reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hej babolki!

SAGAA spoznione ale szczere gratki i zyczenia z okazji rocznicty!
GABICZEK TObie tez oczywiscie i p[rzypomnij mezowi i spedzcie milz wieczor!

ech upaly..ja na razie je jakos znosze ale moja corcia 3h w nocy nie spala przez ten gorac, ja czesciowo z nia tez nie...

a co do tego ze dzieci staja sie przylepami jak mama jest w ciazy, dotyczy to nie tylko chlopcow i mysle ze wlasnie to jest pierwszy objaw zazdrosci badz niepokoju zwiazanego z nadejsciem nowego czlonka rodziny, u mojej corci objawia sie to wlasnie gorszym snem (nawet jak nie ma goraca) i koniec koncow ostatnio spimy razeemmmmmmm

DOMINIC powodzenia na zdjeciu szwow!

ANULEK tez wielkie kciukasy za dzisiejszy termin o 16tej

a co do porodu lkotosowego - az mi sie niedobrze zrobilo, pamietam przy porodzie polozna mowi: chce pani zobaczyc lozysko, o jakie ladne, ja rzucilam tylko okiem bo bylam ciekawa jak wu=yglada ale dluzej...........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny!!!
Ja też jestem szczęśliwa, że jest tak ładnie na dworze :) i nawet nogi mi jeszcze nie puchną :) za to mam alergię :/ koszą te trawska i swedzą mnie oczka, ale dam rade :p

Oglądałam wczoraj też x-factor i chciałam, żeby tylko szpak nie wygrał, nie jestem konserwatywna, ale nie lubię ciot! koleś w makijażu, w obcisłych ciuszkach, ruszający bioderkami dla mnie porażka, zdziwiłam się, że nie płakał, ale w sumie tak jak piszecie i tak pewnie poradzi sobie lepiej niż Gienek, ale ja jego płyty napewno nie kupię :p śmieją się wszyscy z wokalisty tokio hotel, a niczym się nie różni od szpaka z dłuższymi paznokciami niż moje! bleee, takie jest moje zdanie :p

ja też panikuję na myśl o porodzie! i też nie wiem czy Mąż będzie :( byłam pewna, że moja Mama będzie przy mnie, ale ona powiedziała, że nie wie czy dla niej to nie będą zbyt duże emocje...się okaże... :p

25 będzie ślub Siostry Męża, pójdę w mojej długiej sukience i będę wyglądać jak słonica!:) mam jż 15 kg do przodu!szok!
ale w sumie po sobie nie widzę :p podobno poszło mi w tyłek, ale przecież trzeba mieć na czym siedzieć :p z resztą jak ujędrnie taki tyłek to napewno Mąż będzie zachwycony :p:p

Moja kuzynka jest w ciąży - chciała być i głaskała mój brzuszek,
niedawno byliśmy u takich znajomych, którzy mają 12 letniego syna i chcieliby drugiego Dzieciaczka, ale niebardzo :( powiedziałam jej, żeby pogłaskała mój brzuch! i teraz jej Mąż mówi mojemu, że jest w ciązy i tak bardzo nam dziękują hihi :)
i jeszcze się dowiedziałam, że moja koleżanka która też chciała być w ciąży też jest :) zrobiła 3 testy, na wszystkich 2 kreski, ale niedowierza dalej!:) dzisiaj zrobiła bete :) jutro wyniki, ale napewno jest :))) to głaskanie brzuszka działa :))))
 
a tak w ogole to u mnie tez odliczanie ostatnich dni w pracy, tak jak u Ciebie MARCELINAA niedawno...dzis ostatni poniedzialek he he...

LANA szok juz tuz tuz..
a85 fajnie ze glaskanie brzuszka tak dziala!
 
Ostatnia edycja:
susumali, mówisz? Bo Lila też co chwilę na mnie wisi, i od niedawna ma problem w nocy taki że się przebudza i Tomek czasem nie wystarcza i muszę iść ją pogłaskać, popatrzeć 1 minutkę i usypia ze spokojem (normalnie przesypiała całą noc bez problemu). Popołudniu też się wybudza ostatnio żebym ją wzięła i położyła się z nią na jeszcze godzinkę..
Ale będę miała sajgon z dwójką maluchów sama w domu, chyba jak urodzę to na forum wrócę po roku :-D
 
Witam Kobitki,

Nie bylo mnie tu kilka miesiecy ale troche sie dzialo. Kilka wizyt w szpitalu, przecudowne wakacje w polsce nad naszym slonecznym morzem a potem masa pracy w biurze, maly remoncik w domu i zakupy dla maluszka i ogolnie urwanie glowy!

Teraz trymestr ostatni i ogolne zwolnienie i zmeczenie. Planuje pracowac do 3 tygodni przed terminem (ehh, ta kasa! :-() wiec jeszcze calkowicie nie zwalniam ale czasem pracuje z domu i postaram sie tu zagladac, bo sie stesknilam za Wami.

Tak wiec witam po dlugiej przerwie i zycze milego dnia!
 
Witam dowcipnie.. niech ktoś już zgasi to słońce !
Loska wygrał dzięki mojemu smsowi haha jestem tego pewna :-D

też już mam wszędzie moskitiery.. no prawie- balkon został ale to czekam aż przyjdzie zamówiona.. co ja dziś będe robić? hmmm
albo sprzątne szafkę z butami i wypieprzę w końcu to i tamto.. albo Pindzi pokój odgracę..
 
susumali-zgadzam się w 100% z ta zazdrością u dzieci gdy mama jest z kolejnym w ciąży,moja córa mimo ,że ma 11 lat ciągle się tuli i pyta czy ją kochamy i czy jak sie młody urodzi będziemy ja nadal kochać -normalnie szok ,ciągle jej powtarzamy ,że nic się nie zmieni jeśli chodzi o uczucia i bardzo bardzo mocno ją kochamy i będziemy kochać ale jednak dziecko mimo ,że już starsze czuje się zagrożone.Najważniejsze moim zdaniem jest to aby to starsze dziecko po urodzeniu kolejnego czuło się potrzebne i uczestniczyło np. w kąpieli,przebieraniu i innych czynnościach związanych z nowym dzieckiemi i nie czuło się odsunięte na boczny tor.
Małgo000-witaj po długiej przerwie:-)
a85-hi hi ja też z rodzinką byłam za Loską chociaż ten Szpak lub Szpakowa bo do końca nie wiadomo co to jest trzeba przyznać ,że głos ma super ale nic po za tym i denerwował mnie tą swoją pewnością siebie, że na bank wygra.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry