reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

kurde 4 raz robie podchody zeby pisac dzis;/ masakra mialam dzis kiepski poranek maz jezdzi ostatnio duzo i jstem z Wi w domu sama i dzwoni dzis ze chyba bedzie musial jechac na 2 tyg w niedziele do wawy na kurs myslalam ze spadne z lozka , swieta za pasem tu trzeba zakupy prezenty porzadki itda ja mialabym zostac z tym sama, ale na szczescie odwolali go teraz z tego i chyba w przyszlym roku pojedzie nawet ludzi z urlopu sciagali co byli na liscie ze maja jechac porazka..
Co do zyrafki to zastanawiam sie nad nia;-)
Jagienka jesli chodzi o wymiary moj mial caly czas rozno z glowka a wczoraj wiem ze gloka cos 40-42 a obwod klatki nie wiem ..ciesze sie ze z serduszkiem wszysko w porzadku;-)
co do prezentow my juz mamy zaplanowane mis edukacyjny z fisher price, muzyczny ogrodek, klocki pluszowe, i chyba ta zayrafke;-)a i miekkie ksiazeczki;-) co do porzadkow wcale nam tak duzo czasu nie zostalo kobitki hehe ja mamproblem bo moj maly mezczyzna nie chce siedziec u dziadkow...musi miec dzien;/i jak nie ma meza musze sobie sama radzic ale wiem ze Natt i reszta maja gorzej a ja zaradna dziewucha jestem wiec daje rade:D
 
reklama
Dokładnie o to samo chciałam zapytać - jak ustrzec sie przed podrobka?

I czy naprawde to jest taka wspaniala ta zyrafa?Warto w nia zainwestowac 60zl? Jak wspomnialam o tym mezowi to stwierdzil ze gryzaka za tyle kasy to on jakos nie bardzo widzi sens kupowac;/

No wiesz, w końcu to nie Twojemu mężowi żyrafka ma pomóc w bolesnym ząbkowaniu. ;-):-p
Ja tam nie pytam męża o takie rzeczy.
 
Nikos racja, facet nie zrozumie pewnych rzeczy - taka natura!! Czy mozecie polecic sklep internetowy z taka Oryginalna zyrafka? Bo w symu pewnie nie maja?
 
Mój chyba już ma :eek: albo sobie wmawiam hehehe. Starszy miał zęby jak skończył 4 miesiące.... Radek jest od kilku dni marudny wieczorami, dopóki pierś pełna to pije ładnie ale jak trzeba już mocniej 'popracować' dziąsłami to puszcza, płacze i tak w kółko. A do tego bossse co on robi ze swoimi pięściami/rękami.......pcha je do buzi, ok to normalne ale robi to z taka zawziętością i agresją, ze szok :szok: A jak mu wsadzę zgięty palec to mi go ściska aż do kości :no:
 
JJ-mój mały też pcha łapki do buzi , i normalnie aż się trzęsie , hehe :-D . Czasami to tak paluchy głęboko zapcha , że aż odruch wymiotny ma :-) .

My powolutku do chrzcin się szykujemy , zaproszenia itd. Robimy w 1 dzień świąt , przynajmniej raz gotować się będzie , a troszkę więcej . A właśnie jaka ubranka kupowałyście do chrztu ?? Ja chyba sobie odpuszczę sobie takie typowe , bo więcej tego nie założy mały , a poza tym w kościele w kombinezonie będzie , to i nie widać w co ubrany . Kupie takie body : H&M NOWE BODY MUCHA DŁ RĘKAW BIEL ~ 68 (1963537699) - Aukcje internetowe Allegro . I do tego jakieś ładne spodnie mu założe i tyle :-) .
 
Gosiek super to body chyba kupię małemu na święta ale rozmiar 74 (już). Będzie chłopak elegancki. Ja do chrztu zakupiłam taki garnitur i masz rację był on na raz. Pod koniec imprezy guziki odpadły przy mankietach he he.
Ja nie wiem czy u nas ida zęby czy nie ale mały zachowuje sie podobnie jak wasze dzieciaczki. Czasami nawet przez sen pcha rączkę do buzi. Zakupiłam mu 3 gryzaczki niech się bawi. Ta zyrafka podoba mi się ale ta cena mnie odrzuca.
 
Gosiek - super body,ale jaka cena !!!:szok:
Ja ubrałam mojego Synka w spodnie z Mothercare i koszulę z krawatem i to też tylko na jeden raz....
Ja kupiłam tą żyrafkę,ale na ebayu... powiem Wam co o niej myślę jak dojdzie i czy Maluszek będzie ją lubił :-D
 
reklama
Mój chyba już ma :eek: albo sobie wmawiam hehehe. Starszy miał zęby jak skończył 4 miesiące.... Radek jest od kilku dni marudny wieczorami, dopóki pierś pełna to pije ładnie ale jak trzeba już mocniej 'popracować' dziąsłami to puszcza, płacze i tak w kółko. A do tego bossse co on robi ze swoimi pięściami/rękami.......pcha je do buzi, ok to normalne ale robi to z taka zawziętością i agresją, ze szok :szok: A jak mu wsadzę zgięty palec to mi go ściska aż do kości :no:
U nas identyczne zachowanie. I też stawiam na ząbki. I dlatego kupuję żyrafkę.

Wczoraj mały był taki marudny, że szok. Ani ręce, ani wózek, leżaczek no nic. Tak strasznie płakał, że myślałam, że to ten nieutulony płacz. Nawet ze spaceru wróciłam po 5 min. Obstawiam tą szczepionkę. A dziś podobny dzień się zapowiada:dry: Padam!

Gosiek ja też kupiłam podobne body + sweterek+ spodenki i mały korzysta do dziś. Body super, ale zajrzyj do sklepu, bo ceny na all są dużo zawyżone!
 
Do góry