reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

sylvi, witam i też trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze:-)
Oli, ja w ciąży z Wiki miałam straszną morfologię od początku ciąży, też brałam żelazo, aż do porodu...masakra, bo po żelazie zaparcia są jeszcze gorsze...
 
reklama
Witam wszystkie Panie dzisiejszego, słonecznego dnia :)
Devi - mój Mąż robi inżynierkę i jutro też ma egzaminy,więc będę mocno trzymała kciuki za twoje zaliczenie i jego egzamin! wierzę,że dacie sobie radę!!!!!!!!!!!!!
Ja zapisałam się na studia we wrześniu,ale kilka dni temu zrezygnowałam,bo straszny nerwus ze mnie i wystarczająco denerwuję się w pracy,by potem miałabym się jeszcze stresować szkołą,ale wierzę,że jeszcze kiedyś zacznę je i skończę...
Misia1111 - słyszałam o karotkach,a więc pij ile wlezie :-)
Ja mam ostatnio mega ochotę na mandarynki / pomarańcze... wczoraj zjadłam prawie tonę i Mąż zabronił mi jeść je często,bo owoce podobno niszczą zęby... i tyle było z mojej ochoty :-(
Dziś już piątek :-D:-D jeszcze dwa dni do wizyty u ginekologa! tylko dwa dni :-) miłego dnia Mamusie :happy2:
Moze zrobią ci USG. Bo ja jak bylam w pon. to jeszcze niestety nie zrobili mi... a tak chcialam zobaczyc moją fasolke.
kwasu foliowego mi nie zapisała pani doktor. Jedynie bylam na badaniach krwi i moczu. I dopiero za 17dni kolejna wizyta :/
jakos trzeba dotrwać...
 
Misia1111 - oj tak... USG będzie na pewno... muszę koniecznie zobaczyć moją fasolkę... oprócz testów ,które potwierdzily ciążę, nie byłam jeszcze u ginekologa,więc moja ekscytacja z dnia na dzień rośnie coraz bardziej... Ja kwas jem już od marca,ale dzidzi na pewno nie zaszkodzi,a badania krwi i moczu zapewne mi zleci,kiedy przyjdę na wizytę do lekarza....
Musimy być cierpliwe, chociaż u mnie to ciężko bywa ....
Sylvi - witamy w naszym gronie :-)
 
misia kwas foliowy bez recepty się kupuje, kosztuje groszę kup koniecznie i jedno opakowanie wybierz
szuszu na szczęście nigdy nie miałam problemów z zaparciami :-) także luz
 
Sylvi witam i życzę powodzenia:)
Bazuka ja plamienia miałam tylko 2 dni, ale lekarz mi powiedział,że w pierwszym trymestrze mogą się zdarzać częściej.
 
Witajcie

Niedawno dołączyłam do waszego wątku i zdążyłam napisać tylko 2 posty, jeden że się cieszę i drugi że mam brązowe plamieniai że się boję....
teraz piszę po raz trzeci i niestety już ostatni.dziś już wiem że nie zostanę sierpniową mamą:(
zaczęło się niewinnie, od brązowych plamień przy oddawaniu moczu, bóli brzucha, lekkich skurczy... potem był szpital, duphaston który przedłużył tylko moją ciąże o kilka dni... nastąpił jeden większy skurcz ... dokładnie po 15-stej 3 stycznia... i zaczął się koszmar...skurcze macicy, krwawienie... odeszły mdłości, ból piersi.....aż wreszcie wydaliłam moją fasolkę:( potem jeszcze zabieg , bo nie wszystko się oczyściło tak jak trzeba...
dziewczyny w ciągu 4 dni przeżyłam najwiekszy koszmar w moim życiu!
Piszę o tym nie po to żeby was straszyć ... chcę was uwrażliwić na to co usłyszałam w szpitalu :żadne plamienie i bóle brzucha nie są normalnym objawem i należy je natychmiast konsultować. Jeżeli nie możecie zrobić tego z waszym lekarzem, jedzcie do najbliższego szpitala...
ja teraz jestem na etapie szukania przyczyn.... może stres.. może opryszczka..może genetyka...
ból jest ogromny, a strach przed przyszłością jeszcze wiekszy!

3 majcie się kochane i życze wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia !!!
 
ramena strasznie smutno takie wiadomosci czytac:(:( Trzymaj sie, badz dzielna i pamietaj ze nastepnym razem na pewno sie uda. Wpadaj do nas czasami. Pozdrawiam cie goraco i sciskam.
 
sylvi witam i trzymaj się, będzie dobrze !!!!

ramena bardzo mi przykro. Nie zamartwiaj się i nie "zakopuj" w szukaniu przyczyny. W tak wczesnej ciąży wszystko może się zdarzyć.....niestety. Odzyskaj siły psychiczne i planujcie nastepną dzidzię....tym razem na pewno będziesz już pod opieką lekarza od samego początku. Pozdrawiam

taycia hehehe wiem jak trudno sie doczekać fasolki w telewizorku......choć tym razem nie leciałm do gina w 6 tygodniu ;-).

Ja mam dziś lenia. Najadłam się czosnku bo mnie boli gardło i zapomniałam, że on obniża ciśnienie shit !!!! Także z mojego 100/60 zrobiło się 90/40.....normalnie do 14 to byłam jak zombie....tylko leżenie......a dziś z synkeim w domu siedzimy.....chociaż miał mnie kto kocykiem nakryć....sam przyszedł i mamunię przykrył.....słodziak.
 
reklama
Witam Nowe mamusie;) ja kwas foliowy biorę od półtora roku:) tak mi poleciła znajoma położna;)powiedziała ze to nie zaszkodzi a na pewno pomoże;) ja moja fasolke bede ogladac na monitorku juz we wtorek:))
 
Do góry