reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Lana jak się sypniemy to forum nie nadąży ;-) nad uaktualnianiem wiadomości hihihihi. A TObie się termin zmienił? bo widzę że tygodniami to o 1 dalej jesteś niż ja ;-)

a85 współczuję alergii i witam w klubie :wściekła/y: a myślałam, że w ciąży to mnie ominie!!!! a nic nie mogę wziąść z tego co na mnie działa. zawsze czerwiec najgorszy i ten zakichany szczaw ... tak w zupie to lubię ale jak pyli to go nie cierpię!
 
reklama
widze ze problemy z oddychaniem u wiekszosci..tylko u mnie nie polegaja na tym ze 'sapie' czy szybko sie mecze ale tak jakbym sie dusiła. niby odd6ycham normalnie a tak jakby mi sie orgaznizm nie dotleniał-pojawia sie ucisk w klatce i robi mi sie slabo. Nie wiem, moze młody na przepone za bardzo naciska?
 
ale dzisiaj miałam miłą niespodziankę byłam pewna że mam wizytę w piątek ale dla pewnosci zadzwoniłam się upewnić i okazało się że w środę :)) super już się nie mogę doczekać
 
Czesc Dziewczyny. powrocilam po dluugiej przerwie, nie dalam rady nic robic tylko spalam i spalam wiec jak sie domyslacie wizyta w wawie niestety nie byla udana dla nas :(( malenstwo ma problemy i u nich doszly jeszcze inne sprawy nie tylko te z pecherzem i ptaszakiem. Jestem wsciekla na lek ktorzy mnie prowadzili. Musimy jakos dac rade przede wszytskim ja musze przeczekac jeszcze conajmniej do 20 bo mam wizyte w wawie i mozliwe ze zostane juz do poradu :(( a 15 mamy miec wyniki z kario....... cos tam pisze na tym watku bo juz tak zaczelam i skonczze tutaj.
Zycze udanego dzionka
Nie przeczytalma wszystkich watkow wiec narazie nie odnosze sie do nich
 
Hejka!

U Nas miało być pięknie cały weekend ,a był tylko piątek no i połowa soboty. Dzisiaj pochmurno i brzydko i tylko 14' C :-( poniekąd fajnie,ale z drugiej strony chciałabym się nacieszyć słonkiem.

Devi - krawat jak najbardziej i ten granatowy jest moim faworytem!
Malgo000 - witamy z powrotem :-) zaglądaj do Nas częściej :-)
Maggie - dużo sił Mamusi twojej życzę... jeszcze trochę...
Tak czytam ,że wy jakiś finał oglądałyście... myśle sobie 'ja też' ,ale jak doczytałam to nie ten sam... ja oglądałam 'Britain's got talent' ;-D:-D
Ja też się coraz częściej męczę i wczoraj na spacerze tak bardzo mi stwardniał brzuch,że musiałam zrobić sobie 5 min przerwę. Poza tym ciągle coś mnie tam kuje i się denerwuje - dobrze,że jutro wizyta w szpitalu.

Miłego dzionka Kochane!
 
Lana,saga mi też 'niedaleko' do Was więc będziemy rodziły w podobnym terminie:)

A ja właśnie byłam na tej mojej wsi zapisać się do położnej i już mnie wk.... Zapytałam czy mogę przyjść przed porodem dowiedzieć się szczegółowo co kupić, co jest zbędne a ona mi na to,że oni raczej takich wizyt nie praktykują i żebym zadzwoniła jak już wrócę z dzieciątkiem do domu....
Co za baba, jak nie praktykuja, masz do tego prawo, do wizyt poloznej jak i do porad a juz nie mowiac o sluchaniu bicia serduszka od 26 tyg. Wkońcu dostana za to kase, ale fakt niewielka i niektorym sie poprostu nie chce ręce opadaja jak cos takiego sie slyszy. Masakra jak tak slysze o tych niektórych poloznych, to az mi wstyd. Jakby miały wlasne samodzielne kontrakty, jak u nas i kazda pacjentka jest na wage zlota to by sie staraly.
 
aniu - trzymajcie się dzielnie mam nadzieję ze wszystko się jakoś ułoży a dolegliwości nie będą aż tak poważne i mały szybko wróci do zdrowia
 
Czesc Dziewczyny. powrocilam po dluugiej przerwie, nie dalam rady nic robic tylko spalam i spalam wiec jak sie domyslacie wizyta w wawie niestety nie byla udana dla nas :(( malenstwo ma problemy i u nich doszly jeszcze inne sprawy nie tylko te z pecherzem i ptaszakiem. Jestem wsciekla na lek ktorzy mnie prowadzili. Musimy jakos dac rade przede wszytskim ja musze przeczekac jeszcze conajmniej do 20 bo mam wizyte w wawie i mozliwe ze zostane juz do poradu :(( a 15 mamy miec wyniki z kario....... cos tam pisze na tym watku bo juz tak zaczelam i skonczze tutaj.
Zycze udanego dzionka
Nie przeczytalma wszystkich watkow wiec narazie nie odnosze sie do nich

Ankaa, bardzo mi przykro..Powiedz mi czy te schorzenia da się leczyć? Nie wiem jak Twoi poprzedni lekarze mogli pominąć coś takiego..
Mieszkam w Warszawie, więc jak będziesz potrzebowała bratniej duszy tu na miejscu to daj znać.
Trzymam kciuki, żeby z Twój synek wyzdrowiał.
 
widze ze problemy z oddychaniem u wiekszosci..tylko u mnie nie polegaja na tym ze 'sapie' czy szybko sie mecze ale tak jakbym sie dusiła. niby odd6ycham normalnie a tak jakby mi sie orgaznizm nie dotleniał-pojawia sie ucisk w klatce i robi mi sie slabo. Nie wiem, moze młody na przepone za bardzo naciska?

Devi, nie tylko ucisk na przeponę ma tu znaczenie, ale też ściśnięte płuca, no i hormony również wpływają na płuca i stąd problemy. Też to mam i niestety będzie coraz gorzej w miarę upływu czasu.
A krawat lepszy ten granatowy;-)
Jeju..i ja mam 3 z przodu:szok::-)
Koleżanka już po zabiegu, spędziłam z nią weekend, ale jest na Relanium niestety, bo inaczej sobie nie radzi..
 
reklama
Do góry