reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

takie naklejki się przydają jak idziesz chodnikiem z wózkiem i nie możesz przejechać bo jakiś pajac swoje auto zaparkuje na cały chodnik i nie masz jak przejechać ;-)
 
reklama
Witam ponownie.

Sylvi Igorek już nie taki malutki, no i przystojniak z niego jak się patrzy:-)

Akutan
następnym razem bez nerwów poobijaj głąbowi furę, potem jeszcze wysiądź i porysuj czymś ostrym.

Lana nie szalej tak bo n porodówce lekarze mają gapić się na Twoją dolną część ciała;-)

Malgo000
udanej imprezki a na porodówkę weź jeszcze prostownicę, ja miałam:-D

W dniu dzisiejszym u Dominika wszytko dobrze. Wprawdzie waga spadła mu o 30g ale to po ostawieniu glukozy i za 2-3 dni ma znowu zacząć przybierać. Poprawiły się mu też troszkę parametry życiowe. Najpierw 2h kangurował ze mną a potem kolejne 2 z tarą:-)
 
tonya tu są jeszcze inne parkujezglowa.pl ogólnie to o tej akcji slyszałam w tv , bo straż miejska mało mandatów wypisuje za zle parkowanie, a dzwonić czekać aż przyjadą , a jak przyjada to może auta już nie być . ludzie wymyślają takie naklejki i jak dostaniesz raz czy drugi to może pomyśli że źle coś robi.
 
mucha, ja chcialam ale nie moge ze wzagledu na mame. Chce byc ze mna na porodowce a nie mowi ani slowa po angielsku a gdybysmy sie zdecydowali, to wszystko musialoby byc po en. Jeszcze sie po cichu zastanawiam, troche mi szkoda takiej okazji odpuscic! Zwlaszcza, ze odrosty zrobione! :-D
 
Malgo00 wywal mamę ;-) Nie no żartuję. Ale nie dziwię się, że jesteś 'w potrzasku'.

Tak a propos, to dzisiaj wymyśliłam że pofarbuję sama sobie włosy (od kilku lat robię to tylko u fryzjera), a dopiero po porodzie(przed weselem) pójdę do fryzjera na jakiś kolor i coś tam. No i pojechałam do sklepu po farbę. Już miałam wymyśloną jaką. Wróciłam TYLKO z budyniem(którego nie zamierzałam kupić) i bez farby bo zapomniałam o niej kompletnie :|:|:|:|:|
 
dominic ekstra informacje, malutki jest bradzo sily :))) aby tak dalej.
Saga my we 3 dzien po dniu sie posypiemy,a moze w ten sam :))
Mnie nie dawno tez ktos tak zastawil ze nie moglam wejsc drzwiami od kierowcy a od pasazera nie przecisnelam sie wiec poszlam na zakupy a mialam ochote ochrzanic madrego kierowce
 
reklama
Do góry