reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Dzień dobry:-)

Pogoda się sknociła a że moja połowa to tylko facet i zostawił pranie na noc na balkonie, to będzie schło 2 dni bo jest tak zlane deszczem.

Dzisiaj pierwsze szczepienie młodego. Ciekawe jak jego lekarz zareaguje na epicki wypis ze szpitala.
 
kurcze piszecie o miednicy itp, a ja zielona w tej kwestii, zreszta w innych tez- ostatnie usg mialam 6.07 wiec nic nie wiem, a2 .08 dowiedziaalam sie ze szyjka troche sie skrocila ale narazie zero oznak ze porod bliski, jutro mam wizyte ... ciekawe czy cos sie dowiem...

Kurde, ja to samo... z tym, że po ostatniej wizycie u mojej gin prowadzącej się wkurzyłam na nią i od tamtej pory ( czyli jakiegoś miesiąca) nie byłam na wizycie.
I nie mam ani zmierzonej miednicy, a na ostatnim USg było 2800g :confused:
Kurde... dziś termin. Nie wiem czy mam sie jeszcze pchac na wizytę?
yhhh...
 
A tak w ogole to mam pytanie - gdy minie termin porodu, to moge iść do szpitala i poprosic o wywołanie ciąży? Czy mam czekać w nieskończoność...?:baffled:
 
Bishopka - wierze ze bedzie dobrze, modle sie za zdrowie Szymka i sile dla Was!
dominic - powodzenia na szczepieniu, drogo wyjda cie szczepionki? bo mowilas ze masz platne. Mam nadzieje ze ten wypis nie opozni szczepienia i lekarz Ciebie poslucha.
Patisa - ja bym poszla na wizyte niech lekarz zobaczy jak daleko jestes i powie co dalej.
 
A tak w ogole to mam pytanie - gdy minie termin porodu, to moge iść do szpitala i poprosic o wywołanie ciąży? Czy mam czekać w nieskończoność...?:baffled:

Mnie kazali się stawić w szpitalu w dzień terminu porodu, chyba że ma się jakieś inne ustalenia z lekarzem prowadzącym. Najlepiej zadzwoń na IP szpitala w którym zamierzasz rodzić i zapytaj.
 
Kurde pieknie! Własnie dzwoniłam do gabinetu gin. i sie okazało, ze moja gin. prowadząca jest na urlopie :/

Musze iśc do mamy, może z nia pojade do innego gin... ?

Kurde, ale powiem Wam szczerze - jak cudnie, że mamy internet!
Gdyby nie to, pewnie siedziałabym ze 2 tygodnie, czekając az się samo dziecko zechce urodzić, przerośnie...
może uda mi sie zmierzyc ta miednice przy okazji. Chce miec pewnośc, że moje poty nie pójdą na marne i że mam do czego startować... bo może mam miec cc i nawet nie wiem? moja gin mi miednicy nigdy nie mierzyła. A przynajmniej ja o tym nic nie wiem, bo ona małomówna strasznie :/
 
hejka
patisa ja mam umowiona na dzis wizyte u mojego gina, ale... nie wiem czy na nia pojde...
cala noc liczylam skurcze - regularne co 10 min
nad ranem dalej byly co 10-7-12 min i caly czas sa...
czekam na rozwoj akcji wizyta niby na 13.30
czopa i wod nie widac....
 
Bishopka, jestem z Wami i na pewno pomodlę się za Twoje maleństwo. Może nasz św. Jan Paweł II wyjedna u Szefa zdrowie dla Twego dzieciątka wszak ma u niego chody. Dużo siły Wam życzę.
 
reklama
Do góry