reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

no kochane ja juz mysle bede aktywnie uczestniczyć na forum.
Przedstawie wam moja krótka historie jesli chodzi o fasolke.

Z mężem starakismy sie ponad rok czasu, mam problemy z tarczycą i to juz byl wielki problem.
Potem okazało sie że nadodatek mam PCO, troche sie załamałam ale zaczełam leczenie no i udało sie po w sumie jednym cyklu z lekami.
Jestem przeszczęśliwa ale także pełna obaw, bo niestety byłam juz raz w ciąży i poroniłam w 10 tyg. :-(
A do tego wszyskiego mam problem z pracą, ale o tym to by za dużo pisać.
Pozdrawiam was serdecznie i postaram sie zagłdac jak nawięcej:-D
 
reklama
Kasica każda z nas ma obawy !!! Wiele z nas również jest pi stracie maleństwa (ja poroniam w 11tyg.). Jesteśmy tu aby sie nawazajem wspierac :) Bedzie wszystko dobrze !!! _MUSI BYC !!
 
Nadzieja wielkie dzięki, wiem że kazda ma ciężko i niejedno przeszła ale poto mamy siebie żeby sie wspierać.

a mam pytanko z troche innej beczki, chodzi o tą prace co wspominalam. czy któras z was pracowała moze na umowe zlecenie i w tym czasie zaszła w ciąże, bo ja tak niestety mam. I nie wiem co zrobic miałam dostac zwykła umowe od grudnia ale sie cos pochrzaniło.
i nie wiem czy mi cokolwiek przysługuje jakies chrobowe, macierzyńskie cokolwiek.
 
No ja dzis wieczorekim do lekarza...ciężką noc miałam chyba za dużo myślę. Tu dalej puściutko....dam znać jak wrócę co lekarz powiedział. Pozdrowionka dla Was:)
 
Hejka, a wczoraj mialam gina, musze codziennie do końca ciaży robić sobie zastrzyki w brzuch z Clexane,ale co zrobić taki urok. Poza tym za dwa tyg mam przyjśc ,żeby serducho zobaczyć bo teraz tylko pecherzyk byl widoczny. Termin mi juz wyliczyl na 5 sierpnia i tego się trzymam,zadnych innych czarnych mysli! To takie moje postanowienie na tę ciążę! Ma być dobrze i koniec! Nie poto sie codziennie katuje zastrzykami,zeby coś miało sie nie udać! O! tyle!

Buziaki i miłego dzionka

Sagaa czekam na info po twoim lekarzu:) powodzenia
 
reklama
Hejka, a wczoraj mialam gina, musze codziennie do końca ciaży robić sobie zastrzyki w brzuch z Clexane,ale co zrobić taki urok. Poza tym za dwa tyg mam przyjśc ,żeby serducho zobaczyć bo teraz tylko pecherzyk byl widoczny. Termin mi juz wyliczyl na 5 sierpnia i tego się trzymam,zadnych innych czarnych mysli! To takie moje postanowienie na tę ciążę! Ma być dobrze i koniec! Nie poto sie codziennie katuje zastrzykami,zeby coś miało sie nie udać! O! tyle!

Buziaki i miłego dzionka

Sagaa czekam na info po twoim lekarzu:) powodzenia

Ciesze sie kochana ze już wiesz co i jak :) Czemu te zastrzyki?? No ba że będzie dobrze!!!!Dam znać na pewno miło że w końcu sie ktoś odezwał:)
Aha Natt a to pojedyńcza ciąża bo coś o bliźniakach wspomniałaś????
 
Ostatnia edycja:
Do góry