reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

karolaola-na allegro strasznie przesadzają z tymi cenami . Te body u mnie w H&M kosztują 39,90 . Tak samo bluzki itd , na allegro po 20 zl , ja placilam po 10 :-) . Masakra ...
 
reklama
Witam.

Coś mi się wydaje, że i mojej malutkiej idą już ząbki. Na dole widać taki mały biały punkcik. Zdaję sobie sprawę, że taki stan może potrwać jeszcze kilka miesięcy zanim pojawi się ząbek. Mój synek miał chyba 6 lub 7 miesięcy kiedy pojawił mu się pierwszy ząb.
Malutka bardzo zagryza swoje rączki. Jak najszybciej muszę kupić żel na dziąsła.

Przy synku trzymałam taki żel w lodówce i smarowałam mu obolałe dziąsełka.

Sypie już u Was śnieg??
 
JJ mam to samo z Maja, juz kilka razy tak mocno włożyła paluszki ze zwymiotowała. musze jej non stop pilnować z tymi palcami w buzi..
a widzialam u góry bardzo biale punkciki w miejscach gdzie wychodza jedyneczki i na dole po bokach- czuje ze to juz niedlugo...
 
Karolap Ola dziś też tak szalała z palcami, dwa razy zrobiła tak, że kaszleć z tego dławienia zaczęła :szok:
Gosiek my też w 1 dzień Świąt mamy chrzciny :-) i też się rozglądam za ubrankiem dla młodej.
Nikoś u mnie bez śniegu.

pomyślicie, że zwariowałam, ale baaaaaaaaardzo będę szczęśliwa jeśli w Wigilię nie będzie śniegu, sama się dziwię ze to piszę, bo zawsze chciałam śnieg, zwłaszcza na święta, ale teraz w Wigilię będziemy jechać autem 500 km i ważne aby było bezpiecznie, bo pewno dojedziemy na styk na tą Wigilię
 
Ostatnia edycja:
heloo Lsencje moje dziecie zachowuje sie podobnie tyle ze jeszcze mega nie placze mam nadzieje ze sie obejdzie, do tego pocwalimy sie Wi mil wczoraj sesje zdjeciowa zachowal sie super pieknie wspolpracowal ;-) co do zyrafki czekaa na opinie bo tez troche cena zbija mnie z nog ale gryzakow nie chce ..
Gosiek,Mlodaa jaa nie kupowalam pozyczylam i tez bylo git;-)lPowodznia ;-)
Nikos nie ma chc zeby byl na swieta dawno unas nie bylo... poza tym mogolby przyjsc mroz by te zaraki zamozizc i dzici zdrowe i zahartowane byly:angry:
 
Witam w wietrzną niedzielę.

U nas niestety chrzciny przekładamy na styczeń. Przez opieszałość mojego męża, ludzie zdążyli zaplanować już co innego na 25 grudnia....
:crazy:jestem wściekła, tak bardzo chciałam mieć "to" już za sobą....
No i chyba tylko my będziemy chrzcić prawie półroczne dziecko.
Mała już spokojnie będzie siedziała na naszych kolanach:-D
 
Hej :-)
Jaka pogoda dzisiaj beznadziejna . Pochmurno , mokro i wogóle blee ... My na 16 mamy spotkanie w kościele (chodzi o chrzciny) . Nie wiecie może co tam się robi itd ??
Dzisiaj na śniadanko mieliśmy kaszkę malinową , mały wcinał aż mu się uszy trzęsły , dałam mu kilka łyżeczek , a jak zabrałam to z takim żalem się popłakał :-D , że się zlitowałam i dałam mu już całą . Mam nadzieje , że nic mu nie będzie , narazie jest ok .
 
reklama
hej,

u nas też dziś pogoda do bani :baffled: Chciałam 'przewentylować' dzieciaki a tu ulewa taka.....no i się kisimy w chacie....Mały ok leży mu to ;-) ale starszy zaraz mi mieszkanie rozniesie z nudów.......


Mój Radko kończy dziś 4 miechy.....ale ten czas leci :-) Jeszcze 20 miesięcy i będzie jako tako heheheheheeh.

Ja tam śniegu nie lubię ani mrozów. Dla mnie zima mogłaby nie istnieć.....ale M. na nartach jeździ i Fran też zaczyna więc oni lubią śniegi - to niech im trochę spadnie żeby sobie pośmigali :-)
 
Do góry