reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

gabiczek ja w pierwszej ciąży schudłam 5 kg w tych pierwszych tygodniach. Także nie martw się na pewno jest wszystko dobrze. Każdy organizm jest inny.
devi owszem kupił mi K tą poduszkę tylko zapomniał przelewu zrobić i nie mam jej jeszcze. Ale wczoraj przelał mi więc w weekend ją w sklepie kupię

Ja po śniadanku - jajecznica na boczku mniam. K pojechał małego do przedszkola zaprowadzić, a ja czekam na panów którzy przyjadą szafę montować.
jupi2.gif

6 wczoraj w totka nie wygrałam, ale mam 3 więc przynajmniej za kupon się zwróci
upup.gif

No i mimo kiepskiej pogody humor mnie nie opuszcza, może już tak zostanie
yahoo.gif

To miłego dnia
 
reklama
hih Oli jaki masz świetny humorek;) hihh super oby tak dalej;)

ja tez na samym poczatku schudłam parę kilo a teraz waga stoi w miejscu;) nawet na wizycie śmiał się lekarz ze mu marudziłam ze nie mam jeszcze brzusia;)
 
zaniepokojona wagą jestm ja :) u mnie 5 kg do przodu .... więc spokojnie przytyję ok 20 kg ;) to norma u mnie ale dzieci tez rodzę dobrze ponad 4 kg :-)
gabiczek nie martw się wagą może tobie nie jest pisane przytyć 20 tylko 10 kg:) zdążysz nażekać na ból kręgosłupa jeszcze :))
 
za tydzień urodzinki to może też dostanę taką podusię :rofl2:

moja babcia mówi że ja sama wyglądam jak dziecko a nie jak kobieta w ciąży

f2w33e3k08f2nw5d.png
 
Devi no pewnie masz racje;) ja właśnie wcinam drugie śniadanko.. bułeczkę z nutella;)) hihiih a na obiad dziś chyba będę mieć spagetti..;) bo jakoś wymyślać mi się dzid nie chce;)

Gabina Wszystkiego Najlepszego;):)
 
reklama
ja lubie gotowac ale wymyslanie "co bedzie na obiad" to dla mnie koszmar....i pewnie dzis skonczymy obiadkiem na miescie
bułeczka z nutella...tez idac dzis do pracy kupilam świeza buleczke i nutelle:) ale jeszcze ich nie zjadałm bo kolezanka przyniosła wielke ciasto z kremem...srednio mam na nie ochote ale nie lubie odmawiac, a ona sie tak zawsze cieszy jak cos moze przyniesc :)
 
Do góry