reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

ja z nowych filmów polecam "czarnego łabędzia " i "jak zostać królem " :-) tak jak któraś chce coś obejrzeć na walentynki :-) bo widziałam, że ten temat był poruszany.
co do tycia to ja 1,5-2 kg od początku więc w normie raczej, teraz jestem ciekawa jak to będzie bo w 14 tygodniu zaczęły mi się wymioty i mdłości i wiem teraz co przeżywałyście - a wiekszości Was już się to skończyło a mi się teraz pojawiło... a 2 trymestr miał być taki piękny :-)
ale za to już zrobiłam pierwsze ciuszkowe zakupki dla maleństwa - jutro może zrobię zdjęcie to wkleje.
tymczasem znikam oglądać moje seriale online :-) baj baj laseczki
 
reklama
Hej dziewczynki ja dzis mialam ciezki dzien pod haslem lekarze a co gorsza niewiele zalatwilam:no: U internisty byla kolejka na 2h czekania a ja nie dalam rady bo nie dosc ze zle sie czulam bardzo to jeszcze musialam mlodego odebrac z przedszkola. Do okulisty nie bylo szans bez wczesnieszego terminu. Dostepu do gabinetu bronilo stado moherowych beretow przez ktore nie mialam szans sie przebic :wściekła/y:napewno nie dzis przy koszmarnym bolu glowy i fatalnym samopoczuciu. Potem poszlam do dentysty gdzie tez niewiele udalo sie zrobic bo mialam tak silny odruch wymiotny ze malo nie skonczylo sie pawiem na pania doktor. Wiec ogolnie dzien mega udany :eek:.
A teraz jeszcze mlody ma goraczke :no: nie wiem teraz czy to emocje po balu karnawalowym czy zaczynaja sie przedszkolne choroby.
Widze ze dolujecie sie kiogramami powiem wam ze ja waze strasznie duzo i niestety tyje dalej, boje sie co bedzie w sierpniu. Chociaz nie mam smaka na nic zupelnie i jem duzo mniej niz przed ciaza a tyje jak wsciekla.
Buziaki na dobranc i nie przemujcie sie kilogramami ;-)
 
KOchane otóż miałam napisać wiec pisze.
Ogólnie wizytę miałam na 12.30 ale wolałam pójść wczesniej. Wiec bylam na 12.
Przyjeli mnie dopiero okolo 14.30... bylam wściekła,głodna i zaczęłam zle sie czuć .
Ale to co zobaczylam na monitorku było przecudowne :)
Zobacz załącznik 326241ma okolo 8cm :) jest duze i silne.nie wykryto żadnych wad. jedynie wiek ciąży sie nie zgadza
i nie wiem teraz w którym tyg jestem :) hehehe
 
witam nocna pora...niedawno wrocilam z pracy...powolI Was nadrabiam, bo oostatnio tylko pracuje sie i to w takich godzinach:szok: ALBO SPIE
Fajnie sie czyta o jedzeniu hi hi
ech ide spac znowu...

co do wagi to chyba z kilo albo 2 przytylam, musze SPRAWDZIC jutro
anna popatrzylam na ten wykres ktory ktos podal i 8cm wychodzi ze jestes dokladnie w 14 tyg ciazy....plus minus 9 dni...

dziewczynki niedawno ktoras podawala link do filmiku o zyc
iu przed narodzeniem, moze pamietacie i mozecie raz jeszcze podac adresik? bo komp mi lepiej dziala a nie moge na forum tego linku znalezc....
dobranoc kochane
 
Witam ::) ja właśnie zajadam się śniadankiem;)) ale dziś u mnie pochmurno i deszczowo;( ehh słonko 2 dni widziałam;(

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty;)
gratuluje udanych wczorajszych wizyt;)
 
Ja witam sie również. U mnie pogota wstrętna. Pada i bardzo zimno..
Właśnie zajadam sie omletem i pije kakałko :) ja również 3mam kciuki za dzisiejsze wizyty i oby tak jak u mnie wczoraj. wszystko bylo w porządku :)
 
Gabinia trzymamy kciuki za wizytę, na pewno będzie wszystko dobrze!

Podczytałam sobie Wasze wczorajsze wpisy i wracając do tematu wagi to zaczynam się trochę martwić swoją. Wszystkie mają coś tam na plusie a u mnie ani drgnie. Na początku spadł mi kilogram i teraz waga stoi a to już 15 tydzień. Nie mam za bardzo apetytu ale niczego sobie też nie odmawiam, jem właściwie jak przed ciążą. Tylko chyba słodyczy mniej bo jakoś nie mam na nie teraz ochoty. Brzuszek trochę urósł ale co z tą wagą, boję się czy to nie zaszkodzi maluszkowi

f2w33e3k08f2nw5d.png
 
Witam z rana dziewczęta
Ja własnie przy herbatce i kanapce z dzemem. Musze sie dzis wziasc za porzadki bo jutro odwiedzaja nas tesciowie.
A mi sie tak nie chce, mam lenia, a na zewnatrz szaro buro :((
 
reklama
HEJ dziewuszki-ja już po I śniadanku za chwilę pewnie wciągne drugie :-)-był bananek i owsianka z malinkami [bo tak mi narobiłyście wczoraj ochoty z tą owsianką :tak:].Gratuluję wszystkim mamusiom udanych wczorajszych wizyt i trzymam kciukaski za dzisiejsze:-)
susumali-podaje Ci kochana jeszcze raz tego linka do filmiku "życie przed życiem "
Życie przed życiem - Film Online - VoD w Onet.pl
Jeśli chodzi o kilogramy to ja wkońcu też zaczełam tyć -już się martwiłam bo jem jak słoń non stop ruszam buzią:-D i na plusiku 2 kilo:tak:
 
Do góry