reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

a może nie będe zakładała nowego tematu... może tu napisze?
czy ten wątek mogę też traktować jako off top?
czy apropos poglądów wychowania religii zakładać nowy?
 
reklama
HIHI ja juz mam jedno lwiatko w domu i powiem ze ojjjjjj charakterek to on ma!!! strach sie bac co bedzie jak bedzie dwojka dorastajacych lwiatek w domu :-) tym bardziej ze u na przewaga spokojnych rybek:-)
Marcelina dawaj nowy temat bo ja sie dyskusja rozgrzeje to moze byc goraco :D
 
z tym lwiątkiem to ja tak z przymrużeniem oka oczywiście, ale skoro już gdzieś wyczytałam, że mają dużo szczęścia, to nigdy nie zaszkodzi ;-):-D, nie?!? a dla faceta myślę, że to dobry znak. co prawda znam facetów panny i są też świetni... także tak jak pisałam - wszystko w ramach rozsądku.

Marcelinka z moimi suwakami chyba wszystko w porządku.

ja też zadyszka, nawet chyba większą to miałam w I trymestrze. nic nie było widać a szłam jak stara babcia, serio.

poglądy religijne i wychowanie to grozi tematem - rzeką. ja ostatnio jak teściowa powiedziała, że powinniśmy iść do kościoła, bo trzeba dziecko uczyć, to na końcu języka miałam, że chyba OGŁUPIAĆ. najchętniej to bym dziecku pozostawiła wybór co do religii.
 
Szuszu super masz z tą mamą. a termin masz w takim razie bankowy. fajnie, bo będziesz miała lwiątko, które ja bardzo chcę, ale moje spóźni się dwa dni i już będzie panną...;-)

Oj dziewczęta widzę, że muszę sobie trochę poluzować w takim razie, bo ochotę też mam na wszystko!

Ja zawsze chciałam mieć lwiątko w domu i teraz jak staraliśmy się o dzidzię to modliłam się o Lwa;-) no i udało się:-) Teraz tylko modlę się żeby syn był:-)
CC zawsze 2 tyg przed planowanym terminem jest, więc obstawiam że na początku sierpnia maluch będzie już z nami.
A dziewczynka Panna też jest ok, gorzej z facetem, znam dwóch z pod tego znaku i jakoś mi się to nie widzi;-)
 
hih widzę ze wy juz obyte w tym jakie wasze maleństwa będą miały znaki zodiaku.:-) ja tak szczerze mówiąc wogole o tym nie myślałam :-) ehh a teraz z innej beczki mężuś po powrocie z pracy oświadczył mi ze ma 2 miesiące czas na znalezienie nowej pracy... bo u nich szykują sie duże zwolnienia bo jedna z firm będzie rozwiązywać z jego firma umowę i stracą duże zamówienie... i co najlepsze dowiedział sie o tym nie od szefowej tylko od tych ludzi z tej firmy która ma kończyć umowę z jego firma.... ehhh:-(jak nie urok to sraczka..:wściekła/y:
 
maggie78 dziękuje kochana:-) jzu buszuje po necie i szukam czegoś ale coś ciężko to widzę .. :-(nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć ze bedzie dobrze no i podtrzymywać na duchu mężusia i powtarzać mu ze będzie dobrze :-D
 
reklama
Monila - a na pewno nie będzie miał pracy? z doświadczenia wiem,że czasami to tylko pogłoski i dopóki się nie dowie od pracodawcy to może powinien na to przymknąć oko? A jeśli będzie musiał znaleźć pracę to trzymam mocno kciuki,bo wiem jak ciężko teraz jest :-(
 
Do góry