reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Sylvi Witaj serdecznie ! mocniutko trzymam kcuki by tym razem było ok ! - bo napewo tak bedzie!!!

romena bardzo mi przykro :(... Wiem co czujesz - przechodziłam przez ten cały horror w szpitalu ! Trzymaj się ciepło sie nie poddawaj !!! Trzymam mocno kciuki za kolejne starania !!!!! Wszystko się ułoży kochana :*

Pisałyscie o witaminych i kwasie. Ja kawas biore od końca pażdziernika (lekarz zalecił by brać nawet w czasie staraniń a nawet wczesniej! ) i witamini tez jem Falvit... Nie możecie sie doczekać pierwszego USG - pociesze was ja bede miałam je dopiero po 16stycznia ...

Pozdrawiam !!!!!
 
reklama
Ramena, bardzo mi przykro..Trzymaj się ciepło i nie rozmyślaj już o tym co się stało. Ja też trzymam kciuki za Twoje następne starania.
 
Ramena bardzo mi przykro. Doskonale wiem co czujesz:( Trzymaj się kochana!
Ja mam wizytę we wtorek i już nie mogę się doczekać:) Usg też na pewno będę miała bo mój gin robi go na każdej wizycie ( czy byłam w ciąży czy nie).
 
Ramena - bardzo mi przykro :-(
nadzieja! - ja tu się denerwuję,że usg jeszcze nie miałam,a Ty ponad 10 tydzień i wizyta dopiero za 9 dni!!ach...!:baffled: wow.. ja już wychodzę z siebie,ale co tam :-D niecierpliwa jestem koszmarnie....
No to same wizyty USG się nam zaczynają :-):-)
 
Ramena - wiem co czujesz 3maj się dzielnie i nie trać nadziei :)

taycia - ale fajnie jeszcze tylko sobota i już będzie Twoja upragniona niedziela :) a ja jutro jadę zrobić te swoje wszystkie badania :)
Jeśli chodzi o kw. foliowy to z tego co wiem lepiej go brać ja brałam już jakieś 6 m-cy przed ciążą.
 
Ramena - wiem co czujesz 3maj się dzielnie i nie trać nadziei :)

taycia - ale fajnie jeszcze tylko sobota i już będzie Twoja upragniona niedziela :) a ja jutro jadę zrobić te swoje wszystkie badania :)
Jeśli chodzi o kw. foliowy to z tego co wiem lepiej go brać ja brałam już jakieś 6 m-cy przed ciążą.

Tak, tak... już niedlugo.. nawet Mąż zdecydował się pojechać ze mną,by było mi raźniej. Też się troszkę martwi czy wszystko jest w porządku :-( no,ale dlaczego nie miało by być? A Ty bidulko ojć... troszkę krwi stracisz,ale co tam.. :-) dla dzidzi wszystko :-)

Nie wiem ,czy już pisałyście na ten temat,ale czy czułyście,że zaszłyście w ciążę, czy było to dla Was zaskoczeniem?
My staraliśmy się w sumie pół roku... każego miesiąca to samo,czyli @... w ruch szły kalendarzyki,ale nie ustawianki :-D w końcu zadecydowałam,że widocznie Nam nie idzie i nie ma sensu się starać i buum... w drugie Święto pojawiła się druga blada kreseczka, powtórzony test po 3 dniach (clearblue z dokładnym określeniem wieku płodu) wskazywał 2-3 tygodnie :-) A jak było u Was??????
 
u mnie to był 3 cykl z clo ale akurat taki bez kontroli lekarza bo miałam bardzo dużo delegacji poszłam do lekarza tylko sprawdzić czy wszystko w porządku i czy dalej mam brać clo czy nie oczywiście trochę na mnie nakrzyczał że nie byłam na monitoringu ale ponieważ to bardzo wesoły facet szybko mu przeszło :-)
 
A sprawdzałaś czy masz tylko jednego bąbelka? bo słyszałam,że po clo jest duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej...
Swoją drogą nie obraziłabym się,gdybym miała bliźniaki :-) ;-)
 
reklama
u nas było spore zaskoczenie, bo to drugi cykl po narodzinach naszej córeczki. z wrazenia az 2 testy zrobilismy i szybko tez pognalam do gin na usg, zeby sprawdzic, czy pecherzyk jest.
jak jeszcze bedzie widac bijace serce, powiemy o tym rodzicom, bo na razie nic nie mowililsmy. trochę się obawiam ich reakcji (taka mala roznica miedzy dziecmi- jeden rok) i komentarzy w stylu "jak sobie dacie rade":cool:
 
Do góry