reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

No spierałabym się czy bardziej się kocha dziecko bo się bardziej cierpiało przy porodzie. Myślę sobie, że jedno z drugim ma raczej niewiele wspólnego... Ja od początku planowałam SN, ale teraz rozważam cesarkę, bo nie chciałabym zrobić krzywdy ani dziecku ani sobie. Natomiast generalnie uważam, że każda z nas ma prawo wyboru i to, że np. wybiera cesarkę "na życzenie" nie czyni ją gorszą czy mniej kochającą matką...
 
reklama
Witam sie i ja.
anna2101, PaulaBaby, Blackberry, karolap5 jak to dobrze(a moze i nie dobrze :-p), ze jeszcze pare nas zostalo w dwupaku.

Chcialam kupic papierki lakmusowe w aptece ale nie mieli, bo mi cos pare razy pocieklo, ani to wydzielina ani siusiu, takie wodniste, chcialam sprawdzic czy to wody ale w tej sytuacji poczekam do jutrzejszej wizyty, moja polozna jest tylko w piatki wiec innego wyjscia nie mam, tylko czekac, dobrze ze wizyta rano.
Mala tak mi sie przywarla do kanalu, ze ruszyc sie nie moge i ciagle to dziwne parcie na odbyt :zawstydzona/y:, a podbrzusza juz nie czuje z bolu.....:-(
 
wiaranadziejamilosc-mam to samo. od kilku dni cos ze mnie wylatuje. nie jest to mocz bo wczesniej czesto jestem w lazience sie zalatwic. dzisiaj mialam spodenki mokre to az sie przestraszylam. szczerze mowiac nie wiem co o tym myslec. do szpitala jade w poniedzialek dopiero...
 
Polecam SN mimo, że pewnie cholernie boli, ale później mocniej kochasz tego dla którego się tak poświęciłaś..:)

"Ciekawe" spostrzeżenie....Czyli ja skoro rodziłam CC (niby bezbolesny i bezstresowy poród..??) to mniej kocham dzieci niż kobieta która rodziła SN????
Paranoja..

Blackberry, ja obawiałabym się na Twoim miejscu powikłań przy porodzie najbardziej, takich jak zamartwica chociażby i chyba dlatego nie podjęłabym ryzyka (tzn nie podjęłam ;-))
 
Witam sie, wpadam na chwile, bo dalej probujemy sie jakos sensownie zorganizowac. Dzisiaj bylismy na spacerku i zakupach i mlody dzielnie 3 godziny bez karmienia wytrzymal.

Niestety codniennie nam cos wychodzi, dzisiaj do okropnej wysypki doszly potwornie ropiejace oczka. Ropa cieknie ciurkiem. Przemywam sola fizjologiczna a teraz sa juz spuchniete, chyba sie jutro wybiore do lekarza. Trzese sie za kazdym razem jak mlodemu sie cos dzieje.

Nierozpakowanym zycze wszystkiego dobrego i szybkiego rozpakowania.
 
Witam sie, wpadam na chwile, bo dalej probujemy sie jakos sensownie zorganizowac. Dzisiaj bylismy na spacerku i zakupach i mlody dzielnie 3 godziny bez karmienia wytrzymal.

Niestety codniennie nam cos wychodzi, dzisiaj do okropnej wysypki doszly potwornie ropiejace oczka. Ropa cieknie ciurkiem. Przemywam sola fizjologiczna a teraz sa juz spuchniete, chyba sie jutro wybiore do lekarza. Trzese sie za kazdym razem jak mlodemu sie cos dzieje.

Nierozpakowanym zycze wszystkiego dobrego i szybkiego rozpakowania.

Malgo, z ropiejącymi oczkami koniecznie do lekarza, zwłaszcza że spuchły. Nam pomógł Sulfacetamid, ale aż tak dużo ropy nie było..
 
Witam się i ja :-)
My wciąż z koleczkami walczymy, ale jest jakby trochę lepiej. Z tym, że małemu wrócił apetyt i chyba potrzeby ma większe, bo coraz częściej i dłużej je. Jutro jedziemy na ważenie, ciekawe czy dobrze mi się wydaje, że jakiś taki cięższy jest :-)

Fajnie, że Akutan wreszcie urodziła :-D A wiemy coś więcej o jej porodzie i o maluszku?

Trzymam kciuki za dobre porody bez powikłań dla wszystkich nierozpakowanych!!!!

Też się z tym nie zgadzam, że po SN bardziej się kocha maluszka...co ma piernik do wiatraka...czasami jak się kobieta za bardzo nacierpi to reakcja wobec dziecka może być prędzej wręcz odwrotna (znam takie przypadki), głównie za sprawą depresji poporodowej. Tak więc nie dyskredytujmy dziewczyn, które rodziły przez CC :-)
 
Polecam SN mimo, że pewnie cholernie boli, ale później mocniej kochasz tego dla którego się tak poświęciłaś..:)

Ale teorię kochana, wysnułaś, cha cha cha...
Rodziłaś już SN? Chyba nie, więc takie spostrzeżenia na wyrost są moim zdaniem nie na miejscu i nie fair w stosunku do tych, które czeka poród cc.

Malgo u nas też ropieje oczko. Sama sól nie wystarczy, konieczny antybiotyk w kroplach. A czasem jeden nie wystarczy. My dziś dostaliśmy jakiś drugi.

Mamy już umówioną wizytę do chirurga ortopedy ( koniec września, cha cha). Jeszcze tylko okulistę.

Młoda od wyjścia ze szpitala przybrała 0,5kg i to na cycu. Jestem happy.
 
reklama
Kochane wiecie moze co mogą oznaczać czesto mokre majtki? To nie jest sloz ani mocz. Czuje takie dziwne uczucie w majtkach od kilku dni. a dzisiaj znowu. zastanawiam sie czy nie pojechac do lekarza.niech mnie zbadają.
 
Do góry