reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Możecie dać linka do sklepu z tą żyrafką ale nie podróbką????? Mój synuś był dzisiaj grzeczny i smacznie sobie spi ale patrząc na tabele skoków rozwojowych ma właśnie przerwę a potem następny skok i pewnie marudzenie.
 
lemoniada, miriam fakt mamy równolatków ;) o przepraszam równodniowców.......
My na cycku + wieczorem 1x 120 ml Bebilonu HA......a jak Wy? Wprowadzacie już coś typu marchewka, ziemniak, coś ala zupka?
Bo mój żre tyle tego cycka, ze mam ochotę go już czymś 'zapchać' w końcu :rofl2: Ale w czwartek szczepienie to się poradzę nasze dr.

Nikos - tak ci dzieciaki dają popalić :baffled: Ja nawet ja siedzę z dwójką, czego nie lubię, bo starszy hałasuje i budzi małego czasem ale daję radę. Jakoś niezbyt absorbujące te moje dzieci....no chyba, ze Radko ma dzień, ze wszystko jest be :-p
 
JJ - my tylko na cycu, tak mi zaleca lekarz, zeby karmic piersia jak najdluzej i niczym nie dokarmiac. pewnie za miesiac i tak zaczne juz mu cos dawac. od dzis przez 10 dni jestem na strasznie scislej diecie, z powodu jego kolek. chcemy sprawdzic, czy sa one na tle zywieniowym, po 10 dniach (jesli nie bedzie kolek) zaczne wprowadzac inne produkty. zdaje sie, ze czeka mnie spora utrata wagi na tej diecie....
 
JJ moja mała jest bardzo absorbująca. Jest bardzo mało takich dni kiedy śpi ponad godzinę. Czyli jak mam chwilkę to nie wiem w co ręce włożyć. Jak już się "obrobię" to już padam na twarz. Jak tylko mała zaśnie już starszy przybiega mamo to mamo tamto.
Nawet na huśtawce nie wytrzyma dłużej niż 5 minut. A przecież większość dzieci uwielbia ten jednostajny ruch.

Wieczorem też ciężko jej zasnąć. Ciężko jest z nią bardzo. Synek był o niebo lepszy. No ale nie można mieć wszystkiego.
 
JJ moja mała jest bardzo absorbująca. Jest bardzo mało takich dni kiedy śpi ponad godzinę. Czyli jak mam chwilkę to nie wiem w co ręce włożyć. Jak już się "obrobię" to już padam na twarz. Jak tylko mała zaśnie już starszy przybiega mamo to mamo tamto.
Nawet na huśtawce nie wytrzyma dłużej niż 5 minut. A przecież większość dzieci uwielbia ten jednostajny ruch.

Wieczorem też ciężko jej zasnąć. Ciężko jest z nią bardzo. Synek był o niebo lepszy. No ale nie można mieć wszystkiego.
hihi :-) a u mnie córka była spokojniejsza ;-) Mały lubi być w centrum uwagi a Zosia umiała się sama sobą zająć spokojnie tak że miałam więcej czasu dla siebie. może to wszytskie drugie dzieciaczki takie absorbujące? :-)
 
reklama
Do góry