reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

oj wspolczuje BETI,ale co,nie wiedzieli ile corcia ma jak Was na to szczepienie umawiali?

NATT i AJGIENKA jak dla mnie jestescie wieeeeeeeeeeelkie, wielki szacun dla WAS!

SAGAA gratki za spadajace kiloski i dla dzielnego synusia podczas szczepienia!

TONYA ka karmie tylko piersia i sloiczki zamierzam wprowadzic dopiero po skonczonym 5 lub 6mcy zycia-takie mam zalecenia od pediatry i od poloznej ale kurcze nie wiem z drugiej strony czy to nie za pozno...?
 
reklama
TONYA ka karmie tylko piersia i sloiczki zamierzam wprowadzic dopiero po skonczonym 5 lub 6mcy zycia-takie mam zalecenia od pediatry i od poloznej ale kurcze nie wiem z drugiej strony czy to nie za pozno...?

Nie za późno. Dziecku karmionemu piersią, powinno się rozszerzać dietę po skończonym 6 miesiącu życia. Chyba, że są jakieś inne wskazania.
Moja malutka na razie na cycusiu. Dawałam jej jabłuszko to nie chciała, więc poczekam z wprowadzaniem jeszcze miesiąc, dwa.

Synkowi w 4 m-cu dawałam jabłko, bo miał lekką nadwagę i tak lekarka poleciła.
Jak jakiś dzieciak ma większy apetyt i wydaje się, że po cycku jeszcze głodny to pewnie, że można dać coś bardziej konkretnego.
 
no wlasnie Nikos mi polozna mowila (i takie bodaj sa zalecenia Mieszynarodowej Organizacji Zdrowia WHO) ze po skonczeniu 6mcy a lekarka na ostatnim badaniu ze teraz po 5 mcach bo najnowsze badania wykazaly ze alergie sa niejsze jak sie szybciej zaczyna, koniec koncow nie wiem co zrobie chyba zaczne po 5 i pol mcach he he,ale w styczniu odwiedzi nas raz jeszcze polozna to dokladnie omowimy co bedzie dla Salusia najlepsze
 
Pewnie, że tak. Przecież te 2 tygodnie nie zrobią wielkiej różnicy. Jak mały najada się cycusiem, to szkoda zacząć podawać obiadki. W końcu lepsze od warzywek jest nasze mleczko.
 
Sierpnióweczki:), ja tylko się witam i spadam bo mam do zrobienia końcówkę porządków. Wczoraj caaały dzień robiłam, na dziś mam : umyć caaałą łazienkę, uprac dywany( to własnie zrobilam,czekam tylko 20 min i odkurzam ten proszek:) ),poukładać ciuchy w szafie dzieci i mojej i KOOOONIEC! Mam zamiar sie z tym uwinać do obiadu:). Na koniec,ale to jutro pewnie powiesze czyściutkie zasłony,które aktualnie są w maglu:)( ale mieszkanie jest łyse bez zasłon....fu! okropnie to u mnie wyglada. Takie jakies niewykończone te okna...)
A jak u was sprzątanko?????

Miłego dzionka kochane i do potem:):-D
 
Dzięki za odpowiedzi co do karmienia. Mój Arturo apetyt ma duży i moje mleko z piersi od miesiąca już mu nie wystarcza, ale chyba poczekam do 5 miesiąca ze słoiczkami. Na razie zjada mi dwie butle po 90ml dziennie bo resztę uzupełniam swoim mlekiem ściągniętym wieczorem, a poza tym jest pierś.
Czytałam w mądrej książce, że dziecko samo poprzez zainteresowanie innym jedzeniem daje znać, że jest gotowe na rozszerzenie diety. Jak będzie jeszcze bardziej wodził wzrokiem za tym co jem, to pewnie nie będę dłużej czekać...
Od dziś wprowadzam nowy harmonogram dnia, bo nam się schemat rozjechał ostastnio trochę, trzymajcie kciuki żeby nam wyszło - od rana idzie według opracowanego planu, co mnie bardzo cieszy :-D

Beti jakieś durne decyzje z tym szczepieniem...współczuję

Natt ja raczej z tych, co nie sprzątają specjalnie na Swięta...wolę robić to przez cały rok systematycznie, podziwiam, że tyle naraz robisz :-)
 
witam!

jak tam u Was dziewczyny?ja psiątam przed świętami i tak mało wpadam teraz. Jest K i zajmuje się w tym czasie małą, obecnie na spacerku. wczoraj miałam wizytę siostry z dzieciaczkami wpadła sąsiadka i nie obyło się bez torta... na tę okrągłą rocznicę z 3 z przodu:zawstydzona/y::szok::sorry:
młoda jak na złość musiała dać koncert krzyczenia przed snem...
 
Hej!

Ponieważ moje dziecko bardzo się ślini, wkłada wszystko do buzi i w ogóle coś czuję,że niedługo mogą pojawić się ząbki chciałabym się dowiedzieć czy macie jakieś żele ,które są skuteczne?bo zamierzam je zakupić by mieć coś w domu w razie potrzeby :-)
 
reklama
Do góry