reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Dotarłam do tego :-)
Ja w przyszłym tygodniu muszę zakupić olejek z wiesiołka w tabletkach i herbatę z liści malin, myślę że mój pierwszy poród był taki szybki i łagodny.
 
reklama
Jagoda gratuluje! Mega szybko Ci poszło! No i już masz swojego babelka przy sobie :-)

U mnie bez zmian. Ale księżyc w pełni, więc zobaczymy czy ktoś jeszcze się rozsypie ;-)

Dobranoc dziewczynki :-)
 
Hej Dziewczyny, jak zwykle mega produkcja, no ale cóż się dziwić skoro tyle się dzieje :)

Mnie nie było chwilkę, bo mieliśmy wczoraj imprezę, dzisiaj powtórkę i trzeba było ogarnąć, posprzątać, pozmywać itp... I właśnie chyba dlatego wczoraj pierwszy raz poczułam, że mi ciężko z brzuchem. Że się wolniej ruszam, wysiadanie z samochodu to już nie pestka itp. I trochę mnie to w pewnym sensie przybiło, bo do tej pory śmigałam jak ta lala. Ale przyszła kryska na matyska, czas zacząć więcej odpoczywać, co nie powiem, miłe jest :D

Jagoda - faktycznie ekspresowo Ci poszło... zazdraszczam :)

Co do liści malin - my prowadzimy sklepy zielarskie - u nas to schodzi w bardzo dużych ilościach i babki sobie chwalą. Cena mniej więcej taj jak któraś pisała - ok 3-4 zł za paczkę 50g. Zaparzać średnio ok łyżeczki na szklankę.
Kamu - a ten olejek z wiesiołka w tabletkach to co ma dać, bo nie słyszałam żeby pod koniec ciąży jakoś to stosować. Generalnie olej z wiesiołka to wielkie bogactwo, wewnętrznie dużo kwasów omega 6, fajnie nawilża skórę od wewnątrz, przy jakiś problemach kobiecych czy neurologicznych, oczywiście przy dłuższym stosowaniu. A zewnętrznie to np. u nas w szkole rodzenia bardzo polecali do masażu krocza.

Teraz to się tak będzie co chwilę któraś z nas rozpakowywać. Ja pewnie będę jedną z ostatnich i przez dłuuugi czas będę Wam zazdrościć, że już macie to wszystko za sobą a ja wciąż czekam i czekam... No i pewnie zaczną się wątki o problemach z maluszkami :p Karmienie, kupki te sprawy hehe :)
 
Hej dziwwczyny ja melduje, ze jestem juz w domu. Droga przeszla jakos bezbolesnie wiec nie bylo potrzeby dzielic na 2 dni.

Mysiolek, Ewelinka oszczedzajcie sie dziewczyny, bo to ze dobrze sie czujemy to moze nic nie znaczyc. Z All me tez bylo wszystko ok, a potem nagle poszlo. Ja tez jestem w ten koncowej grupie I mam nadzieje, ze wytrzymamy do konca sierpnia:-)

Ide robic sniadanie milego ranka
 
Witam!!

Tak piszecie o tej herbacie z liści z malin, że też sobie kupię:-D zaszkodzić nie zaszkodzi a jak może coś pomóc, to czemu nie?

jagoda - ja też zazdroszczę!! super, ze tak szybko Ci poszło, czekamy na zdjęcie malutkiej!!

doriq - dobrze, że już jesteś na miejscu!!

madziasek, sisha
- jak się dzisiaj czujecie? rozkręca się coś? u mnie tylko częstsze spinanie brzucha

maggi - dobrze, ze już w domku jesteś!! trzymam kciuki za dobre wyniki kolejnych badań :tak:

basia - też znam ten ból cipkowy, jak dłużej posiedzę to potem maskra przy wstawaniu:no:

quincy - jak po koncercie? i jak stawianie brzucha? mi żaden ból na razie przy tym nie towarzyszy...

takaj - myslę, ze muszą mieć różne antybiotyki, bo na przykład ktoś może być uczulony na penicylinę tak jak ja, to już mu coś inego muszą dać

kamu - no właśnie, do czego ten olejek??

Taka ładna pogoda za oknem, trzeba coś wymyślić jak tu ten dzień spędzić miło:-D
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki ;-) ja juz po sniadanku, troche zimnawo dzisiaj, ale pokoik wykonczony, kacik malucha zrobiony, lozeczko rozlozone i zapakowane hahastopki mi marzna....

Mysiolek impreza sie udala?

Shisha probujesz cos przyszpieszyc?

Jagoda jak sie czujesz mamusiu?

no i All me milczy....

Doriq super ze spokojnie i bezproblemowo dojechalas ;-)

Modlicha u mnie bez zmian, klucie, bol cipki, spinanie brzucha czestrze, no i kregoslup pobolewa ;-)

milej niedzieli!!!
 
Ostatnia edycja:
Kamu nie wiem, powtarzam tylko to co usłyszałam a jak z tym jest to nie mam pojęcia.

Modlicha może mają tylko dlaczego nie z tego posiewu nie posprawdzali mi jaki na mnie ma działać bo wiem, że coś takiego się robi. Zapytam jutro na wizycie o co tam chodzi.

Na mnie nie liczcie, że się rozpakuję, czuję się jakbym nie była w ciąży (poza dodatkowym "bagażem" :-) ), nic mnie nie boli ani nic także ja to pochodzę sobie jeszcze do końca sierpnia i czuję, że przenoszę tą ciąże. Termin za równy miesiąc w sumie.
 
MadziaSek jak kacik malucha gotowy to ty sie lada moment rozpakujesz. All me wrzucila zdjecia pokoiku i jakos szybko wszystko poszlo i rzeczywiscie szkoda, ze sie nie odzywa jak jej z malenstwem idzie.
 
reklama
Doriq jeszcze w dwupaku musze zostac :-D

Taka j wypytaj swojego gina bo to wazne jakie antybiotyki zadzialaja na paciorkowca ;-)
kciuki za jutrzejsza wizyte!!!
 
Do góry