reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

witam na szybko z rana,

Madziasek, gratulacje 7 miesięcy!!!! I jak się nazywa ten zamiennik?

Madzialenak, mi w tm roku stuknie 33 :)

Aga, ja daję teraz Mikołajowi kaszkę holle jaglaną, z tym, że robię na wodzie i dodaję owoce. Taka mu smakuje.

Jagoda, dobrze,że okres przyszedł :)
 
reklama
Madziasek gratki 7mcy:-)
Jeszcze troche i roczki będziemy obchodzic :-D

Nie przejmujcie sie mi rowno za tydzien 35 stuknie.... masakra...
 
Hejka,

Madziasek same dobre wiadomości super i gratki 7 miechów, a maż chory to jakaś tragedia haha tacy są delikatni ;-)

Mi w tym roku przypda zmiana kodu trójka z przodu :-D w maju kurcze chciałabym małego na jedną noc sprzedać mamie ale co z cyckiem hmm coś wymyslimy, muszę odreagować całą ciąże ;-) dziewczyny wyglądacie super a że pesel inny nie ważne ;-)

Ewuncia własnie kupiłam jaglaną i będziemy testować ;)

dzisiaj idziemy na szczepienie , kolejny dzień pochmurno bleee

Patrycja jutro jedziemy do Rzeszowa do niedzieli zmawiam słońce :D
 
Aga to jak masz TAM chody, to zamawiaj pls bo dzis jest tu beznadziejna pogoda :-)

Ja tak sie wlasnie zastanawiam czy szczepic pko pneumo i meningokokom. A u Was jak z tym?
 
Wczoraj bylysmy u neurologa i skierowal nas na rehab.
Dziewczyny a co rovia wasze maluchy?
Moja przewraca sie z brzucha na plecy i odwrotnie,wokol wlasnej osi,stara sie siadac,
 
u nas tez beznadziejna:-D
ja szczepie na pneumo ale wzielam 3 dawki, dzisiaj pierwsza i na megino też będę jak skoncze pneumo.
Odpuszczam ospe, ogólnie jeśli chodzi o szczepienia to nie jestem do końca przekonana, bardziej mąż nalega, narazie mały jest ze mną, do pracy pójdę koniec września, posiedzi chwile z nianią a pożniej do żłobka jak się dostanie ;/
 
Ostatnia edycja:
Madziasek gratulacje 7 miesiąca!!

Jagoda dziękuję, ja właśnie myślę, że jak obniże to szybciej wstanie i sie ociągam z tym ale chyba muszę.

Patrycjal ja szczepię na pneumokoki a meningokoki wezmę jak pneumokoki się skończą.

All-me obraa się z brzuszka na plecki i odwrotnie, wokół własnej osi, pełza do przodu, przyjmuje pozycję do raczkowania, wszystko chwyta rączkami, próbuję na klęczki w łóżeczku, w leżaczku siedzi sam trzymając się po bokach, tak samo w wanience.

Zaszczepiliśmy się dzisiaj, następe ma być za 6 miesięcy.
 
my już po szczepieniu, mały był dzielny,waży 7985 i 72 cm, żółtko mamy wprowadzać za miesiąc,
all me mój potrafi przerwcać się z pleców na brzuch i sporadycznie z brzucha na plecy, obraca się wokól własnej osi, zaczyna podnosić dupke do góry, piszczy wierci się jakby miał owsiki:-) macha rękami zabawkami o wszytko uderza igada po swojemu:)
 
reklama
All me w marcowym numerze m jak mama jest artykuł o rehabilitacji!
patrycjał.ja szczepiłam na pneumokoki, już skończyliśmy, na meningokoki też będę szczepiła, ale lekarz mi powiedział że jest nowa szczepionka( taka która chroni przed większą liczbą szczepów virusów niż ta poprzednia) ale nią szczepi się dopiero po 13 miesiącu. Tak więc jeżeli dziecko ma iść do żłobka to szczepić starą szczepionką po 9 miesiącu, a jak nie ma jeszcze kontaktu z małymi dziećmi to poczekać do 13 miesiąca. Więc my we wrześniu mamy 3 w 1 ( Odra świnka różyczka) oraz ospę, a po 6 tygodniach meningokoki.
Ja jakś wierze w te szczepionki i na wszystko szczepimy, Rota też daliśmy.
U nas pogoda popołudniu się spier..
jagoda
dobrze że się doczekałaś, choć mała różnica wieku by była....haha.
 
Do góry