reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

karolap - moj dlugo nie cignie i pewnie dlatego czesciej je. ciekawa jestem bardzo ile bedzie jadl z butelki. maz dzis pojechal na zakupy butelkowo mleczne - oj plakac mi sie chce, jak sobie o tym pomysle ale powoli sie przyzwyczajam do tej mysli. ja malego przewijam po 2 albo 4 wtedy, kiedy karmie. karmienie trwa tak 5-10min max. + przewijanie 5 min. wiec tak w kwadrans sie wyrabiam i zazwyczaj maly spi albo od razu po usypia.
 
reklama
pytanko do mam karmiacych cycem- ile czasu w nocy zajmuje wam karmienie, przewijanie?..
U mnie max 10 minut ale tylko karmienie,przewijam jedynie jak jest kupa a tą robi mi tylko przy usypianiu ;-) też od razu przy cycaniu zasypia,jedynie jak się budzi ok.4.00 (jak wcześniej wspominałam) to nie chce cyca tylko ewidentnie pogadać sobie :-DAle ile razy ją karmię w nocy...nie pytajcie,robię to często "na śpiocha" i nie pamiętam ile rano :eek:

Jutro druga wizyta u ortopedy a w sobotę okulista....oby wszystko było ok :tak:

My,jak łatwo zresztą się domyślić-zamykamy już warsztat :-postatnia ciąża tak mi się na mózg rzuciła że chyba zwariowałabym przy następnej,osiwiała albo wykończyła resztę rodzinki :sorry:
Trójeczka to jest to o czym zawsze marzyłam ;-)

Miriam,powodzenia w karmieniu butelkowym i nie zadreczaj się już,jak trzeba to trzeba,nic nie poradzisz a Twoje zdrówko równie ważne!

Miłego wieczorku!!
 
Ostatnia edycja:
Taycia, no to nieźle wcina Twój maluszek. Może i ja dam swojemu więcej to dłużej wytrzyma. Mój zjada tak co 3 lub 3,5 godziny.
AAnka, na pewno morfologia sie poprawi. Nasza też:-)
Nie wiem co sie dzieje z moim synusiem. Tak ładnie zawsze zasypiał, a teraz marudzi i płacze. Twarda jestem i nie biorę go na ręce. Po prostu głaszczę po buźce i sie uspokaja.
 
kilka dnia a tu tyle do nadrobienia niestety dziewczyny nie odp kazdej z osobna bo nie dam rady chcialam sie przywitac powiedziec ze u nas ok mlody mial dzis szczepienie troche marudny po nim byl wazy 6300 ma 42 obwod glowki 40 obowd klatki spisal sie na medal nie plakal poza tym zamawiam wlasnie kalendarze na swieta dziadkom, chrzestnym i nam ogolnie nie robimy zadnych przentow bo tak zostalo uzgodnione te kalendarze to od Wi dla nich i dobrze w tym roku jakos nic nie szykuje nie jade na jakies wielkie zakupy, wigillia u moich jedno swieto tez drugie u tesciow wiec ja sobie dychne;-) ogolnie chodze do dietetyka i mam juz 4 kg na minusie bardzo sie ciesze i chcialam sie podzielic, poza tym jeszcze 16 zostalo;p
Jagienka Natt klaniam sie nisko podziwiam i wieli szacun dla Was z dala od mezow z 3 szkrabami to jest wyczyn nie lada....
co do Fb siedze tam bo szybciej sie nadrabia itd, ale tu tez oczywiscie uwilebiam z wami;-)
Beti mam nadzieje ze Agatka dzielnie zniosla szczepienie??
co do fotelkiow nie pomoge i karmienia piersia ....
Przepraszam
 
Ostatnia edycja:
beti a czemu chcesz już na butlę przejść? Dla mnie to byłoby wygodne tylko ze względu na dłuższe przerwy w karmieniu, ale walczę dalej i pory karmień dla mnie są cuuudne- uwielbiam;-)

ponieważ mam wrażenie że to dla niej już za mało i chce jej dawać już kaszkę :sorry2:
szczepienie dzisiaj o 15 :nerd:
 
Hej kobietki
forum sie rozkreca - fajnie :-)

Na wszystko nie odpiszę, bo nie dam rady z małym na kolanach...
Jagienka Natt współczuję tej rozłąki z mezami...to musi byc trudne...

Karola pampersy 3 150 szt. za 85 zeta w realu sa....4 chyba tez w tej cenie

Ja w nocy nie przewijam, karmie raz z obu piersi i zajmuje nam to 30 min. a maly na
polspiku je...i szybko znow zasypia

Taycia dobrze ze z katarkiem troche lepiej :-D

Sagaa tez kalendarze ze zdjeciami dla dziadkow mamy...

dziewczyny karmiace piersia i mm wprowadzacie juz sloiczki?
 
ja karmię cycem a młody jest taki żarłoczny ,że się w ciągnięciu cyca wyćwiczył i czy to w nocy czy w dzień zajmuje mu to teraz tylko około 10min max do 15 min.:-) w nocy nie przewijam Krystiano bo by się rozbudził i godzina byłaby z głowy :tak:
Tonya-ja karmię piersią i słoiczki wprowadziłam już jakiś czas temu około 3 tyg. również sama gotuję obiadki dla Krystiano:-)
 
Tonya-my jesteśmy na mm , a słoiczki jemy od ok 2 tyg . Moja mama małemu zrobiła marchewkę z ziemniaczkiem to był płacz , plucie itd . Ale chyba nie dopuszczała do siebie myśli , że Domisiowi może to nie smakować , no wręcz wykłucała się ,że mu smakuje , haha :-D
 
[h=6]I szczepienia nie było, kobieta która umówiła nas na dzisiaj stwierdziła że nie może zaszczepić Agatki bo nie ma pełnych 4 m-cy. :/ i *uj!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:[/h]
 
reklama
Do góry