reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Pflaume - podobno wiele wczesniakow ma z tymi zastawkami problem. Do lat 2 zazwyczaj same sie domykaja, jesli nie to trzeba obserwowac i czasami robia operacje, a czasami zostawiaja i obserwuja. Ja mam nadzieje,ze mu sie domknie z czasem....

Do Polski lecimy 21 marca ,a wracamy 2 kwietnia.
Do pracy wracam 8 kwietnia na pol etatu lub 4 dni...zobacze...

Tonya miala cesarke...
 
reklama
Karolaola, oby się sprawdziło.

Taycia, mam nadzieję, że Mikusiowi wszystko samo się po "domyka" i nie będzie potrzebna operacja.
Długo nie byłaś w PL?
 
Witam, nie mam już siły. Mój synek juz od ponad tygodnia budzi sie w nocy i nie spi 2 godziny. Chodzi, chce sie bawić. Nie mam już siły. Podkreśle że w dzień w ogóle nie spi. Czy któras z was tak ma albo miała. Brakuje nam 5 zebów. Może to to ale nie wiem bo nie daje mu nic na ból a on po tych 2 godzinach zasypia.
 
TONYA GRATULACJE!!!!!!!!
no ladnie jeszcze chwila i poleci rozpakowywanie jak nic;-)
Moniek slyszalam ze dzieci maja teraz taki okres i nic z tym nie da sie zrobic...
u nas leci dzis idziemy do archutekte jednak zaczynam budowe malego domku u nas na dzilce dobudowka idzie w niepamiec bo za duzo komplkacji wyniklo, mlody dzis nieznosny wczoraj mielismy ostatnia szczepionke...
 
Moniek, u nas było podobnie i też po takim zachowaniu pojawił się ząbek. U nas kasia śpi całe noce od czasu do czasu popłakuje (chyba zły sen). Najgorzej jest w dzień bo coraz cześciej nie śpi już :confused:
 
Saga, gratuluje. Nie ma jak to być na swoim ;-) Coraz cxześciej myślę o swoim M, bo mieszkanie z rodzicami (nawet swoimi) może być denerwujące...
 
Pflaume - ostatni raz bylam w 2011 w listopadzie na Chrzcinach Szymusia :tak:
Moniek - u Nas jak sie Szymon przebudzi i nie moze zasnac to bierzemy go do lozka...czasami ma tak,szczegolnie rano... juz jedna dolna trojka nam sie przebila...ida kolejne ... moze u Was tez na zabki.

Mikus juz chce siadac...i jest strasznie zapatrzony w Szymona... z dnia na dzien jest mi z nimi coraz latwiej... i prawda tu Muchy,ze z dwojka latwiej sie ogarnac niz z jednym..jak jestem sama z Mikusiem to nic mi sie nie chce ,tak cicho i spokojnie ,az nudno :-D

Agulaula - jak tam Agatka? jest juz odwazniejsza w chodzeniu?

Mama80 , Jagienka, Nikos - wieki Was baby nie bylo!!!!!!!

Czy ktores z Waszych dzieci juz odpieluchowane? niby 18 miesiac to najlepszy czas na nocnik,ale moj jak nocnik widzi to idzie po zabawki i je tam wklada...umie jednak pokazac... juz po :angry: ,ze ma kupe ...
 
reklama
Taycia mój wie że sie robi si i be ale siadzie posiedzi posciemnia po jakims czasie schodzi i robi wsio do pampka, dobrym sposobem jest podobno lato gdy puszcza sie dziecie w majtach i jak sie zleje zeby bylo swiadome tego co sie dzieje jak nie ma pampersa i uczyc sikac na dworze wiec ja nie mam pracia i tak bede robic, sama w wieku Wi juz dawno na nocniku bylam ale wtedy bylo wiekszeparcie bo nie bylo wygody tylko tetry;-)
Pflaume musimy cos robic bo wiecznie nie ebde zyc z tesciami bo jest ciezko, poza tym nie wiem czy brat od mojego P juz si nie szykuje na gore zebysmy poszli wiec zalezy nam jak najszybciej pstawic wziac kredyt i bajerowc 2 dziecie ;-)
 
Do góry