reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Nikos, no w końcu zrobiłam ten suwaczek:-). Trochę to trwało. Jutro idziemy zrobic morfologie to przy okazji zważę małego.

No i pięknie. I avatar też wkleiłaś. Super.

Ale cisza dzisiaj.....
U nas dziś pogoda kiepska. Zaraz jedziemy na kontrolę bioderek. Zobaczymy co lekarz powie.
Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Już po kontroli bioderek. Wszystko ok, za dwa miesiące znów do kontroli. Nadal musimy pieluchować podwójnie.
Saga wcześnie te porządki zaczęłaś. Matko ja garów na bieżąco nie myję.
 
Nikos - jesli ok. to dlaczego musisz podwojnie pieluchowac? my juz po 2 usg i bylo ok. i nic nam nie kazali robic, jak bedzie w 7 miesiacu to usg kregoslupa.

U dziewczynek jest inaczej niż u chłopców. Z synkiem nawet nie pieluchowałam podwójnie, ani USG nie robiłam. Lekarz tylko zbadał i wszystko.
Tym razem należy zapobiegać dysplazji. Jak na trzebiej wizycie będzie ok to przestaniemy pieluchować.

A po co USG kręgosłupa??
 
szczerze mowiac nie wiem :) tzn. chyba kontrolnie, czy nie krzywy (?) nie wnikalam, bo uznalam, ze lepiej, ze chca sprawdzic niz jakby nie chcieli.
a moj syn wlasnie poraz pierwszy przesunal sie o 180 stopni na macie lezac na brzuszku, odpychal sie lewa raczka i obracal w prawo - zsapal sie ale widac bylo, ze mu sie to podoba :)
 
reklama
Jagienka u mojego tuz przed porodem na usg cos im sie nie spodobalo i mi napisali o wadzie serca - wiesz jak sie zestesowalam! po porodzie od razu badali malego i okazalo sie, ze to nic powaznego, ze bardzo czesto bywa,ze cos tam sie nie domyka i jest rok na to zeby wszystko doszlo do normy - takze sie nie martw na zapas a na pewno bedzie dobrze!
 
Do góry