reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Sporo dziewczyn juz nie zaglada na BB np szuszu, karolinkaz, olib, toyna anulek, EwaK i inne.
Shadow ja tak myslam nad wasza podroza i raczej pojechalabym. My jutro wyruszamy do Wawy niestety nie na urlop a do CZD na operacje Igorka. 3mjacie za nas kciuki. Przez czas pobytu raczej nie bede miala dostepu do neta. Wieczorkiem zapewne zajrze jescze
 
Mam regularny kontakt z Bishopką.

Nie przekazuję informacji na prośbę Bishopki. Nie chce aby informacje o stanie jej syna były puszczane na publiczne forum (powody osobiste).
Sama też nie zagląda na BB bo teraz jej tutaj trochę nie po drodze (życie między domem a szpitalem). Być może kiedyś zajrzy(bo póki co to tematy pieluch itp. to nie jej działka). Natomiast obiecywała mi założyć FB i tam mieć z nami kontakt (ale do tego też musi 'dojrzeć' :-D ).

W każdym razie, jest bardzo dzielna, i pomimo przeciwności losu nie zapomina o słownym podszczypywaniu mojej osoby :-D



Ankaa, życzę powodzenia! I pomyślnie przeprowadzonej operacji
 
no wlasnie pozdrowionka dla BISHOPKI i wszystkiego naj naj od nas dla niej MUCHO!
a CIEBIEtu tez jakos mniej czy mi sie wydaje...

AANKA wielkie kciuki trzymamy za operacje, na pewno wszytko bedzie ok! napisz po!

SHADOW mysle ze to dobra decyzja!

a tak w ogole choc wiem ze tu prawie nikt nie zaglada witam sie wieczornie- weekendowo z piwkiem bezalkoholowym i zakaska, a co!:sorry::-D
 
Regularnie również przekazuję, że się pytacie, martwicie, trzymacie kciuki.

susumali, mucha się wypaliła :-D. A tak serio, młody był w szpitalu i wyszedł wczoraj, więc dnie spędzałam w szpitalu, noce z Lilą (Tomek z Cynamonem w szpitalu), i tak mi czas uciekał. A teraz mam małe(?) Kongo w chacie i nie wiem za co się chwycić ;-)
 
ojej a czemu w szpitalu? dobrze ze juz w domciu, a Ty MUCHA dobrze robisz ze zaczynasz od watku sierpniowki, moze znow sie ozywi...;-)
 
susumali, powiem tak jak to lekarz mi powiedział na izbie:D
'Zmiany w płucach jak na zapalenie płuc, ale to nie zapalenie płuc, ale będziemy leczyć jak zapalenie płuc. 7-10 dni przynajmniej' :-D
Sytuacja opanowana już:-).

Nooo tak, właśnie nie rozumiałam dlaczego tutaj cisza jak makiem zasiał.. ale mi to uświadomiłaś;-).
 
reklama
Do góry