reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Blackberry, a tam u Was w szpitalu mierzą miednicę? Ja mam sprzężną wewnętrzną 16cm, gdzie norma jest od 21cm..i u mnie tylko CC w grę wchodziło. Niech Ci zmierzą, bo ja nawet 2kg dziecka SN bym nie urodziła, a skutki takiego porodu mogą być straszne...

Z wczorajszego badania mam tak: Sprzężna wewnętrzna 111mm, szpara spojenia łonowego 8mm.

Czas na ostateczną decyzję dostałam do jutra. Gin powiedział, że możemy czekać i podjąć próbę naturalnego, albo CC w piatek.

Flower - gotuj się i wyśpij na zapas!!!:-D Karola zaraz będzie w domu!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czy można gdzieś złożyć skargę na szpital? Dzisiaj dostałam wypis do ręki. 80% treści to kłamstwa. Napisano, że Dominik miał krwawą biegunkę ale nie wiem na jakiej podstawie skoro nikt mu do pieluszki ani razu nie zajrzał. Z wypisu dowiedziałam się też, że miał podawane witaminy i kroplówki. Chyba jak spałam bo byłam z nim 24/24 i nie przypominam sobie aby ktokolwiek cokolwiek przy nim robił poza pobieraniem krwi i jej toczeniem (podczas toczenia trzymałam kroplówkę przez cały czas toczenia aby krew skapywała!!!). Ach i był oczywiście odwodniony dlatego miał kroplówki. Jak można tak ewidentnie kłamać i wyłudzać kasę z NFZu?
 
dominic to nie zly stek klamstw. Kolezanka z sali pisala skarge do dyrektora szpitala na polozna. Mysle ze Ty tez narazie sporobuj tak a jak to nic nie wyjasni to chyba trzeba napisac do oddzialu nfz.
flower kciuki zacisniete zeby Wasza byla jutro w domku
 
Blackberry, a tam u Was w szpitalu mierzą miednicę? Ja mam sprzężną wewnętrzną 16cm, gdzie norma jest od 21cm..i u mnie tylko CC w grę wchodziło. Niech Ci zmierzą, bo ja nawet 2kg dziecka SN bym nie urodziła, a skutki takiego porodu mogą być straszne...

kurcze piszecie o miednicy itp, a ja zielona w tej kwestii, zreszta w innych tez- ostatnie usg mialam 6.07 wiec nic nie wiem, a2 .08 dowiedziaalam sie ze szyjka troche sie skrocila ale narazie zero oznak ze porod bliski, jutro mam wizyte ... ciekawe czy cos sie dowiem...

dominic znajoma mowi ze mozesz napisac do dyrekcji, NFZ, ministerstwa, rzecznika praw pacjenta....
 
kurcze piszecie o miednicy itp, a ja zielona w tej kwestii, zreszta w innych tez- ostatnie usg mialam 6.07 wiec nic nie wiem, a2 .08 dowiedziaalam sie ze szyjka troche sie skrocila ale narazie zero oznak ze porod bliski, jutro mam wizyte ... ciekawe czy cos sie dowiem...

Ja o mierzeniu miednicy też bym nic nie wiedziała, gdyby nie to ostatnie usg z podejrzeniem, że młody duży i Pani doktor stwierdziła, że zmierzy, a robiła to za pomocą USG. Mój lekarz prowadzący na to nie wpadł.
 
Blackberry, nie dasz rady takiego synka SN urodzić, nawet nie próbuj. Wiki ważyła niecałe 3kg i przy mojej miednicy babka powiedziała, że nie mam szans..Tylko mi mierzono takim metalowym przyrządem na zewnątrz.

Dominic, ja do NFZ bym dzwoniła.
 
Flower ale super wieści, wracajcie razem do domku!!!!

Dominic widzę, ze nadal się użerasz z tym szpitalem...ja bym tego tak nie zostawiła...walcz kochana, jeśli tylko masz siłę...

Bishopka dużo sił życzę i oby małemu ich nie zabrakło!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam sierpinoweczki :) Pozdrawiam nierozpakowane i gratuluje juz rozpakowanym xxxx Tak na momencik tylko daje znac ze we wtorek o 16 18 urodzilam Julke waga 3880 urodzona 12 dni po terminie. Rodzilam bez znieczulenia, masakra ale o tym na odpowiednim watku Jestesmy juz w domku i czujemy sie dobrze Pozdrawiam wszystkie mamusie xxx
 
reklama
Do góry