reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Lana,saga mi też 'niedaleko' do Was więc będziemy rodziły w podobnym terminie:)

A ja właśnie byłam na tej mojej wsi zapisać się do położnej i już mnie wk.... Zapytałam czy mogę przyjść przed porodem dowiedzieć się szczegółowo co kupić, co jest zbędne a ona mi na to,że oni raczej takich wizyt nie praktykują i żebym zadzwoniła jak już wrócę z dzieciątkiem do domu....
 
reklama
witam po weckendzie :-)

magie my też podobny termin ;-)
anulek cieszę się ześ w domu!0

A mój K pojechał do pracy, znowu 12 dni w odosobnieniu, ale zleci. Od wczoraj sieć mi się zmieniła ;-) mają ciekawą ofertę, K będzie musiał się zaopatrzyć w odpowienią kartę i będziem mogli normalnie rozmawiać :-) ahhh będzie o wiele prościej w rozłące.

Pozdrawiam upalnie, ja się nigdzie nie ruszam, dobrze, ze wiatr wieje to ratuje życie.
 
Devi krawat fajny pomysł zwłaszcza z kwiatami ( w koncu 4 rocznica) mnie takze najbardziej podoba sie ten granatowy :-)
Dziewczyny, powiedzcie mi ( a wlasciwie napiszcie) czy Wam tez tak ciezko oddychac? ja normlnie nie moge, wszystko mi tak ciezko idzie przez to oddychanie, nic mi sie nie chce a do tego ten skwar, nawet nawiewy nie pomagaja. najlepiej to bylobymi sie rozebrac do naga ale obawiam sie, ze w moim stanie i z tym jak wygladam moglabym sobie cycki przydepnac :zawstydzona/y::-D
 
Bishopka ja dyszę jak 80 letnia babcia! Wkurza mnie to strasznie bo przed ciążą to ja raczej do tych sprawniejszych należałam. A teraz po wyjściu na 1 piętro już mam zadyszkę
 
maggie ja to o sobie mówie juz lokomotywa, a nie ciężarówka, lokomotywa z wiersza Tuwima :-D "najpierw powoli, jak żółw ociężale.......... stoi i sapie, dyszy i dmucha..." :-D
 
Ostatnia edycja:
Myslalam, ze tylko ja jestem taka ociezala :-) a to jest jednak "przyjemnosc" ciazaowa.
LANA i ja dolączam do Was, gdyz termin mam koniec lipca (w/g USG) lub 08.08 (w/g OM) :-)
 
Witam się po łikendzie:-D
Akutan ja bardzo nie chciałam żeby Szpak wygrał jak dla mnie to będzie chwilowy wybryk i ludzie się nim znudzą. Niczym mnie nie zachwycił. A faworyta jako tako nie miałam;-)
Sagaa ja od porodu bardziej obawiam się pierwszych 3 miesięcy bo sam poród nie jest taki długi i co ma być to będzie (chyba mnie hormony nie dopadły jeszcze skoro tak do tego podchodzę:-))
Gabiczek wszystkiego najpiękniejszego z okazji rocznicy! ;-)
Anulek powodzenia na zakładaniu pessara! :tak:
a85 to ładnie działasz, a ja w szkole miałam dziewuszkę w ciąży i taki paradoks: Wszystkie dziewczyny z grupy dotykały jej brzuszek prócz mnie... Żadna z nich nie zaciążyła:-D
Susmali za niedługo zasilisz grono 'larwiących się' :-D
Malgo witamy ponownie:-)
Devi a mi bardzo podoba się ten granatowy krawat:tak:No i najlepszego oczywiście tak na zapas bo pewnie zapomnę...
Bishopka takie problemy z oddychaniem mam od początku 2 trymestru więc teraz to już nawet na to uwagi nie zwracam, jakoś się przyzwyczaiłam choć nie powiem że chciałabym wziąć oddech 'pełną piersią' :-D

Wczoraj byliśmy z M. na półtora godzinnym spacerku, kiedy wróciliśmy do domciu zobaczyłam na swoich łydkach ŻYLAKI! Zaczynają już mi wychodzić! Chyba muszę się wybrać do apteki bo może być ciężko a tu jeszcze 2 miesiące...:wściekła/y:
 
reklama

A ja właśnie byłam na tej mojej wsi zapisać się do położnej i już mnie wk.... Zapytałam czy mogę przyjść przed porodem dowiedzieć się szczegółowo co kupić, co jest zbędne a ona mi na to,że oni raczej takich wizyt nie praktykują i żebym zadzwoniła jak już wrócę z dzieciątkiem do domu....


Maggie, spokojnie, zawsze mogła powiedzieć, żebyś zadzwoniła jak dzieciątko pójdzie już do przedszkola, nie wcześniej :) I nie dzwoń przed 11.00, jak również nie w poniedziałki i nie w piątki :)
 
Do góry