reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witamy
W nocu burza jak cholera a teraz skwar, skwar, skwar i duchooota! :wściekła/y: Siedzę i się pocę jak świnia jakaś:wściekła/y:
Dzisiaj do lekarza, zobaczymy ile to maleństwo urosło... Oby jej się trochę przybrało na wadze.

No ale humorek bardzo dobry:-)
Anulek Ty się dziwisz, że do 10 pospałaś a ja narzekam, że tylko do 10 bo koleżanka na kawcie z dzieciątkiem przyszła:-D
 
reklama
Anulek Ty się dziwisz, że do 10 pospałaś a ja narzekam, że tylko do 10 bo koleżanka na kawcie z dzieciątkiem przyszła:-D

Karolinkazz ja nawet jak o 8 wstanę to o 10 siedzę nadal przed tv w salonie z kompem na kolanach :))) także u mnie wizyty o tej porze odpadają, zresztą nie mam nikogo kto mógłby mnie o tej porze odwiedzić, bo wszyscy w pracy, nie mam niestety dzieciatych koleżanek :-(
 
cześć laseczki:-)
no normalnie wkońcu się wyspałam już nie wiem kiedy ostatnio nie wstawałam do kibelka w nocy na sisi i nie było nocnej bezsenności :szok:-toż to normalnie szok dla mnie-niewierzę :shocked2:.Poszłam wcześniej spać bo juz o 23 i spałam do 8 rana -jakieś szaleństwo, oczywiście przewroty na boczki były bo drętwiałam ale i tak było piknie:-D.Rano dostałam takiego powera -łał :szok: poszłam z pieskiem na mały spacerek,później zakupy w sklepiku na przeciwko,zaraz wstawiłam obiadek ,zrobiłam ogórki małosolne .Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam takie turbo-doładowanie chyba przed ciążą .Tak napewno przed ciążą bo to wtedy był mój normalny stan czyli motorek w dupsku :-D Mój mężuś już właśnie wraca na stałe z kursu ,kurs zakończony i zdany na piękną 4 :-).
My z córcią przygotowałyśmy piękny plakat na powitanie taty z okazji zdania kursu i Wika poleciała jeszcze po balony-niech ma :-D
 
Marcelinaa, to jeszcze Cię pocieszę, że czekam aż moja pralka się zepsuje (nie tyle co chcę, co jej nie wróżę:-D). To, że chodzi po łazience, to nic. Ale czasami nie załapuje programów(albo te co są obok wskazanego), jak ją wyłączam to pokazuje się wirowanie :-D.


A tak poza tym, mam ochotę strzelić sobie w łeb. Nie zrobiłam jeszcze NIC do obrony, bo siedzę na tym zapyziałym BB od tygodnia :-D. I na dodatek opiekunka doprowadza mnie do szewskiej pasji.
 
Marcelina ja sie już tak wycwaniłam ,że na raty kupuję tylko wtedy gdy jest opcja 0% czyli raty bezjakiegokolwiek oprocentowania cena towaru dzielona na ilość rat i żadnych dod.kosztów :-)napewno jest tak w sklepie
top_logo.gif


tu podaję Ci stronkę możesz sobie nawet znaleźć sklep w swojej okolicy lub zamówić przez neta a dostarczą do sklepu
Do kuchni w RTV EURO AGD
 
Dziewczyny jak kupujecie w rtv agd to wczesniej popatrzcie ile kosztuje sprzet na ich stronie www, zdarza sie ze jest od 30-100zl taniej w zaleznosci od sprzetu
Anulek i dominic u nas kazda tak ma i teraz kolezanka jest na samym poczatku ciazy i ma rozmawiac z szefostwem ja juz sobie odpuscilam. Napewno w nowej pracy albo jeszcze w tej odrazu zaznacze ze mam miec wszystko w umowie.
 
Ostatnia edycja:
ooo dokładnie tak przez neta lepiej zamawiać i normalnie sprawy ratalne załatwia się w wybranym sklepie na miejscu :tak:
a85-współczuję remontu i tego bólu wiem sama po sobie jak mnie plecy napierdzielają przez moja przepukline ,która teraz przez coraz większy brzuch tak mi daje w kość ,że ledwo kopyta za sobą ciągne :-(
Karolinkaz powodzenia na wizycie :-),u Ciebie skwar a u mnie super 20 stopni baaardzo miła pogoda-przyjeżdżaja do mnie nad morze :-)
 
Ostatnia edycja:
Kochane moje :)
Chcialam Wam serdecznie podziękować za głosy na moją mamę :-):-):-) Zajela w konkursie 2 miejsce i wygrała weekend w SPA:-):-)
mucha - czemu cie wkurza opiekunka?? Ty sie wez poucz troche powiesz dwa zdania i zaczniesz udawac ze rodzisz to cie puszczą :)
LANA - gratuluje przespanej nocy :)
Marcelina - współczuje syfu i zepsutej pralki, a mi jakby ktos tak przyszedl bladym świtem bez ostrzezenia to bym pewnie nawet nie dowlokła się do domofonu :-D
 
Ewa.K-nio to super wieści-cieszę się bardzo ,że miałyśmy w tym swój malutki udział-niech się mamusi dobrze odpoczywa i relaxu na maxa!!!!!!!!!!!ALE FAJNIE ,ŻE POMOGŁYŚMY I SIĘ UDAŁO !!!!:-)
GRATKI DLA MAMUŚKI!!!!:tak:
 
reklama
Do góry