reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

sylvi - maluszek słodki.....echhhhh

fajnie, że już go masz koło siebie.....ale mój to niech jeszcze posiedzi, bo chciaż długi strasznie to chudzinek jest a każdy tydzień to ze 150 g więcej......

Niezły ten KAKTUS.....przydałby się na naszym parkingu......Mój M. jak ktoś zaparkuje pomiędzy liniami i zajmuje bez sensu 2 miejsca to mówił do Franka, że "zaparkował jak idiota" i teraz jak wysiadam z F. to on na cały głos komentuje tak parkujących.....:-p....mówiłam mu że tak głosno nie wolno, bo nam ktoś kiedyś wtłucze jak się osiłek trafi....heheheheh

Zaraz zmykam z F. na hulajnogę, bo jęczy, że się wczoraj z kolegami umówił......

do wieczorka
 
reklama
melduje się dopiero bo dziś robiłam chyba już ostatnie badania krwi a potem po wyniki i jakoś tak zleciało.. miłego piątku i łikendu bo nie wiem kiedy znajdę wenę żeby Was nadrobić :p
 
Sylvi piekny maluch:-)
Ewa stawiam ze albo Ty albo Ankaa urodzicie pierwsze b juz po 20 jest duzz cearek zaplanowanych...
Malgoo super ze bdziesz miala ten wieczor;-)
Lana baw sie dobrze nas tezjutro fsty wrszcie jakas rozrywka za tydzien mamy isc na wesele ciekawe wszytsko teraz zalez od Wiktora ...
Akutan bardzo dobrze zrobilas balwan jeden.. a jak tam kolezanka??
Marcelina wzajemnie mlego weeku;-)


pytanie mam jak rozpoznam ze skurcz to skurcz??
 

pytanie mam jak rozpoznam ze skurcz to skurcz??

Nad tym samym sie ostatnio zastanawialam...

Wlasnie wriocilam od fryzjera i czuje sie lekko! Odrosciki zrobione (a byly na ponad 5cm! fuj), wloski przystrzyzone ale i tak niewiele to tej napuchnietej gebie z podwojnym podbrodkiem pomoglo :-( Ulga jednak, bo pierwszy raz bylam u nowej fryzjerki (po 10 latach chodzenia do jednej) i spisala sie na medal. Do tego ma dwojke dzieci wiec na temat opieki nad noworodkiem geby nam sie nie zamykaly :-)
 
akutan - u nas na osiedlu rozpowszechniona jest akcja http://rly.pl/dziwactwa/740-karny-kutas-za-****owe-parkowanie/
:-D może do innych miast też dotrze :-)
haha BB tak pilnuje żeby tu nie przeklinać że link nie działa :-D
Akcja jest tak słuszna, że aż pozwoliliśmy sobie nie cenzurować tytułu. Na Facebooku pojawiła się akcja pt. Karny Kutas za ****owe parkowanie, której celem jest wystawianie nietypowego rodzaju mandatu przez zwykłych obywateli, kierowcom którzy jak łatwo się domyślić parkują nie do końca tak jak powinni
http://kundelek.com/wp-content/uploads/2010/11/karny-kutas.jpg

AGULALULA-ZAJEFAJNY TEN KU.... normalnie leje ze śmiechu :-D taka akcja w każdym mieście by się przydała :tak:u nas mamy ten sam problem
Malgo000-nio to teraz jesteś śliczna lala i świerzynka :tak::-),ja dziś umyłam łepek i wyprostowałam włoski a farbka musi poczekać do następnego tygodnia zrobie się na lalunie przed samym porodem ,odrościk u mnie jeszcze mały ale za tydzień myśle będę się robić na maxa aby być cacy na porodówkę :-):piznokcie,henna i odrościki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry