reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

chętnie bym piła ale jest tak zimno że woda to ostatni rzecz o jakiej marze....popijam herbate ale to nie to samo co czytsa aqua
 
reklama
a czy któraś z Was dziewczyny zaszła w ciąże nie mając ze swoim ukochanym ślubu?
bo mojej rodzinie to nie przeszkadza , nam też nie :) ale nie wiem jak bedzie z reakcja rodziny ukochanego - dowiedza sie dopiero w swieta , ale cos mam przeczucie, że bądą naciskać na zalegalizowanie naszego związku.
 
agula my nie mamy ślubu, a druga dzidzia w drodze :-). Jesteśmy ze sobą prawie 9 lat mieliśmy już raz wszystko zorganizowane zaliczki dane termin ślubu ustalony na 21 czerwca, a okazało się za jakiś czas, że mam termin porodu na 13 czerwca i wszystko odwołaliśmy. Bo tak naprawdę nie wiedzieliśmy czy nie będziemy na porodówce w tym czasie :-D.
Generalnie moi rodzice się nie odzywają, ciotki trochę brzęczą, ale im mówię że szybciej można się rozstać ;-), a z rozwodem potem problem - milkną oburzone. ;-)
Mój K. bardzo by chciał, a mi jest wszystko jedno, ważne że jestem szczęśliwa na codzień
 
My chcemy ślub ale tylko cywilny i to za jakieś dwa lata , żeby dzidzia troche odchowana była i żeby wesele móc zrobić takie jakie chcemy a nie takie na ile nam pieniążków starczy, żeby kredyt brać itp.
 
Witajcie kochane :)
Mój dzionek jak zwykle zaczął się dość późno...;-)
natt gratuluję bliźniaków :-)
Też jestem za zamkniętym forum, bardzo dobry pomysł.
Wczoraj miałam dobry dzień, mało objawów męczących, ale dziś już powrót do wszystkiego nastąpił i dobrze, przynajmniej wiem, że jestem w ciąży, bo nadal ledwo w to mogę uwierzyć...
 
chętnie bym piła ale jest tak zimno że woda to ostatni rzecz o jakiej marze....popijam herbate ale to nie to samo co czytsa aqua
Ha ha-mam tak samo-ja kładę butle z wodą na grzejnik-jest lepsza i nawet chce się ja pic.
agulalula ja tam sobie myślę,że skoro macie jakieś swoje plany,to nie dajcie się zwariować opinii innych.Jeśli będą naciskać lub wymuszać na Was jakieś decyzje-stanowczo powiedzcie o Waszych planach.Zawsze możesz dodać,że jesteś w ciąży i nie można Ciebie denerwować-to powinno zamknąć na jakiś czas buzie innych.
 
to że nie można mnie denerwować wykorzystuję na każdym kroku :) no ja też mam takie zdanie ale wiadomo jak to jest jak rodzina coś sobie ubzdura - jak to będzie, że dziecko się kiedyś Ciebie zapyta "czemu mamusiu masz inne nazwisko niż ja?" i takie to są argumenty :) jak dla mnie żadne!
 
agulalula .... moja przyjaciółka zaszła w ciąże (nie planowana) i tez cała rodzina naciskała na ślub .. bo jak to tak bez ślubu żyć a dziecko bedzie, wszystkie ciotki komentowały...a oni powiedzieli ze ślubu nie będzie narazie jak będą chcieli to wezna a jak nie to nie bo dziecko nie jest przymusem do ślubu.... no i w tamtym roku wzięli sobie ślub kościelny (córeczka ich ma już 6 lat) i są szczęśliwi;)także nie dajcie się zwariować rodzince;)tylko róbcie swoje;)
 
reklama
Jakiś czas temu ogarnęła mnie panika, że stracę dziś swoja fasolkę :szok: poryczałam sobie i mi przeszło, rozumiecie coś z tego?

hormony kochana :D

Ja tez sie dzis poryczałam....zamierzemy kupic dom i w czaei rozmowy o kredycie rozkleilam sie na maksa...sama nie wiem czemu, jakos mnie to wszytsko przeraziło i poporstu sie rozpłakałam
 
Do góry