reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Dzieeeeki my2013.
Nie pojdzie do zlobka wiec tym bardziej Ci dziekuje za info, bo nie wiem czy moj lekarz by to wiedzial. Chce zaszczepic małą. Czyli teraz pneumo. Heksa 6 w jednym zaczeka do czerwca bo zawsze po kolejnej dawce Zuzia ma katar :-?
Natomiast pko swince odrze i rozyczce na bank nie bede szczepic. Za duzo zlego sie o niej naczytalam. Taka juz ze mnie bojaca mama ;-)
 
reklama
Tak na NFZ ale kurcze tyle pisza na temat jej związku z autyzmem, że po prostu wole chuchac na zimne. Za duzo sie naczytalam i nasluchalam po prostu. Uwazam ze dzieci trzeba szczepic ale ta odpuszcze. W sumie te wirusy teraz takie zmutowane...
 
Aga jak po szczepieniu u Was? Mój płaczliwy, goaczka wyszła itd. także nieciekawie, biedny źle przechodzi a poprzednie w miarę dobrze poszły. Szkoda mi go :( Waży 7800 gram więc podobnie.

Ja się głęboko zastanawiam nad tą szczepionką w 13-14 miesiącu, też się jej obawiam, chociaż starszego szczepiłam i jakoś nic się nie stało bo nie czytałam o niczym. Nie wiem. Podobno dziewczyny przesuwają to szczepienie na późniejszy termin i to w jakiś sposób ma ochronić dziecko, żeby nie szczepić w 13-14 miesiącu tylko jak dziecko ma tak 1,5 roku, nie wiem do końca co to ma dawać ale tak słyszałam, muszę się dowiedzieć o co w tym chodzi.
 
zwariować można z tymi szczepionkami, ja czasami mam wrażenie że to zmowa i wyciaganie kasy...my chorowaliśmy na świnke,różyczke ospe i nic nam nie było wiem że są mutacje ale zaraz będziemy chodzić naładowani chemią niestety ;/
tez odpuszczam tą szczepionke.

taka j u nas póki co dobrze, dzisiaj miał pierwszą dawke pneumo i żółtaczka, poszedł teraz spać, bawił się ładnie nawet nie marudził, waga podobna a Twój kubuś taki głodomorek chyba ma dobrą przemiane materii ;-)
 
Aga mój dostał skojarzoną, na żółtaczkę i na pneumokoki więc bardzo dużo tego na raz może dlatego taki niespokojny. Ja jeszcze nie wiem co z tą szczepionką zrobię, najpierw pogadam z lekarką i mężem.
 
reklama
Ja już po ćwiczeniach :-)

My na razie nie szczepiliśmy na pneumokoki i meningokoki.. zaszczepimy przed przedszkolem. Wtedy jest chyba mniej dawek bo niestety to na razie koszt na naszą kieszeń..

Też się nasłuchałam odnośnie tej szczepionki i nie wiem co zrobić.. Faktycznie nas to tylko szczepili na różyczkę i to bodajże w gimnazjum.. ale to tylko dziewczyny z tego względu żeby chronić przed różyczką w czasie ciąży..

A ja za to wyglądam ponoć na więcej lat niż mam :-p

Taka j., współczuję gorączki.. oby Kubuś miał się lepiej !
 
Do góry