reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

hej dziewczyny -wróciłam z wizyty , jest zarodek z serduszkiem , zarodek ma tylko 55 mm ,i z usg to 6 tydzień i 3 dzień ,mam nadzieje ,że to normalne takie opóźnienie. Jednym słowem wielkie ufffffffffff
 
reklama
Dzień dobry!!
Czy mogę do Was dołączyć?:-) Jestem już kwietniówką2011 i miałam być majówką2013 niestety moje maleństwo wybrało skrzydła. Dziś byłam u gina i mam nadzieję zostać sierpniówką- termin na 21.08
 
O! Witam nowe mamy :-) Coraz nas tu więcej - fajnie, weselej będzie :-)

All me - i jak się czujesz? Biegunka mija?

Ja ogłaszam koniec pracy na dziś. Teraz już tylko prysznic i relaks. Już się nie mogę doczekać świąt... Kilka dni bez zajęć - chyba oszaleję z nudów :-D
 
Hej dziewczyna jestem zalamana dzisiaj odebralam wyniki i okazało sie że coś nie tak jest z toxoplazmozą , dzwonilam do lekarza jutro mam przyjechać i musze dodatkowe badania zrobić :no:
 
uf dziewczyny ale piszecie nie nadążam jutro dokladnie poczytam i sie odezwe poki co witam nowe mamusie bedziemy sie WSPIERAC!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witajcie Ruda i Pandora!:-)
...już się gubię w nikach tyle nas juz jest:zawstydzona/y:

Madzik, super, ze wizyta super!:-)
No śpiączka mnie opanowała na amen... zasypiam na stojąco już o 21:szok::cool: a poza tym miałam wczoraj wieczorem jakieś mulenia...zaczyna się...:baffled:

Wczoraj był dzień przyjemności i byłam u kosmetyczki zrobic sobie paznokcie:tak: teraz widać najpierw moje paznokcie a potem mnie:-D (czyt. dużo świecącego brokatu:-D)
Poza tym upiekłam piernik, który według przepisu powinien być super do jedzenia w wigilię...no zobaczymy czy się z niego przypadkiem podeszwa nie zrobi:cool2: a dzisiaj z mamą pierogi mamy robić.... no a wcześniej jeszcze do fryzjera jestem umówiona....ale najpierw jeszcze kilka godzin trzeba popracowac i zarobic na tego fryzjera;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry