reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

witajcie!

gosiek idz koniecznie do lekarza, zawsze lepiej się zbadać i niech wyjdzie, że nic Ci poważnego nie dolega. Zawsze dmuchać na zimne... wizyta i ewentualne badania nic nie zaszkodzą a mogą pomóc. powodzenia :-)

ja mam w czwartek 2 wizytę u gina, i dwa dni temu też coś się przypałętało, choć dziś to mniej uciążliwe. Mam nadzieję,ze poza tym to wszystko OK.

 
reklama
miriam ja ma TV od zawsze :-D ale dla mnie mogłaby nie istnieć.....A co do programów dla mam to w telewizji śniadaniowej mówią tylko chwilkę o dzieciach, że ja bym sobie z tego powodu TV nie kupowała hehehe. A przynajmniej masz ciszę, błogą ciszę.....jakże cenne to :eek: U nas nikt (poza synem ;-) ) nie ma czasu na Tv a i tak chodzi i tylko harmider robi :baffled: .


gosiek lekarz i badania nie zaszkodzą a Cię uspokoją....Mój M. miał kilka lat temu bóle głowy i zawroty, do tego uczucie deja vu.....chodził do neurologa, miał TK głowy z kontrastem czy aby naczynia żylne nie są zatkane, potem jeszcze dokładniejszy rezonans i wszystko OK. Ma to na tle nerwowym.....a zaczęło się jak się starszy syn urodził a on firmę rozkręcał.....

U nas dziś piękne słońce. 2h na spacerku byliśmy :).
 
U nas tez, jak w kwietniu, bylismy z mezem na 2h spacerze - on pchal, wiec sie tak nie zmachalam :) maly strasznie sie rwie do siadania od kilku dni, podnosi glowe i barki do przodu. moze zacznie lapac sie za stopki :) jak to jest z tym siedzeniem z podparciem, kiedy mozna tak dziecko ukladac, chyba jeszcze za wczesnie... ?
 
Mój synuś też ładnie podnosi sie do siadania. Pozwole mu sie podnieśc ale zaraz go kładę. Nie wiem kiedy dziecko zacznie siedzieć podparte. Za stópki sie jeszcze nie lapie. Dzisiaj jest grzeczniejszy. Pogoda super, 2h spacerku zaliczone. Czasami mamy taki dzień, że nie mam czasu na nic. Na szczęście sa tez takie kiedy mały jest zadowolony i da mamie odpocząć. Jeżeli chodzi o TV to odkąd mały sie urodził nie oglądam bo nie ma kiedy. No może w weekend jakiś wieczorny hit.


 
5-cio miesięczny maluch siedzi podparty np. w rogu kanapy ale to nie jest dobre dla niego. Tylko tak na próbę, na chwilkę. Sześciomiesięczne zazwyczaj posiedzi już samo kilka chwil i podpiera się rękoma z przodu. Ale też nie czas na siedzenie. Na rehabilitacji mówili , ze dziecko może siedzieć ile wlezie jak samo potrafi usiąść z leżenia.
 
z moją pamięcią jest coś nie tak :szok: zapominam o różnych rzeczach.
ja zrzuciłam 8 kilo aż i tylko bo czeka mnie jeszcze 18 minimum. w ogóle nie patrze na siebie w lustrze bo chyba by pękło. :wściekła/y:
to już prawie miesiąc po porodzie a ja się czuje jak w 9 miesiącu ciąży , strasznie na nic nie mam siły zrobić przez to moje zmęczenie (nie wiadomo od czego) a o pierwszym seksiku po porodzie mogę zapomnieć (chociaż M nie daje mi) a w życiu się nie rozbiorę , nawet w majtkach mu się nie pokazuje. w ogóle zaczyna mi dokuczać wszystko , jego zaczepki a to w uszko posmyrać a to pupci dotknąć. koszmar straciłam ochotę na cokolwiek. :zawstydzona/y: z jednej strony brak mi bliskości z nim a z drugiej jak już sie przytuli to jestem zimna jak lód :eek:

Kurde, ja to się obawiałam, że jestem jakąś nimfomanką... bo nie mogłam wytrzymać po porodzie. Z jednej strony zmęczona, zła na wszystko, ale z drugiej... strasznie tęskniłam za swoim M.
No i podjęliśmy pierwszą próbę po 3 tyg. od porodu :rofl2:
Zasadniczo to była to taka próba tylko, ale i tak mi sie humor poprawił. :laugh2:
Ale o dziwo, teraz, 3 miesiące od porodu odczuwam straszny spadek libido:baffled:
Normalnie tragedia! Byliśmy teraz 3 dni w Pradze, ja wzięłam swój sexi strój, którego nie zdążyłam zaprezentować w planowanym terminie ( rok temu ), bo nas ciąża zaskoczyła. Założyłam go wprawdzie, ale pierwszy raz od dawna byłam drętwa jak kłoda - no chciałko mi się tylko spać...:baffled:
Dobrze, że mojego M nic nie zraziło, chyba ta atmosfera zrobiła swoje, bo był zachwycony. ;-)

Jak tak dalej bedzie to zacznę brac chyba cos na libido :eek:
Choć z drugiej strony... no nareszcie jest tak, że to on mnie a nie ja jego zaczepiam w łóżku :-p

1 grudnia jedziemy na przesiewowe badanko słuchu. Moja siostra jest głucha na jedno ucho i dlatego nas przekierowano dalej an badanie, pomimo, że wstepne badanie przesiewowe badanie słuchu w szpitalu nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

Bylismy tez na prześwietleniu USG jamy brzusznej, tak profilaktycznie. Ale miałam wrażenie, że lekarz się nie przyłożył... pewnie najlepiej by było gdybym sama to wykonała :rofl2:

Antoś dźwiga łepetynkę, wierzga nóżkami jak szalony maratończyk! Ostatnio odkrył "magię tv" i jak odpale to pudło to patrzy w nie jak zachipnotyzowany - dobrze, że na razie nie pojmuje tych wszystkich głupot, które tam w kółko lecą. Jak bedzie starszy to chyba wypieprzę tv przez okno - niech nie ogląda tego gó** :happy:
 
Nikos chetnie pojechalabym na Listy do M. w ogole do kina ale nie ma jak;/
Beti z problem grzybiczym mecze sie 7 lat w ciazy mialm 6 miesiecy, zawsze globulki juz chyba przetestowlam wszystkie rodzaje najbardziej pomaga macmiror wszystkie sa na recepte oczywiscie...podobnie jak Nikos mam po prostu;-)
Miriam chwale sobie podziwiam zarazem ludzi co nie maja tv, sa programy na tvn style, w dzien dobry tvn na polsat cafe pisze o poradach rozwoju dziecka itd.maly moj tez sie rwie za stopki nieswiadomie sie lapie ale bardzo rzadko, co do saidania JJ ma racje, lekarz nam powiedzial ze na kolanach chwile moze,
Gosiek nie lekcewac tak powaznych objawow tylko idz do lekarza!!
Jagienka mam nadzieje ze bedzie ok z wysypka...
Mlodam powodzenia na wizycie.
Patisa jesli chodzi o sex moje libido wrocilo po odstawieniu od piersi mlodego dla mnie jest cudownie ak wczesniej bardzo brakowalo mi tego w ciazy..a no Tv to zlooooooooo;p
Moniek odpoczynku zycze;-)
a u nas maly rusza sie wierzga chce siadac nosic sie wszystko widziec ;-)ogolnie od kilku dni srednio zasypia wqrza sie prezy i marudzi... chyba skok albo jego temperament sie ujawnia nerwus po mnie straszny jak cos nie po jego ale ogolnie spokojny jest;-)poza tym siedze znow sama do czwartku lub piatku maz gdzis ponad 400 km od nas;/ dobranoc kochane;-)
 
Saga, mój synek tez nerwus w mamusie. Jak mu sie coś nie spodoba to kiepsko sie dzieje he he

moniek kochana zrób sobie wreszcie ten suwaczek w sygnaturze:rofl2: będzie Ci o wiele łatwiej:sorry:

gosiek ręce też nieraz mi się trzęsą (tzn tak mi się wydaje) gdy przenoszę sobie małą (niezły z niej już kloc). Ale reszta niestety wygląda na nerwicę (ten strach przed wychodzeniem z domu). Da się z tym walczyć. Głowa do góry.

Patisa dla mnie od 2 trymestru ciąży sex mógłby nie istnieć. Ciekawe czy kiedyś wróci mi ochota na "przytulanie", a jakbyście wiedziały o jakimś środku na wzrost libido kupiłabym go bez wątpienia. Chyba nie ma czegoś takiego........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry