reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Malgoooooo witaj ;-)
Tak Marcelina wyyslaj dalej chba chcesz wczesniej urodzic:p jak bdziesz wiedzic co frend daj znac;-)
A ja czkam na meza i bede zamawiac wozek dla naszego szkraba;-)
Lana ja tez juz moge tak rodzic :p z tym ze Ty masz cesarke i na pewno uda Ci sie wczesniej:-)
 
Marcelinaa, ja sie chetnie wymienie! U nas slonca jak na lekarstwo i strasznie mi go brakuje :-(
Kochana, wszystko bym oddała, żeby ta wymiana była możliwa, wierz mi !!


Malgoooooo witaj ;-)
Tak Marcelina wyyslaj dalej chba chcesz wczesniej urodzic:p jak bdziesz wiedzic co frend daj znac;-)

Nooo dam dam ! o 9 30 szła do lekarza, więc mam nadzieję że.. !!!!

A moja cesarka coraz bardziej realna.. coś już przebąkiwał lekarz o 37 -38 tyg więc początek sierpnia mi się nagle zrobił :)
 
Witam,
rano wstałam do pracy ale dostalam info ze nie ma za duzo roboty wiec nie musze dzis przyjezdzac szczegolnie ze dzis milam jechac autobusem bo moj prywatny szofer pojechal do Wawy:) szkoda tylko ze cala kase mi zabral i nawet nie mam za co truskaweczke sobie kupic...moze sasiadka pomoze :p

a85- ale fajnie ze twoj brzuszek zaraza...moje kolezanki tez glaszcza ale cos zaciazyc nie moga :(
malgo000- witamy ponownie :)

Okres rocznic śłubu sie rozpoczal wiec Wszytskiego najlepszego dla tych co maja ja dziś lub mieli w weekend.

My 4 rocznice mamy za 2 tygodnie. 4 rocznica to rocznica kwiatowa-chciałam P. kupic cos symbolicznego z kwiatkiem, myslam o krawacie...podoba Wam sie ktorys??
1641266597
 
A 85- Ty zarażasz:) tą ciążą hihihi. Strach się do Ciebie zbliżyć jak ktoś nie planuje. Też idę na wesele tylko wcześniej za 2 tygodnie.
malgo000- witamy
Devi
- krawaty fajne:) mój nie używa ale fajnie mieć takie coś z dystansem i poczuciem humoru. Ja się nie znam na tym
 
reklama
Do góry