reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Nikos no to nie fanie :-( Ja pierwszy raz miałam infekcję swędzącą chyba z 7 lat temu....potem spokój i teraz w ciąży w lipcu jak się ciepło zrobiło. Więc kupiłam te globulki i pomogło. No ale 4 miechy i wróciło :no:. Na szczęście globulki pomagają póki co.

Alergia może być na białka mleka a więc dotyczy też wołowiny, cielęciny. W poważniejszych przypadkach 'rozszerza' się o białko jaja a więc odpada też kurczak no i białko sojowe.

Jagienka mój mały też miał niedawno kupki śluzowe. I zapach miały taki ostry, kwaśny. Dawałam dicoflor 30 ale b/z. To chyba reakcja na nabiał, który podjadam :-(. Teraz od kilku dni 1x dziennie podaję MM HA i dziś kupka taka bardziej jak gęsta farba do ścian, trochę śluzu ale zapach już nie taki kwaśny.

Orzechy też niby alergen...ale się nie dowiesz czy tobie/dziecku szkodzą jak nie spróbujesz. Ja w sobotę jadłam placek z orzechami i raczej przeszły 'bez echa'.
 
mam moze dziwne pytanie :) nie mam tv od lat ale teraz moj maz zaproponowal mi, ze moze bym chciala, bo ciagle w domu z dzieckiem i nie mam juz czasu zeby zasiasc i obejrzec sobie spokojnie film. mam pytanie - czy sa jakies ciekawe programy - tematyka wlasnie dla matek. kompletnie sie na tym nie znam - co warto wybrac, bo sa rozne pakiety i na cos musze sie zdecydowac...
 
czesc
beti- ja jutro dzwonie zeby umowic sie do gina, mam nadzieje ze zalapie sie na wizyte jeszcze przed swietami... a co do tabletek pogadam z nia, zobaczymy co powie
miriam liba fajne temety dla matek i nie tylko sa poruszane w kawa czy herbata na tvp 2 i w dzien dobry tvn
 
Ja muszę się chyba do lekarze rodzinnego wybrać , żeby mnie zbadał itd . Jakieś 3 lata temu zakręciło mi się w głowie , prawie zemdlałam na ulicy ... Panika taka , że hej .. I właśnie od tego czasu przez te 3 lata mam wrażenie non stop , że kręci mi się w głowie . Tak strasznie to uprzykrza życie ... :-( . Sama z domu raczej nie wychodzę bo się boję . Jak idę z kimś i o tym nie myślę to jest ok . Do tego jakoś we wrześniu doszły duszności , zatykanie w klatce piersiowej , bóle serca , lewej ręki (myślę , że może to przez noszenie małego bo robię to właśnie na tej ręce) ,a od trzech dni lewa dłoń drętwieje .. Sama w domu też nie lubię zostawać sama bo już mi wyobraźnia chodzi , że coś mi się stanie i kto się małym zajmie ... Przerąbane takie życie .

Wygląda mi to na nerwice :baffled::confused: . A Wy jak myślicie ??
 
reklama
Ja muszę się chyba do lekarze rodzinnego wybrać , żeby mnie zbadał itd . Jakieś 3 lata temu zakręciło mi się w głowie , prawie zemdlałam na ulicy ... Panika taka , że hej .. I właśnie od tego czasu przez te 3 lata mam wrażenie non stop , że kręci mi się w głowie . Tak strasznie to uprzykrza życie ... :-( . Sama z domu raczej nie wychodzę bo się boję . Jak idę z kimś i o tym nie myślę to jest ok . Do tego jakoś we wrześniu doszły duszności , zatykanie w klatce piersiowej , bóle serca , lewej ręki (myślę , że może to przez noszenie małego bo robię to właśnie na tej ręce) ,a od trzech dni lewa dłoń drętwieje .. Sama w domu też nie lubię zostawać sama bo już mi wyobraźnia chodzi , że coś mi się stanie i kto się małym zajmie ... Przerąbane takie życie .

Wygląda mi to na nerwice :baffled::confused: . A Wy jak myślicie ??

Wiesz,ja miałam podobnie,niepokoiły mnie najbardziej bóle głowy i "szumy" w uszach,zaczęło się niedługo po tym jak mój mąż wyjechał czyli ok 4 lata temu tyle że to dopiero on zagonił mnie do lekarza,przeszłam wiele badań (podstawowe badania krwi,laryngolog,neurolog,dno oka,eeg itp) i wyszło że na 100% mam to na tle nerwowym :tak: potem zaczęłam kojarzyć fakty i teraz widzę że jak mam stresującą sytuację-zawsze potem boli mnie głowa,bardzo specyficznie z tym "szumem" właśnie,właściwie nie do uspokojenia tabletkami,trzeba przeczekać...od kiedy wiem-przestało być na tyle upierdliwe że nie myślę o tym ;-)



Jeśli Cię to tak niepokoi,idź do lekarza,podpytaj o badania,nie zaszkodzi a denerwowaniem sobie nie pomożesz bo jeśli to nerwica to tylko ją sobie pogłębisz i dalej będziesz się nakręcać...


U nas noc nie przyniosła wielu zmian..kupki się wyciszyły,była jedna skąpa od wczoraj,na tyle skąpa że nie umiem stwierdzić czy prawidłowa...wysypka bez zmian,nie nasiliła się ani nie zbladła,chociaż chyba na jej pozbycie się trzeba trochę poczekać jeśli to alergia pokarmowa...
 
Do góry