reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hejka!

a moją to tylko waży, czasem długość zmierzy. obwodów nie mierzyła :crazy:
Olcia waży ponad 7kg... jest co nosić, ale to moje kochane kg ;-)

Dziś jak w kąpieli się rozdarła to myślałam, że nie przestanie, 3 raz jej się zdażyło, niewiedzieć o co jej szło, chyba śpiąca, bo jedząc zasnęła.
 
reklama
Hej,

jejku wy już porządki :eek: Ja na razie zrobiłam remanenty w szafach i nienoszone ciuchy zostały usunięte. Brat mi pomył okna ale mam siatki i po deszczu mi się szyby pobrudziły to wyczyściłam. ŁAzienki nie ruszam w tym tygodniu :baffled: bo zawsze raz w roku mój M. mi robi generalkę w łazience....rozkręca drzwi kabiny, zdejmuje uszczelki i czyści, wszystko odsuwa i pucuje.....:-)

Jagienka nasza rodzinka też małogłowa ;-) Radek na 3 miesięcznym szczepieniu miał 38 cm a urodził się z 34 centymetrami. Starszy miał podobnie :)
 
Marzenixx nie jeszcze nie dostalam, i zastanawiam sie kiedy moge dostac.. biore te pigulki a je sie bierze bez przerwy non stoper...hmm
obawiam sie ze to nie kwestia "nawilzenia", ja mam wrazenie jakby kosci mi sie po bokach zblizyly do siebie - kurcze dziwnie to brzmi i niektore pewnie beda mialy beczke ze mnie ale tak to tylko otrafie opisac

mam wrazenie ze widze juz "przebijajace" sie zabki u Mai- u gory jak sa jedynki ma bardzo bialutkie dziaselka
 
Witam, u nas nocka zaliczona do udanych. Mały znowu przespał noc, spał do 6:30. OJ podoba mi sie to. Nawilżacz zainstalowany. W pokoju od razu zmieniło sie powietrze. Co ile godzin karmicie swoje dzieciaczki i ile razy? Ja karmiłam 5razy ( raz w nocy i 4 razy w dzień co 3,5 godz po 180ml mleczka w tym raz słoiczek czyli 3 razy mleczko + raz słoiczek). Teraz się pogubiłam. Mały nie je w nocy a 5karmień wychodzi mi co 3godz ale on chyba nie zgłodnieje przez 3 godziny.
 
Kkasiulka ja kupowałam 3 miesiące temu i o żadnym smrodzie nie ma szans. Ja bym zareklamowała, bo taki smród chyba w grę nie wchodzi przy smoczkach dla dzieci:eek:

Karola U nas też zapowiada się na ząbki- stwierdziła lekarka. Igor dokładnie jak Maja się zachowuje. A najbardziej lubi mój palec zgięty w pół z całej siły "gryźć". Ja zainwestuję w żyrafę Sophie Urodzinowa Promocja Oryg.Żyrafa Sophie VULLI (1942526391) - Aukcje internetowe Allegro i chyba w EKO BABY Sklep - Ząbkowanie Któreś mamy polecały. Chyba lipcówki.

O tak taaaak! Ja tez zyrafkę polecam. Uzywała jej Natka a i teraz dla bliźniaków tez kupiliśmy:). Ja i dzieci ja uwielbiamy. Ha i nawet Natka odnalazla swoją Sophie i gryzie razem z maluszkami:).
Uwazajcie tylko na podróbki,bo ja przy Natalii się nacięłam i pierwsza kupiłam podrobioną a ceną się nie rózniła od tej oryginalnej...dopiero potem tak po miesiącu pani w sklepie pokazała mi róznice...takze tamta poleciała do śmietnika a Natka dostala tę nową.

A tak poza tym to od kilku dni bliźniaki stały sie bardziej aktywne i w zw z tym ja nie mam czasu na NIC totalnie.
Musze tez rozpocząc porządki. Na szczescie nie mam ich duzo bo ja raczej staram się utrzymywac porządek na codzień,takze w szafach jest ok. Musze poprac zasłony,dopucowac kuchnie,okna pomyc i takie tam pierdułki:):),ale to tez zajmie spooro czasu [rzy dzieciakach,takze czas wystartowac z ta zabawą:). A zachwilke pieczenie pierniczków..-cuuuudnie:)
 
natt a jak się ustrzec przed podróbką? Jakie są różnice? Myślę, że najlepiej chyba w sklepie internetowym niż na allegro, bo w sklepach stacjonarnych jej nie widziałam.
Twoje maluszki to już spore dzieciaczki!
 
natt a jak się ustrzec przed podróbką? Jakie są różnice? Myślę, że najlepiej chyba w sklepie internetowym niż na allegro, bo w sklepach stacjonarnych jej nie widziałam.
Twoje maluszki to już spore dzieciaczki!

O to samo chciałam spytać!
No ja już właśnie ją zamówiłam. W sklepie,który polecała Lemoniada.
 
reklama
Dokładnie o to samo chciałam zapytać - jak ustrzec sie przed podrobka?

I czy naprawde to jest taka wspaniala ta zyrafa?Warto w nia zainwestowac 60zl? Jak wspomnialam o tym mezowi to stwierdzil ze gryzaka za tyle kasy to on jakos nie bardzo widzi sens kupowac;/
 
Do góry