reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

devi ciacho z kremem mmm super;) chyba pójdę do ciastkarni i tez takie zakupie tym bardziej ze wieczorkiem mamy gości;)
 
reklama
hahah devi ja tez odliczam dni do tłustego czwartku.;) moja babcia robi takie pyszności wtedy ze aż ślinka mi leci na sama myśl;) hih a karpatkę uwielbiam;)
 
hah no tak prawda;) ale w tłusty czwartek nie możemy sobie żałować niczego;) hahah to dzien stworzony do objadania sie smakołykami;)
 
Witajcie,szybciutko przeczytałam co napisałyście-ja tam mam na plusie 5 kg-ale to za sprawą,że jem jak opętana...bo mdłości ciągle atakowały.
Po raz trzeci jestem przeziębiana-nie mam siły już,bo spać nie mogę i do tego wiem,że wyjdzie mi opryszczka od zmęczenia.Wszyscy w domu chorzy-Teście,mąż...ale jestem na Nich zła,bo chodzą i kichają,żeby to choć nos zakrywali.
 
Dziewczynki,kochane czytam was codziennie uważnie( jak zwykle piszecie jak z karabinu maszynowego;-)-ale to fajnie,że tyle mamy sobie do powiedzenia:) ). Mam teraz troszke bardziej napiety grafik,bo J. juz lada chwila wylatuje i usimy dopiąć wszystkie sparwy. Wybaczcie mi wiec,ze nie jestem az tak aktywna jak Wy pod względem pisania,ale po prostu nie daję rady chwilowo...Od tego tempa od dwoch dni na wieczór pobolewa mnie podbrzusze,takze jak tylko mam mozliwość to sie pakuje na kanape i leże,żeby moim Bąbelkom dać troche wytchnienia...

Ślę buziaki i do potem:)
 
reklama
dzieki LANA!!!:-D:-D:-D moze zdaze obejrzec teraz, kurcze zaraz znow do pracy musze...

GABINIA powodzenia!

dziewczynki a kiedy jest tlusty czwartek?, sorry tu za granica nikt nie wie o co lotto a w kazdym roku inaczej chyba wypada? ma ktos sprawdzony domowy sposob na super faworki? baaaaaardzo prosilabym....:tak:

OLI teraz masz 3, to nastepnym i w 6 trafisz! gratki!!!!

NATT nie stresuj sie i odpoczywaj kochana!
 
Do góry