reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Wtedy jest expresowa przebierka, bo taki zasikany papmpek tego gratisu już może nie udźwignąć hehehe.

U nas dziś ten gratis pleckami wypłynął:-D
My od niedawna 3 zakładamy.
Dziewczyny jak namierzycie gdzieś pampersy na promocji to piszcie, bo w Carrefour 3-65zł, a 4-74zł:szok::no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniek ja właśnie kilka dni temu zmieniłam Krystiano fotelik bo mieliśmy taki bebe confort 0-13 i masakra wyglądał w nim jak sierota on klocek prawie 9 kg. i 70 cm .wzrostu podobnie jak Twój w kombinezoniku się już nie mieścił w samym sweterku to jeszcze jak cię mogę ale w zimowym opakowanku katastrofa .co do jedzonka to mój na cycu ale czasami na noc dam mu 1 flaszkę modyfikowanego nana i wciaga tyle samo co Twój czyli 180ml. wody i 6 miarek -ale mamy klocuszki :-D
Kupiliśmy fotelik od 0-25kg. Espiro Optima teraz siedzi w nim jak lord:-D pierwsza wyprawa już na święta do teściów w tym foteliku
:tak:.
gosiek -ja też jak na noc zakładałam hagisa to przeciekał i jadę na sprawdzonych Dadach.
Jagienka-fajne te prezenciki na gwiazdkę mój młody ma taką podobną zabaweczkę wklejam fotkę i ciągle się nią bawi szeleści ,grzechocze,pełno odstających kolorowych szmatek i jeszcze na dodatek są gryzaki naprawdę fajna zabawka:tak:
DSC01345.jpg
 
Ostatnia edycja:
ja w nocy raz przewijam. my juz od dawna na 4 - kupujemy w rossmanie/lidlu/biedronce i nie narzekam na te tansze pieluchy a w dzien, to tetre, chyba, ze gdzies wychodzimy. dzis zmierzylam ignacego - 66cm a wazy juz pewnie k. 8kg. zmienily nam sie pory zasypiania z ok. 19 na ok 20 ale za to spi dluzej (7-8 rano). od kiedy jestem na diecie bezbisalkowej i bezglutenowej - kolek brak!!! dzis zaczne wprowadzac inne produkty - zaczne od chleba. milego dnia! u nas slonce, wiec jak maly sie obudzi to na 30min spacer - katar ma wiec nie chce na dluzej.
 
miriam -zazdroszczę takiego długiego snu Ignasia:tak: gratuluję pozbycia się kolek :-)
My czekamy na listonosza i też śmigamy na spacerek chociaż słonka u nas zero:-(ale dobrze ,że nie pada:tak:
 
Nikos, film byl extra. Śmiałam się i płakałam aż facet obok na mnie dziwnie patrzył he he. Polecam innym mamuśkom:-).
Lana, ale klocki z tych naszych synków. Wszyscy się dziwią, że mój tyle waży. No co ja poradzę. Rośnie i dobrze niech rośnie. Szybko sie robi głodny ale i tak daje mu 4razy butle i raz obiadek, po którym jest głodny. Wczoraj kupiłam większych słoików żeby bardziej się najadł. Juz sama nie wiem ile razy powinnam dawac butle 4 czy 5. Fotelik zamówiłam na allegro ale nie wiem czy facet nas nie oszukał bo juz tydzień czekam i nic. Miały być 2 dni robocze. Nie wiem co z tym zrobimy.
Jak tak patrze na mojego synka to już nie moge sie doczekac kiedy będę miała drugie dziecko. Kurde chyba mam MEGA instynkt macierzyński. Niestety bedziemy musieli z drugim troszke poczekac ze względu na pracę. 3ba popracować też, zeby jakos tą rodzinkę utrzymać. Teraz chcemy kupic samochód i wymienić okna w domu. Jakiś kredyt 3ba wziąc. Ach te czasy nie sa łatwe. Do pracy wracam 30 stycznia. ble i nie moge już przedłużać i tak kombinuję za bardzo. Tydzień sobie chce przedłużyć zwolnieniem chorobowym.
Miłego dzionka Kochane:-). Oby dzieciaczki były grzeczne.
 
hej :-) ale nie mam weny pisać ani tu ani na fb :confused2: ah jeszcze tylko 5 dni i mała ma 4 miechy :szok: jak ten czas leci szybciutko. my dalej karmimy cycem i jakoś idzie , nie ukrywam że już chciałabym karmić butlą :eek: ale cóż obawiam się że mm dostanie tak samo jak marchewkę czy coś innego po 6 m-c :confused: wczoraj była u mikołaja u taty w pracy i było super , w ogóle nie płakała na kolanach u mikołaja :laugh2: jutro mamy szczepienie i mam nadzieje że będzie ok :eek:
 
Moniek - twój 180ml je, a mój 210 ml 5xdziennie,a jest młodszy o miesiąc od twojego,
:-D Kuleczka z niego jest...ciekawa jestem ile waży :-D My na Pampkach 4 jesteśmy od kilku dni

Beti - powodzenia na szczepieniu!Agatka -bądź dzielna!
Miriam - super,że kolek brak!

Mój Maluszek nadal męczy się z tym katarem,ale już jest lepiej tzn. ma go mniej ...
 
hej dziewczyny
ja zawsze przebieram Maje w nocy- zawsze idzie kupa ( no moze 2 razy sie zdarzylo ze nie bylo), pytanko do mam karmiacych cycem- ile czasu w nocy zajmuje wam karmienie, przewijanie?
Maja tez zaczepia tate w nocy, chce pogadac hihi
co do dlugosci snu- ostatnio krocej spi- jak zasnie ok 21 to tak 2-2.30 sie budzi...
 
hej dziewczyny.
Taycia i moniek wasze maluchy fajnie jedza moj maly cos robi bunt na butle i zjada 120 z tym ze coo 3h. a Wasze maluszki co ile jedza??
Moniek bylam dzis u pediatry zapyac sie o te szczepienie i nie moge zaszczepic bo maly jest oslabiony i jak skonczymy brac zelazo tj za 3tyg to mam zrobic morf i wtedy jak bedzie oki szczepienie a jak nie to dalej zelazo.
Moj maluszek nie przesypia calej nocki jeszcze. Od 2 dni sie buntuje i nie chce zasypiac w lozeczku a w wozku i godziny tez przestawil z 20 na 22
 
reklama
moniek ja wczoraj zagadywałam D. o kolejnego malucha, ale to tak w żartach, bo oboje chcemy kolejne za ok 3 lata, a jak wyjdzie to się okaże. Ale im Igor starszy tym ja z coraz większą tęsknotą wspominam nasze początki razem, nawet poród wspominam jak coś cudownego i koniecznie chcę go przeżyć jeszcze raz. Szkoda, że to wszystko tak ucieka.
beti a czemu chcesz już na butlę przejść? Dla mnie to byłoby wygodne tylko ze względu na dłuższe przerwy w karmieniu, ale walczę dalej i pory karmień dla mnie są cuuudne- uwielbiam;-)
karolap u nas do 20 min mały je, ale ostatnio coraz krócej. I widzę, że niektóre pobudki nie wynikają z głodu, bo parę razy pociągnie i koniec. A od paru dni zauważyłam, że jak się wierci to pomaga ułożenie na boczek- on sam nie zasypia na boku, a po takim przełożeniu zasypia w mig:tak: Ja małego już długi czas nie przebieram w nocy.

Tata pojechał na pocztę odebrać żyrafkę:-)
 
Do góry