reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Weronika witaj. Spokojnie, szybko się "wpasujesz". Jeszcze dołączyłaś w miarę wcześnie :-)
Życzę duzo spokoju, mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze.
 
reklama
ktr a zebys wiedziala kochana ;) zwla szcza ze ssak wisial na cycku przez pierwsze 2 miesiace co 1,5 ha

cwietka Quadar Allah w wolnym tlumaczeniu znaczy, iz nie uciekniemy od tego co zaplanowal nam Ten na Gorze...swoiste przeznaczenie pisane jego palcem..

mam nadzieje ze moj organizm wytrzyma ;) o diecie mowy nie ma bo jadlowstret zwycieza nad rozsadkiem...suplementuje sievjak moge...
mloda juz je "dorosle" jedzenie wiec i cycowania mniej, poza tym zaczelam dokarmiac mm bo mi chudla :(

a jestem z Holandii

Sisha a ile Ty mierzysz?? ;) ja obecnie am 75 na liczniku przy wzroscie 173..a,e chudne caly czas..taki moj urok w fiazy przez I trymestr

panna.migotka piekna beta i urocza data na usg :)

weronika.m ​witaj :) glowa do gory...wiem niestety jakie sa uroki ciazy Aniolkowej Mamy...
Wieczny strach i obawy... Ja stracilam synka w 21tc...
ale teraz mam piekna zdrowa corcie i kolejne dziecko w drodze...
wszystko bedzie dobrze. Karty musza sie w koncu odwrocic,
 
Ostatnia edycja:
Karlam1 wiesz co dziwny zbieg okoliczności ale moja córka urodzila sie 16.01.2007 podobnie jak twój syn chyba:-):-) teraz mniej wiecej tak samo jesteśmy ja dzisiaj mam równe 6 tygodni :-D:-D i przez 33 lata mieszkałam w siemianowicach śl to blisko ciebie chyba :-)

no prawie się zgadza :) mój synek urodził się 14.01.2007 :) i wszystko wskazuje na to, że drugie bobasy też urodzimy podobnie :) a czy Siemianowice Śl to blisko? hmmm tak średnio :)

pozdrawiam :))))

ps. ale dziewczyny naskrobałyście tych stron ;) nie daję rady za wami nadążyć ;)
 
No i ja też po wizycie:tak:
Tak jak myślałam, ponieważ mam długiie cykle to i ciąża krótsza niż by to z om wynikało...o tydzień;-) Dobrze, że tyle zwlekałam z wizytą, bo wcześniej bym się tylko zestresowała, że nic nie widać:cool: Kruszynka jest jedna i serducho pięknie bije:-D mam niestety torbiele na obu jajnikach, ale podobno nie jest to groźne:cool: poza tym wszystko ok...jedna kwestia mnie tylko zmartwiła... powiedziałam lekarzowi o przepuklinie kręgosłupa i zaczął coś o cc wspominać a ja chcę naturalnie rodzić...oczywiście nie za wszelką cenę, ale chciałabym jednak naturalnie:zawstydzona/y:

No i ja tez z tych"tęższych" zaczynam z 77 kg przy 168 cm...i aż trudno uwierzyć, że jeszcze w marcu ważyłam 65:zawstydzona/y:(schydłam 17 kg):tak:... ale to nic schudnę potem, bo wiem, że dam radę:tak:

Witaj Weroniko!
 
ale pędzicie dziewczyny..........gubię sie :)
LOLECZKA SUPER ŻE PUKA W RYTMIE CHA CHA :):):):)OBY DO PRZODU
witjacie wszystkie dziewczyny :)
ja coś się dziwnie czuję w sesnie przeziębiniowym-gadrełko lekko drapie nieeeeee!!!!!!nie chce tego i już :)czosnek come on :)
mdłości dalej ale wieczorne ,rano lekko ale na wieczór strasznie z z córeczką moją 4latką miałam tylko rano i potem cały dzień luzik
apetyt czasami jest ;-)
 
ale pędzicie dziewczyny..........gubię sie :)
LOLECZKA SUPER ŻE PUKA W RYTMIE CHA CHA :):):):)OBY DO PRZODU
witjacie wszystkie dziewczyny :)
ja coś się dziwnie czuję w sesnie przeziębiniowym-gadrełko lekko drapie nieeeeee!!!!!!nie chce tego i już :)czosnek come on :)
mdłości dalej ale wieczorne ,rano lekko ale na wieczór strasznie z z córeczką moją 4latką miałam tylko rano i potem cały dzień luzik
apetyt czasami jest ;-)

mnie też w gardle zaczęło drapać ale podejrzewam, że to przez poranne wymioty (ciężko te konwulsje na pusty żołądek nazwać wymiotami) :crazy:
 
oooooo mgd teraz widzę ze Ty też po wizycie.....gratulujemy kolejnego serdusia :):):)
ja teraz waże 55,8 kg więc spoko,w pierwszej ciąży miałam 13 na plusie :)
 
hej
ja dzisiaj napracowalam sie polatalam po sklepach podzwigalam a na dodatek zjechalam w pracy ze schodow : skutek = plamienie ... jakied takie brazowo-rozowe ... cholercia no ... z Amelka tez plamilam na poczatku ale ... wizyta dopiero w czwartek ... czekac ???nie wiem czy wczesniej mnie przyjmie :/
 
reklama
Loleczka dobrze, że wizyta udana :-D Ten śluz z krwią u Ciebie to przez te torbiele pewnie?

Ja przed chwilą wstałam. Prawie nigdy nie śpię w dzień, a tu tak mnie znużyło...

Piszecie o swoich wagach, to powiem Wam że ja od początku tego roku przytyłam ponad 10 kg... z czego się cieszę :-) Zawsze byłam chudziną, przy wzroście 168cm nie mogłam przekroczyć 45 kg. Jadłam co chciałam, nie patrząc na kalorie. Znajomi to mówili, że ja pewnie nic nie jem. Teraz trochę się ograniczam. Ważę 58 kg i uważam, że tak powinno zostać :-D Ciekawe ile jeszcze dojdzie mi w ciąży.

No i witam nowe ciężarówki!
 
Do góry