reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Dziękujemy dziewczyny za miłe słowa :-) i za gratulacje oczywiście.

Ja chciałam powiedzieć, że jestem na zwolnieniu i jestem przerażona bo nic mi się nie chce :zawstydzona/y: dziewczyny nie wstałam dziś z kanapy :szok: tylko na siusiu i po jedzenie
Kochana ja mialam tak wczoraj nie poszłam do preacy i zdarza mi sie to coraz czesciej...;/
 
reklama
Dziękujemy dziewczyny za miłe słowa :-) i za gratulacje oczywiście.

Ja chciałam powiedzieć, że jestem na zwolnieniu i jestem przerażona bo nic mi się nie chce :zawstydzona/y: dziewczyny nie wstałam dziś z kanapy :szok: tylko na siusiu i po jedzenie

Ja w pierwszej ciąży też tak miałam ! Wiem co czujesz !!! Ja ledwo wstawałam na śniadanie, po zjedzeniu szłam spać, wstawałam ok. 13-14 zobiłam obiad i znowu kima :):). Tym razem narazie nic, moze delikatnie piersi mnie bola... Tym razem senność jeszcze mnie nie dopadła :)
 
jeśli chodzi o wyjazd to zrezygnowałam... Obawaiam sie troche latania w poczatkowej ciąży (jednak różnica ciśnień) - może troche przesadzam ale boje się stracić maleństwo :(... Postaram się w tym tygodniu zarejestrować do lekarza :) - dam znać napewno !!!!!!!!!!!!!
Mysle że to dobra decyzja:)daj daj a WY prosze trzymajcie kciuki za moja wizyte mam wieczorem w czwartek chodze juz jakas naminowana;/
 
Ewcia i Anecia - wielkie dzięki za gratulacje :):) Tak jak pisała sagaa31 niech i nam bobaski zdrowo rosną :):) Mam nadzieje że za jakiś czas i My bedziemy mogły wejśc na forum z poczatkującymi ciężarówkami i bedziemy mogły je pocieszać i pisać żeby się nie martwiły, bo nam się udało i i im się uda :):)
 
A ja może nie mam dziecka jeszcze :p :) ALe zajeć co nie miara i tez jakos ochoty na wszytsko nie mam a musze ale damy rade kochana tak to juz jest:) I wiecei co mnie drazni wc w nocy wstawanie eh ....
 
reklama
Tak sie zastanawiam dziewczyny na kiedy ja termin bede miala bo tak na parwde nie weidzialam jakie cylke teraz mialam 27 lub29 dni i moze wyjsc koniec lipca hmm <mysli> a zalozylam temat sierpnioweczek mam nadzieje ze jednak sierpien:):):)
 
Do góry