcze się w normach ale ten wynik z krwi
HGB mam 11,1 a norma jest od 11,0 do 16,0 niby w normie ale na granicy anemi chyba mam za mało żelaza a jem tyle owoców ,warzyw i różnych takich zdrowych wynalazków:tak:.W poniedziałek mam wizytę u mojego gin i zastanawiam się czy nie będzie kazał wcinać mi żelazo w pigułkach chociaż boję się ,że przez to znowu dostanę zaparć :no:.Mąż mówi ,że będzie mi regularnie kupować sok z buraków ale nie za bardzo za nim przepadam
 
reklama
Monila ma zostać 2! Wiec może akurat Twój zostanie! Nie martw się na zapas :*

EwaK dzięki za odpowiedz :) ja do gin idę na początku kwietnia dopiero, ale może wysle jej wcześniej wyniki, ja po raz pierwszy miałam fosforany w moczu, a własnie niedawno zmienilam lactacyd na mydlo :)
 
Do góry