reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Ojjj tak...cene wysoką musimy za to płacić. To niesprawiedliwe, że faceci czerpią tylko chwile przyjemności, a my cierpimy :/ W każdym razie warto dla takiego szczęścia ;-)
Ja niemogę się już doczekać momentu kiedy będę mogła w końcu przełączyć się na pełne obroty, ale przeraża mnie to ile mam do zrzucenia z siebie. Przytyłam już 27 kg :szok:
 
reklama
hejka!
saga przyjdzie i pora na te po cc że będą mogły coś robić :-) a po jakim czasie coś można działac?


wczoraj byłam zgonem totalnym. poszłam spać prawie z małą dzisiejsza nocka była REWELACYJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)o takie proszę więcej! mała zjadła o 21,30 później o 1,30 iiiiiiiii spała do 7:30 :szok: HURA to była piękna nocka! dodam, że ja od poniedziałku bez K więc mam z niunią "dobę" mama oczywiście pomaga, ale w nocy działam sama jak K dziś w nocy wróci to do przyszłej nierdzieli będę miała chwilkę wytchnienia.;-)
 
hejka
jak tu spokojnie i bedzie pewnie jeszcze spokojniej za jakis czas, niedlugo forum umrze spniercia naturalna....
ja nie zagladam tu juz tak czesto bo przmeblowanie zrobilam nie mam juz kompa w sypilani gdzie bedzie z nami spala malutka jak sie urodzi, teraz komp stoi w pokoju gdzie spi moja mama - wlasnie jest u mnei tydz a ja juz nerwicy dostaje- nie wiem co to bedzie dalej!!!!!
blackberry mam takie same odczucia, czasami jak mala za gwaltownie sie ruszy to mam obawy - tym bardziej ze mialam ostatni raz usg 6.07, a 9.08 tylk sluchanie serduszka..., a co do objawow przedporodowych olewam je bo tyle razy juz mialam falszywy alarm ze przestalam sie tym przejmowac
malgoo czy ty nie powinnas zmienic suwaczka ;-)
 
Mlodam rozne sa opinie lekarze niby mowia ze 3 miechy minimum odczekac jak nie dluzej laski jakies pisaly na forach ze 10 tyg ale wydaje mi sie to za krotko...
 
10 tyg to też mi się wydaje zdecydowanie za krótko. Moja małżowinka czekała na mnie po pierwszym porodzie dłuuuugo hehehe. Zmęczenie, stres, hormony. To tak jak z planami powrotu do pracy. Przed porodem nie widzi się problemu z podjęciem na nowo swoich obowiązków zawodowych. Ale gdy już tą swoją kruszynę trzymasz w ramionach to powrót do pracy wydaje się decyzją ponad twoje siły.
 
wybaczcie, nie nadrobię - nie mam głowy.

Wiadomość od bishopki i edyty.editt na wątku!


Akutan, Szuszu..wykrakane :-(. Czeka mnie szpital, ou jeeaah:|. Nie mogę sie pozbierać, że zostawię Lilkę.
Mam nadzieję jednak, że wywinę się z leżakowania w szpitalu.
 
wybaczcie, nie nadrobię - nie mam głowy.

Wiadomość od bishopki i edyty.editt na wątku!


Akutan, Szuszu..wykrakane :-(. Czeka mnie szpital, ou jeeaah:|. Nie mogę sie pozbierać, że zostawię Lilkę.
Mam nadzieję jednak, że wywinę się z leżakowania w szpitalu.

Nie wykrakane, tylko Ty dziękuj że Cię ktoś na lekarza namówił!!
 
reklama
już napisałam jej, że gdyby siła trzymanych za nas kciuków miała przełożenie na to co się dzieje, to jej synek już by raczkował :-)

ale jest dla mnie nadzieja! Moja gin (decyzja o szpitalu drugiego gin- mam dwóch jak wspominałam) mówi, że te złe wyniki to mogą być spowodowane ciążą i wcale nie będą oznaczały niczego faktycznie niebezpiecznego. No ale to się dowiem, bo przez telefon to sobie możemy...
 
Do góry