reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

jagienka katarek jest od 3 tyg zycia sama nie wiem moze to ta sapka?...

Moja tak samo,od czasu jak skończyła 3 tygodnie,raz ma bardziej,innego dnia prawie wcale ale zawsze coś jej tam furczy,lekarzy ją oglądało i osłuchiwało trzech,wszyscy byli zgodni co do tego że to sapka,dla mojego spokoju,jeśli do końca 3 m-ca jej nie przejdzie-mam wybrać się do laryngologa :tak:
A dzisiaj przyszedł katarek i wiecie co?-rewelka!! Że ja wcześniej nie dałam się przekonać na jego zakup :sorry:

dostala szczepienie, 15 min poplakala i bylo oki, a jak spala po szczepieniu az w szoku bylam...

Laura też mi spała po szczepieniu jak suseł,caaały dzień,za to potem w nocy obudziła się o 3.00 i ani myślała spać,tak sie wyspała :-D ja mam w przyszłym tygodniu...i aż mi niedobrze jak sobie pomyślę...
 
reklama
DZiewczYNY ZNOWU WPADAM NI Z DUPY ni z pietruchy a to dlatego ze jakas zamotana jestem chce ale nie umiem udzielac sie tu na biezaco... niewazne !

WPADŁAM POINFORMOWAC WAS ZE JUTRO MAMY ROM KOCHANE JUZ ROK ZA NAMI OD POWSTANIA NASZEGO SIERPNIOWEGO FORUM :D;D;D;D;
 
No prosze to juz rok. Nieźle;-). To była na pewno wazny rok w naszym życiu. Słuchajcie jakie atrakcie zapewniacie swoim maluszkom. Mój juz mało spi w dzień a w łózeczku leżec nie chce. Juz sama nie wiem co mam wymyslac. Nosic go nie będe przeciez cały dzień. Leży troche pod matą, troche siedzi w bujaczku ale szybko sie nudzi. HELP!!!!




 
moniek mam ten sam problem - najgorzejest od 16 do 18, bo juz zmeczony i marudny... ja rano staram sie jak najdluzej lezec z nim w lozku - wyglupamy sie, turlamy, robimy brzuszki itp, po 8 troche w lezaczku sie bawi i po 9 zasypia na 30/40 min. potem, jak ma dobry nastroj, to jeszcze z 30min w tym lezaczku, potem przewijam go w lozku i tez sie bawimy, karmie go i po 11 idziemy na 1.5h na spacer. po powrocie towarzyszy mi w kuchni, przy gotowaniu. generalnie, to lezaczek, mata, lozko i spacer i tez mi brakuje pomyslow. maz mnie troche odciaza po poludniu.
 
Kurde nie wiem Moniek hmm moj sie zabwia pluszakami w lezaczku czy w lozeczku nie amm z tym problemu... nei wiem co Ci doradzic....
 
Najczęściej to moja mała siedzi w wózku a ja ją zagaduję. W wózku ma specjalny pałąk z zabawkami, kolorowymi, grającymi.
Zawsze się chwilę zabawi. Po południu jak mam więcej czasu bawię się z nią w łóżku. Jak bardzo marudzi to ją usypiam.
 
AAAAA moj syn spal 2h15min !!! to super dlugo, bo zawsze spi po 30min. dzisiaj, oczywiscie tez sie obudzil ale szybko go wzialam do lozka (spal w lezaczku) i dalam mu cyca. podczas jedzenia zasnal i spal tak do 17.00 moze to jest sposob - jutro zrobie tak samo i zobaczymy. teraz to zupelnie inne dziecko - wyspany i sam sie soba zajmuje a normalnie, to mordega - juz bym go kapala. moze tez pojdzie pozniej spac i wstanie nie po 7 a po 8 :) zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
AAAAA moj syn spal 2h15min !!! to super dlugo, bo zawsze spi po 30min. dzisiaj, oczywiscie tez sie obudzil ale szybko go wzialam do lozka (spal w lezaczku) i dalam mu cyca. podczas jedzenia zasnal i spal tak do 17.00 moze to jest sposob - jutro zrobie tak samo i zobaczymy. teraz to zupelnie inne dziecko - wyspany i sam sie soba zajmuje a normalnie, to mordega - juz bym go kapala. moze tez pojdzie pozniej spac i wstanie nie po 7 a po 8 :) zobaczymy

Gdzieś czytałam, że najedzone dziecko poznamy po tym, że choć jedna drzemka w dzień trwa dłużej niż 2 godziny.
Może Twój mały w końcu dojadł;-)
 
Mój mały już wykapany zasypia w łóżeczku. Dzisiaj nie był aż tak bardzo marudny. Może to marudzenie było przejściowe. W sumie dzień zaliczam do udanych. Spacerek 2h, zobaczymy jaka będzie noc. Chciałam zapytać czy wasze dzieciaczki 3mają już zabawki i czy podnosza sie do siadania jak je 3macie za rączki???

 
reklama
Do góry