reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Mi dal gin skierowanie na toxo, morfologię, mocz i to chyba tyle, to może jeszcze nie zbankrutuję ;)
Oli bedzie dobrze zobaczysz, trzymam mocno kciuki za Ciebie &&&&&&&
taycia witamy i oby wizyta potwierdziła zdrową fasolinkę w brzuszku :)

Dziękuję... bardzo się denerwuje... dni się wloką... wizyta miała być jutro, a tu telefon,że jednak nie :( no nic..trzeba uzbroić się w cierpliwość... a Wam wszystkim kobitki serdecznie gratuluję!!!!!!!!
 
reklama
devi[/B mi nie pomagały dwa palce :-(
asiaB ja nie będę robić tych badań, chyba że lekarz stwierdzi że są niezbędne, w poprzedniej też nie robiłam
Jedynie co na pewno zrobię to USG 4d
 
Tonya , ja właśnie tak samo postanowiłam , zrobie usg , ( a w razie zaleceń lekarza oczywiście jeśli będzie trzeba porobi się i resztę ) ale trzeba byc dobrej myśli , a nie zaprzątac sobie głowy niepotrzebnie problemami... BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE :)))
 
Dziewczyny a jak to zrobiłyście (pytanie dla tych co mają mdłości) że dałyście radę pojechać na czczo na badania? Ja sobie tego w ogóle nie wyobrażam....
 
ja też nie planuje robić badan prenatlnych - jestem młoda, raczje nie obciążona genetycznie, jesli nei bedzie wyraznego skierwoania od gin. na takie badania to poztasne przy standarodwym usg plus usg 4d w odpwoiednim czasie
 
Tonya , ja właśnie tak samo postanowiłam , zrobie usg , ( a w razie zaleceń lekarza oczywiście jeśli będzie trzeba porobi się i resztę ) ale trzeba byc dobrej myśli , a nie zaprzątac sobie głowy niepotrzebnie problemami... BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE :)))
Zgadzam się z Tobą w 100% - musi być dobrze, choć nie powiem żebym o tym nie myślała bo 30-tkę mam już na karku....
 
Tonya nie trzeba być na czczo przy badaniach na różyczke, hiv ...
z tego co mi wiadomo to morfologia , mocz trzeba być na czczo , a na reszte nie
ale najlepiej konsultowac sie z lekarzem, ja jak mialam teraz rozyczke , hiv , hbs to znajoma z labolatorium co mi pobierala krew kazala mi przyjechac ok 12 i nie musialam byc na czczo. bo przeciez kto by do 12 wytrzymal , zeby nie zjesc hi hi :))
 
reklama
ja za toxo, cytomegalię i różyczkę płaciłam 70zł/ każde badanie. Za wszystkie w sumie badania wydałam już 600zł. ale już mam wszystkie zrobione, a tak dużo badań robi się podobno tylko na początku i na końcu.
Taycia trzymam kciuki:)
Tonya ja tez odliczam już czas bo każdy mówi ,że te mdłości i wymioty to tylko pierwszy trymestr. a tu się dowiaduję,że niekoniecznie:(
assiab ja tez przez te mdłości nie mogę jeść i już schudłam 2 kg.
 
Do góry